Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mamy BP TOUR z nowoczesnymi autobusami ..... nie wsiądę do SZKOCKIEGO BUSA
Reklamujesz swoja firmę ? Za to ja nie wsiądę do bp tour i ekspressbusa :) bp tour ma dwa na krzyż autobusy , ostatni raz jadąc do Zakopca pojawił się jesienią , na trasie Kraków - Lublin ani razu nie spotkałem autobusu , mało tego kiedyś jeszcze był internet zarówno w bp tour i ekspresie teraz w obu firmach zupełnie z tego zrezygnowano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklamujesz swoja firmę ? Za to ja nie wsiądę do bp tour i ekspressbusa :) bp tour ma dwa na krzyż autobusy , ostatni raz jadąc do Zakopca pojawił się jesienią , na trasie Kraków - Lublin ani razu nie spotkałem autobusu , mało tego kiedyś jeszcze był internet zarówno w bp tour i ekspresie teraz w obu firmach zupełnie z tego zrezygnowano.
  Masz rację, finansuj Szkota i jeszcze wyjedż i zapieprzaj na niego. :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak POkraki wykańczają swojaków. Hotel Hilton by zabrać dochody lubelskim hotelarzom. A teraz odwet za warszafkę i Rzeszów bo dostali Kraków z przydupkiem kieleckim. Czas POgonić Tych szkodników co ślizgają się na tyłku Polaków. POszoł won.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie reklamuję nie mam nawet tam znajomości i nie mogę nic zarzucić BRTourowi tak jak mój poprzednik popieram polski kapitał ( nawet perły lecha żywca tyskiego nie pijam ) Potrafią ale nie mają zazwyczaj poparcia władz - brak ulg albo zwolnień z podatków jak np. sieci marketów... Za chwilę Estończycy się zjawią :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadasz głupoty. Jakoś na podkarpaciu umia firmy przewozowe walczyć o swoje i konkurować z PolskimBusem. Popatrz na Marcela czy Neobusa. Do Krakowa Warszawy Wrocławia i Łodzi wożą ludzi autobusami - i to nie jakimiś starymi tylko nowymi. A gdybyś nie wiedział to tam PolskiBus ma wiecej tras niż z Lublina oraz dodatkowo wszedł niedawno Lux Express. Skoro tam się da Polakom założyć firmy przewozowe z autokarami i mieć z tego dochód to i tu w Lublinie się da ale trzeba chcieć a to już inna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie reklamuję nie mam nawet tam znajomości i nie mogę nic zarzucić BRTourowi tak jak mój poprzednik popieram polski kapitał ( nawet perły lecha żywca tyskiego nie pijam ) Potrafią ale nie mają zazwyczaj poparcia władz - brak ulg albo zwolnień z podatków jak np. sieci marketów... Za chwilę Estończycy się zjawią :)
Jak mają klimę i Wi-Fi w KAŻDYM autobusie to można się zastanawiać nad jazdą. Problem z takimi przedsiębiorstwami jest taki, że zazwyczaj mają oni kilka w miarę luksusowych autobusów a reszta to szroty. Co o danej godzienie podjedzie - nie wiadomo. Jak jest w tej sytuacji nie wiem- fajnie by było gdyby pewne było, że podjeżdża autobus (a nie bus) i to wyposażony w w/w udogodnienia.   A co do Polskiego Buda to tak: podróżuje się całkiem przyjemnie i miło, ale jednak Lux Express to jest całkowicie inna, kosmiczna liga. W ich autobusach się człowiek czuje niemal jak na pokładzie samolotów niektórych lepszych linii, dużo miejsca na nogi, system rozrywki w każdym fotelu, no super, naprawdę. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zaś a propos innych przewoźników to odpychające jest też trochę to, że zamiast jednego, maksymalnie dwóch przystanków na trasie (albo jak w Lux  -  zero pośrednich przystanków na niektórych trasach) zatrzymują się w każdej większej wiosze. To jednak dość widocznie wydłuża czas przejazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko że busiarze mają normalne godziny przyjazdów i odjazdów natomiast Polski Bus ma połączenia w bardzo nieciekawych godzinach .Proponowałbym odwrócić sytuacje i godziny z Polskiego Busa przenieść dla bursiarzy a busiarze niech oddają swoje :)
Godziny kursów zatwierdza chyba wojewoda, albo starosta. Myślę, że PB gdyby to tylko od niego zależało to dałby inne, ale pewnie musieli iść na kompromis, żeby w ogóle ich urzędnicy wpuścili na trasę, a urzędnicy pewnie wymagali takich godzin, żeby to nie była aż tak duża konkurencja dla lokalnych busiarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magdo Podkarpacie jest jak polska Galicja ma inną mentalność, tam był przed 1939 COP ( przyp.) tylko brać się do roboty zostało nam zaraz Rzeszów będzie miał 250k populacji a Lublin mniej niż 340k Tam nie ma takich murów między ludźmi jak u Nas - Moskale narozrabiali trochę za Cara może to też wynik braku Kongresowego Jakuba Szeli -nie wiem Rzeszów jest na waznej trasie E40 tu płyną miliony marek niemieckich A my nie potrafimy wykorzystać DK 12 DK 17 DK 19 tylko czekać jak naszą ziemię zaorzą i zalesią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację, finansuj Szkota i jeszcze wyjedż i zapieprzaj na niego. :lol:
