Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To bardzo dobrze. Są to nowoczesne, wygodne autobusy a więcej kursów oznacza dla pasażerów większy wybór czasu odjazdu i przyjazdu. Dziękuję w imieniu pasażerów. Stała klientka PolskiegoBusa na trasie Lublin Warszawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze. Jak najbardziej jestem za zwiększeniem ilości kursów!!! Polski Bus jest zawsze na czas, kierowcy jeżdżą bardzo spokojnie, autokary bardzo czyste, wygodne i dużym plusem jest toaleta jak i dostępność kontaktu i wifi !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcemy polskiego busa do Rzeszowa i Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za czasy, ku...wa mać nastały, że Marszałkowie Województw decydują o tym, że przewoźnik (firma prywatna ryzykująca swoją kasą) może wykonywać swe usługi lub nie (na danej trasie). PRL bis. Jak firma nie zarobi na danej trasie to zwinie interes. Proste. Po co Marszałek wtrąca się między wódkę, a zakąskę ?                                      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za czasy, ku...wa mać nastały, że Marszałkowie Województw decydują o tym, że przewoźnik (firma prywatna ryzykująca swoją kasą) może wykonywać swe usługi lub nie (na danej trasie). PRL bis. Jak firma nie zarobi na danej trasie to zwinie interes. Proste. Po co Marszałek wtrąca się między wódkę, a zakąskę ?
Po to aby pod stołem kasę przytulić - proste i logiczne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tysiace studentów podróżuje z Rzeszowa do Lublina  i z Lublina do Rzeszowa.Miasta liczace razem 550 tys mieszkanców pozbawiono komunikacji autobusowej. Pozostały jedynie 4 kursy busami firmy Galicja Express i 2 kursy przelotowe.Pomiędzy naszymi miastami powinien być dostepny  co 2 godziny  kurs  autobusu. Dla bezpieczeństwa, wygody i ekologii.Żądania busiarzy poparte postępowaniem Marszałka sa absurdalne. To pasażer decyduje jaki środkiem lokomocji chce jechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tysiace studentów podróżuje z Rzeszowa do Lublina  i z Lublina do Rzeszowa.Miasta liczace razem 550 tys mieszkanców pozbawiono komunikacji autobusowej. Pozostały jedynie 4 kursy busami firmy Galicja Express i 2 kursy przelotowe.Pomiędzy naszymi miastami powinien być dostepny  co 2 godziny  kurs  autobusu. Dla bezpieczeństwa, wygody i ekologii.Żądania busiarzy poparte postępowaniem Marszałka sa absurdalne. To pasażer decyduje jaki środkiem lokomocji chce jechać.
Ale w naszym kraju widać jest inaczej. Marszałek, który nie ma zielonego pojęcia w jakich warunkach ludzie jeżdżą - bo przecież d....ę ma wożoną służbowym samochodem, decyduje kto ma jeździć a kto nie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądania busiarzy poparte postępowaniem Marszałka sa absurdalne. To pasażer decyduje jaki środkiem lokomocji chce jechać.
.... bo busiarze to typowa postawa roszczeniowa. Gardłująca i mendząca. ............................................... Kto im broni wyrżnąć w pień PolskiegoBusa (oferując tańszy i wygodniejszy środek transportu) ?  Jeśli nie umieją tego zrobić, więc krzyżyk na drogę. ............................... Ja jako konsument (i klient) chcę jeździć środkiem transportu takim jakim chcę (autem, furmanką, taksówką, busem, autokarem, pociągiem, samolotem). A Marszałkowi wara od tego. To ja płacę i ja wybieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... bo busiarze to typowa postawa roszczeniowa. Gardłująca i mendząca. ............................................... Kto im broni wyrżnąć w pień PolskiegoBusa (oferując tańszy i wygodniejszy środek transportu) ?  Jeśli nie umieją tego zrobić, więc krzyżyk na drogę. ............................... Ja jako konsument (i klient) chcę jeździć środkiem transportu takim jakim chcę (autem, furmanką, taksówką, busem, autokarem, pociągiem, samolotem). A Marszałkowi wara od tego. To ja płacę i ja wybieram.
Furmanką nie wjedziesz na ekspresówkę, do miasta też nie wjedziesz bo milicja zaraz mandatem by ukarała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle komentarzy, a pewnie żaden nie ma premium i nie przeczytał... Ot takie janusze podróżowania, oni chcą i tylko oni się liczą. Dalej niż czubek własnego nosa nie widzi nikt, ale niech tam niech pb wykończy konkurencję zrobi ceny 4x takie jak są i wtedy wam się odechce głupot w internecie wypisywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIĘKSZOŚĆ ZAMIESZCZONYCH TU KOMENTARZY WYPISUJĄ LUDZIE NIE MAJĄCY ZA GROSZ WYOBRAŹNI. CHOĆ SAM UWAŻAM, ŻE BUSIARZE ŚWIADCZĄ USŁUGI NA BARDZO NISKIM POZIOMIE, GWARANTUJĘ WSZYSTKIM PSEUDOKAPITALISTOM DUMNIE ZWIĄCYMI SIĘ KLIENTAMI Z PEŁNĄ GĘBĄ PRAW, ŻE ZA KILKA LAT KIEDY POZOSTANIE IM TYLKO POLSKI BUS, BEZ ŻADNEJ KONKURENCJI, ŻE BĘDĄ JEŹDZIĆ FURMANKAMI DO STOLICY BO NA AUTOBUS POLSKIEGO BUSA NIE BĘDZIE ICH PO PROSTU STAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle komentarzy, a pewnie żaden nie ma premium i nie przeczytał... Ot takie janusze podróżowania, oni chcą i tylko oni się liczą. Dalej niż czubek własnego nosa nie widzi nikt, ale niech tam niech pb wykończy konkurencję zrobi ceny 4x takie jak są i wtedy wam się odechce głupot w internecie wypisywać.
