Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PolskiBus znika z Polski. Będzie nowy przewoźnik, autobusy będą wyglądać inaczej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 grudnia 2017 r. o 12:09 Powrót do artykułu
Serdeczne podziękowania dla busiarzy za walkę z Polskim Busem. Teraz Niemcy nie pozwolą już jeździć złomami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja podziękuję za jazde tymi autobusami. Brytyjczykowi dałem zarobić, ale Niemcm co chcą nakładać sankcje na Polskę lepiej nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na połączenia do Krakowa, Rzeszowa i Warszawy oryginalnymi autobusami FlixBus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Niemcami chętnie będę jezdził bo z tymi Brytyjczykami nie chciałem bo to gupki brexitowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja podziękuję za jazde tymi autobusami. Brytyjczykowi dałem zarobić, ale Niemcm co chcą nakładać sankcje na Polskę lepiej nie.
 Człowieku przecież ty i tak nigdzie nie jeździsz, daruj sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To musi być wina Tuska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacku, jacku widzisz i nie grzmisz?!!??!?! to pewno wina 5tej kolumny z dziadkami z wermachtu!! jacku ratuj, nie oddawaj naszego transportu zmasowanego w ręce wermachtu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsza kasta jeździ własnymi autami ;) A Tuska za kudły pod sąd ściągniemy. Za dobro okazane Polsce. Nie bójcie się lemingi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I PO to Ci niby dobrzy i dbający o Lublinian tak walczyli z prywatnymi przewożnikami co robili kursy do warszafki i Krakowa, żeby POLBUS wydutkał naszych i te kontrole i śmole zrobiły swoje. Nasi upadli a teraz szkopy przejmą POLBUS i będzie żegnaj Gienia świat się zmienia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
undefined napisał:
Ja podziękuję za jazde tymi autobusami. Brytyjczykowi dałem zarobić, ale Niemcm co chcą nakładać sankcje na Polskę lepiej nie.
Człowieku przecież ty i tak nigdzie nie jeździsz, daruj sobie.
 Daruj sobie takie komentarze. Każdy jeździ czym chce. Niech z Niemcami też jeździ kto chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój boże, ale jaka jest różnica?! to nie są jedyne autobusy w kraju. nie patrzę nawet na nazwiska przewoźnika. zwykle podróżuję przez podróżnika lub  ***s://busfor.pl/ , ten który pasuje do czasu. i to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...