Co w tym złego pracować w Anglii ? lepiej pracować u Angola za godziwe pieniądze jak u polskiego cwaniaczka który zatrudnia za najniższą krajowa albo na czarno .   Bp tour trzęsie chyba gaciami , gdzie byliście do tej pory ? trzeba było dwa lata temu przestawić się na autobusy to i mielibyście klientów . Co do przewoźnika jest mi to obojętne ale jak większość osób biorę pod uwagę : bezpieczeństwo którego w busach raczej brak , komfort którego w busach raczej nie doszukamy się jeżdżąc z kolanami przy brodzie :) brak Wi Fi w busach i nielicznych autobusach Bp tour Wieczne opóźnienia i zatrzymywanie się niepotrzebnie np w Zwoleniu , Szydłowcu czy w Skarżysku , mogła powstać wcześniej trasa Lublin -Radom - Kielce i wystarczy pipidówek.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w tym złego pracować w Anglii ? lepiej pracować u Angola za godziwe pieniądze jak u polskiego cwaniaczka który zatrudnia za najniższą krajowa albo na czarno .   Bp tour trzęsie chyba gaciami , gdzie byliście do tej pory ? trzeba było dwa lata temu przestawić się na autobusy to i mielibyście klientów . Co do przewoźnika jest mi to obojętne ale jak większość osób biorę pod uwagę : bezpieczeństwo którego w busach raczej brak , komfort którego w busach raczej nie doszukamy się jeżdżąc z kolanami przy brodzie :) brak Wi Fi w busach i nielicznych autobusach Bp tour Wieczne opóźnienia i zatrzymywanie się niepotrzebnie np w Zwoleniu , Szydłowcu czy w Skarżysku , mogła powstać wcześniej trasa Lublin -Radom - Kielce i wystarczy pipidówek.  
  Nic złego, praca nie hańbi, tylko praca powinna być zorganizowana w Polsce, jest wiele do zrobienia. Anglia się bogaci a Polska traci. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magdo Podkarpacie jest jak polska Galicja ma inną mentalność, tam był przed 1939 COP ( przyp.) tylko brać się do roboty zostało nam zaraz Rzeszów będzie miał 250k populacji a Lublin mniej niż 340k Tam nie ma takich murów między ludźmi jak u Nas - Moskale narozrabiali trochę za Cara może to też wynik braku Kongresowego Jakuba Szeli -nie wiem Rzeszów jest na waznej trasie E40 tu płyną miliony marek niemieckich A my nie potrafimy wykorzystać DK 12 DK 17 DK 19 tylko czekać jak naszą ziemię zaorzą i zalesią
  DK2  ( E30 ) tzw. Transpolonia jeszcze jest w Lubelskim, mogłaby być A2 Autostrada Wolności do Brześcia. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety zawiesili kursy do Rzeszowa. Po prostu tam jest zbyt mało ludności ( jakieś 180 tyś) i bieda. Za daleko od centrum kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Rzeszowa to jeszcze są chętni do Warszawy. Ale z powrotem? Kto tam jeździ? Faktycznie dalekie peryferie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trochę czasu upłynie i tam w Rzeszowie też się ucywilizuj i będą tam jeździć luksusowe autobusy. Postęp jest nieunikniony i dojdzie i tam szybciej niż nam wszystkim się wydaje. Miałem to nieszczęście że będąc w Rzeszowie w maju i jadąc autobusem komunikacji miejskiej, mało co nie straciłem życia bo stary grat po prostu się zapalił. Kierowca nawet gaśnicy nie miał. Strach się bać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz pytanie do właścicieli Bp Tour , Ekspressbusa i Taniego Busa , czy zamierzacie zainwestować w autobusy i dostosować standardy na poziomie przynajmniej Polskiego Busa ? Kiedy odstanowicie busy i zainwestujecie w pachnące wygodne nowe autobusy z WiFi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie jakaś dobra wiadomość. Zamiast do Rzeszowa to kilka razy dziennie do Krakowa. Na pewno będzie więcej pasażerów. Super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz pytanie do właścicieli Bp Tour , Ekspressbusa i Taniego Busa , czy zamierzacie zainwestować w autobusy i dostosować standardy na poziomie przynajmniej Polskiego Busa ? Kiedy odstanowicie busy i zainwestujecie w pachnące wygodne nowe autobusy z WiFi ?
No trzeba uczciwie powiedzieć, że Bp Tour inwestuje w nowe autokary. Super by było gdyby tam wymyślono jakieś jedno wspólne malowanie nowych aut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No trzeba uczciwie powiedzieć, że Bp Tour inwestuje w nowe autokary. Super by było gdyby tam wymyślono jakieś jedno wspólne malowanie nowych aut.
Jechałem na święta do Krakowa bus , wracałem ze świąt bus , ostatnio wracałem z Krakowa również bus wprawdzie nowy merol ale to dalej ciasny bus i nie można mówić tu o komforcie .Jeżeli właściciel dalej kupuje busy to widać nie interesuje go wymiana taboru na pojazdy bezpieczne i przyjazne pasażerowi . Jeżdżę dosyć często i już dawno na trasie Lublin Kraków nie mogę trafić na autobus , pomysł z malowaniem wydaje się logiczny, przecież to nie tylko reklama ale dobrze świadczy o firmie . Dlaczego zrezygnowano z Wifi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że luksusowe autobusy nie wiozą nas już do Warszawy. Znowu tezba się bedzie z Rzeszowa tłuc ciasnym busikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...