To wtedy janusze podróżowania przesiądą się na inny środek transportu - to się nazywa wolny runek; takie info dla niejanusza podróżowania. Dostępu do premium nie mam, bo i po co - płacić kasę za jakieś wypociny - to się nazywa demokracja; takie info dla niejanusza podróżowania ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIĘKSZOŚĆ ZAMIESZCZONYCH TU KOMENTARZY WYPISUJĄ LUDZIE NIE MAJĄCY ZA GROSZ WYOBRAŹNI. CHOĆ SAM UWAŻAM, ŻE BUSIARZE ŚWIADCZĄ USŁUGI NA BARDZO NISKIM POZIOMIE, GWARANTUJĘ WSZYSTKIM PSEUDOKAPITALISTOM DUMNIE ZWIĄCYMI SIĘ KLIENTAMI Z PEŁNĄ GĘBĄ PRAW, ŻE ZA KILKA LAT KIEDY POZOSTANIE IM TYLKO POLSKI BUS, BEZ ŻADNEJ KONKURENCJI, ŻE BĘDĄ JEŹDZIĆ FURMANKAMI DO STOLICY BO NA AUTOBUS POLSKIEGO BUSA NIE BĘDZIE ICH PO PROSTU STAĆ.
Jak ich nie będzie stać to nie będą jeździć PB - proste i logiczne. Tak jak pisałem już wcześniej furmanką nie pojedziesz bo milicja mandata wlepi. Koleją można też jeździć. Konkurencja będzie, jak nie ta to inna - rynek nie lubi próżni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolny rynek działa w ten sposób, że jeśli PolskiBus przejmie rynek i podniesie ceny 4x to znajdą się firmy, które to zrobią taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale niech tam niech pb wykończy konkurencję zrobi ceny 4x takie jak są i wtedy wam się odechce głupot w internecie wypisywać.
... to wtedy wspaniali i tani busiarze opanują rynek. Kto im broni ? Mało to w Polsce busów, bezrobotnych kierowców i firm które chcą się wstrzelić w rynek  ? .................... Jeśli PolskiBus podyktuje ceny 4 razy większe to zdechnie. A busiarze zarobią. W czym jest twój problem, bo nie rozumiem jako obywatel państwa .... gdzie jest podobno WOLNA KONKURENCJA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIĘKSZOŚĆ ZAMIESZCZONYCH TU KOMENTARZY WYPISUJĄ LUDZIE NIE MAJĄCY ZA GROSZ WYOBRAŹNI. CHOĆ SAM UWAŻAM, ŻE BUSIARZE ŚWIADCZĄ USŁUGI NA BARDZO NISKIM POZIOMIE, GWARANTUJĘ WSZYSTKIM PSEUDOKAPITALISTOM DUMNIE ZWIĄCYMI SIĘ KLIENTAMI Z PEŁNĄ GĘBĄ PRAW, ŻE ZA KILKA LAT KIEDY POZOSTANIE IM TYLKO POLSKI BUS, BEZ ŻADNEJ KONKURENCJI, ŻE BĘDĄ JEŹDZIĆ FURMANKAMI DO STOLICY BO NA AUTOBUS POLSKIEGO BUSA NIE BĘDZIE ICH PO PROSTU STAĆ.
  Caps się zaciął ? A Twoja gadka poparta doświadczeniem z PKSami jak to zrobili busiarze ? I kto powiedział że zostanie jedynym ? Czyżbyście busiarze nadal zamierzali walczyć przy pomocy martszałka o koryto i dalej chcecie wozić nas zapchlonymi i zasyfionymi busami, bez WC czy miejsce na nogi, zamiast normalnie zacząć konkurować jakością i komfortem w stronę swoich klientów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy busiarze juz zapomnieli jak sami wykończyli PKS oferując niższe ceny ? ............................... To niech teraz zamkną swe kaprawe ryje i pozwolą innej firmie (tj. PolskiemuBusowi) na wolną konkurencję. PolskiBus odprowadza podatki w Polsce (oficjalne oświadczenia firmy i artykuły na ten temat w lubelskiej prasie), więc tym bardziej niech busiarze się nie ośmieszają próbując zablokować konkurencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że busiarze w końcu zrozumieją, że jazda ciasnym i śmierdzącym busem do przyjemności nie należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarnęła mnie pokusa Wsiadłem do Polskiego Busa Podróż wygodna,wręcz komfortowa Niech każdy busiarz na drzewo się schowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie tu szukać furmanek na podróż do Warszawy? Koń na wsi to już abstrakcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...