Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dzisiaj do Rzeszowa po raz pierwszy przyjechał skład Pendolino.Z Lublina Sosnowski przegania Polskiego Busa. Po co nam bezpieczny, wygodny i niedrogi transport. To jest zachęta dla turystów, studentów i mieszkańców do odwiedzin Lublina. Aż trudno uwierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może na innych stronach poczytajcie  na temat tej firmy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj do Rzeszowa po raz pierwszy przyjechał skład Pendolino...
  Spoko, my już niedługo do Warszawy będziemy jeździć PKPem przez Łuków i Parczew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochane POkraki dlaczego Polski-Bus nie kupi dworca PKS i nie zatrudni kierowców i obsługę PKS tylko chce się ślizgać na tyłku Lublinian?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jeszcze nie wiecie jak się te sprawy załatwia ktoś z Polskiego Busa musi dać grubszą kopertę i połączeń takowych będzie dużo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może na innych stronach poczytajcie  na temat tej firmy ...
  Szczerze? Napiszę brutalnie, ze ja patrzę na to przez pryzmat mojego osobistego komfortu, do czego - jak uważam - mam prawo. Dla mnie najważniejsze jest to, ze Polski Bus oferuje mi najlepsze warunki podróżowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z FOLKATKA, warunki podróżowania najwazniejsze- tu nie chodzi o akurat o cenę biletu,choć tez istotna co o przestrzeń...osobiście sam wolę jechać autokarem niż busem ponieważ mam prawie dwa metry wzrostu. W busie to nogi mnie się nie mieszczą między siedzeniami więc jak można w takich warunkach jechać daleko...jestem pewnien,że w nagonce na Polskiego Busa prym wiedzie szef BP Tour...który gania swoje busy po całej Polsce, naszpikowane siedzeniami do granic możliwości...zapomnij o miejscu na bagaż- juz to przerabialem jadąc z ta firmą z Łodzi do Lublina..jak można w czymś takim wozić ludzi na drugi koniec kraju- bo z Lublina jadą choćby do Zakopanego...Polski Bus może sobie pozwolić na niskie ceny, a ci kapitalistyczni ciułacze w rozklekotanych busach niech zmienia politykę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świństwo,lublin jak zaścianek,podróż Polskim była miła i komfortowa,i z Lublina i do Lublina,więc pozbycie sie linii nie tylko mieszkańcom Lublina odetnie drogę ale i przybyszom.A w życiu nie wsiądę w busika!!!!!! na pewno koleją jest o wiele bardziej komfortowo,i skoro te decyzje mają komuś zaszkodzić to właśnie busiarzom, bo pewnie nie tylko moja noga na dworcu bez Polskiego Busa nie postanie.Matka z 3 dzieci bo się gnieśc w małym busie?nie wolę,pociąg.nie ja jedna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest w necie stronka petycje.pl gdzie mozna zamieścić petycję w dowolnej sprawie. Ja osobiście nie wiem jak to się robi ale z chęcia bym się pod taka podpisał.
  lepiej pozew zbiorowy przeciw marszałkowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, tu chodzi aby zatrzymać polskiego busa na okres remontu linii kolejowej do warszawy. Potem pewnie mu pozwolą, a tak ceny na ten okres pójdą mocno w górę aby się nachapać jak najwięcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi ta "wadza" podpada. Nie dba o obywatela, utrudnia przedsiębiorcom działalność, cg=byba przy następnych wyborach pójdzie w odstawkę(skąd my to znamy). Takę "wadzo" jak chcesz jeszcze pić z samorządowego koryta to się opamiętaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zainicjować refendum w sprawie odwołania marszałka wojewodztwa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej pozew zbiorowy przeciw marszałkowi
Kto miałby go złozyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbierać podpisy , wysyłać maile do Polskiego Busa !!! Znowu trzeba będzie akcje protestacyjna na Facebooku !!! Zrobić ogólnopolską akcje nieudolny , skorumpowany urzędnik nie jest Twoim panem i władcą !!! Sprawę nagłośnić w TVP , TVN , Radiu i internecie dosyć samowoli skorumpowanych co niektórych urzędników !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej pozew zbiorowy przeciw marszałkowi
 
Zbierać podpisy , wysyłać maile do Polskiego Busa !!! Znowu trzeba będzie akcje protestacyjna na Facebooku !!! Zrobić ogólnopolską akcje nieudolny , skorumpowany urzędnik nie jest Twoim panem i władcą !!! Sprawę nagłośnić w TVP , TVN , Radiu i internecie dosyć samowoli skorumpowanych co niektórych urzędników !!!
Rozłosnić sprawe w TV i internecie i zobaczymy jak długo sie utrzyma przy władzy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Pan Marszałek dostrzega wszystkie nasze komentarze do tej sytuacji! Toż to jakaś kpina! Czy Lublin naprawdę nie zasługuje na godne warunki w podróży? Czy musimy być wróżenie w warunkach urągająch wszelkim standardom obowiązującym w cywilizowanym świecie???!!!
 
Jebac marszalka jebac busiarzy   (walczę z wulgaryzmami i zawsze je usuwam, ale tu zrobię wyjatek - folkatka)
Zbierać podpisy , wysyłać maile do Polskiego Busa !!! Znowu trzeba będzie akcje protestacyjna na Facebooku !!! Zrobić ogólnopolską akcje nieudolny , skorumpowany urzędnik nie jest Twoim panem i władcą !!! Sprawę nagłośnić w TVP , TVN , Radiu i internecie dosyć samowoli skorumpowanych co niektórych urzędników !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Mnie kwestie krajobrazowe nie interesują!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Redakcjo! Mam prośbę do stowarzyszenia Lexmid, aby nie chroniło już moich praw konsumenckich. Chcę mieć szansę podróżowania PolskimBusem z Lublina do innych miast. I jeszcze jedno: na czym polega wg stowarzyszenia nieuczciwa konkurencja i bezpieczeństwo w ruchu drogowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tu reklamują Polskiego Busa ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tu reklamują Polskiego Busa ? :)
Tak busiarzu :) Żal ci że  teraz  że do busa nikt nie wsiądzie i każdy wybierze inny środek lokomocji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...