Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PolskiBus.com: Lublin - Warszawa za 1 zł

Utworzony przez kasia, 23 września 2011 r. o 12:47 Powrót do artykułu
lokowanie produktu... ukryta reklama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest tylko jeden problem wyjazd z lublina jest 1.30 w nocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin kiedys napisał:
jest tylko jeden problem wyjazd z lublina jest 1.30 w nocy
nieprawda Odjazd 10:50 czwartek 3 listopad – Lublin, Dworzec PKS Przyjazd 14:05 czwartek 3 listopad – Warszawa, Metro Wilanowska 14 3h. 15min 1 Pasażer(ów) 1.00 zł (0.22 EUR, 5.54 CZK)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guzik prawda trzeba sie zarejestrować na stronie ich i oni wtedy losuja bilety ich jest kilka a reszta płaci jak za normalny pks przestancie gadać bzdury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i moi znajomi podróżowaliśmy wiele razy, również w dzień za 1zł lub 5 zł. Autobus jest wygodny, można korzystać z toalety, wi-fi się trochę wiesza. Po drodze nigdzie się nie zatrzymuje. Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie losowanie jest tak jak z biletem na tanie linie lotnicze im wczesniej tym taniej to ty nie wprowadzaj ludzi w blad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma żadnych losowań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myszka wawa napisał:
Guzik prawda trzeba sie zarejestrować na stronie ich i oni wtedy losuja bilety ich jest kilka a reszta płaci jak za normalny pks przestancie gadać bzdury
Myszka Ciebie chyba na porodówce wylosowali po wcześniejszym zarejestrowaniu do szpitala !! Jeździłem już ze 40 razy i nigdy nic nie słyszałem o żadnym losowaniu i nigdzie się nie rejestrowałem !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czesc, a jak się nazywa ich strona www.??? poproszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakup biletu na samolot za ocean jest prostszy niz do tego busa. No i za telefon do informacji kolejowej, lotniczej itp. nie buli sie tak jak tutaj. Bo tu cena polaczenia ksiezycowa, jak za "seks na telefon". Obled. Bez zadnej troski o klienta. Zwykle chamstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedam bilety za 10 zł trasa piła-szczecin na 28 i 29 lutego, zainteresowanych prosze o kontakt diana4444@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam bilety z rezewacja, Polski Bus, trasa Biala Podlaska-Warszawa 21.11.2015 (sobota) godz. 9.00, powrót 22.11.2015 (niedziela) godz. 17.00 - odsprzedam za 15 zł w obie strony. Prosze pisać na martau26@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...