Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 maja 2018 r. o 20:14 Powrót do artykułu
1000 pomników smoleńskich na 100 lecie odzyskania niepodległości państwa.Kiedyś za komuny były szkoły teraz pomniki.Ale spokojnie,w zamian dostaniecie w tym most+na Bystrzycy, a w przyszłym kolejne osiem.Ps:czy na sali są rolnicy?Wy też dostaniecie nie wiadomo co ale nazywa się "rolnik+"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
86% respondentów mówi NIE ! i co z tego skoro "bezradni" pis-du mówią nam TAK ,my pisiorki jesteśmy wszechwiedzący i wszechmocni .Pomnik będzie bez względu na to czy się to komuś podoba czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm, a ja i moje dzieci dalej będziemy chodzić nieutwardzoną ulicą po błocie w deszcz i w pyle w czasie suszy, bo na taką inwestycję pieniędzy zabrakło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast ponika nie lepiej ewentualne koszty jego budowy przeznaczyć na wzmocnienie zasieków wokół Sejmu RP albo siedziby jaśnie pANA na Nowogrodzkiej,żeby suweren kuku nie zrobił?.Może w zamian jakiś most+ lubelskie w ramach podziękowania dostanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł, będzie to dobre miejsce do spędzania niedzielnego popołudnia wraz z rodziną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie sa Nazwiska radnych ktorzy glosowali za budowe pomnika w wyborach nie dostaną mojego glosu. Mam dosc tej cmentarnej polityki PIS albo burza pomniki. albo stawiaja pomniki , profanuja zwloki przez rozne ekshumacje i wszytko to robia nie pytajac sie obywateli . Powinno odbyc sie lokalne referendum w tej sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17 radnych ZA?! To jest dopiero SKANDAL!!! A gdzie konsultacje społeczne z prawdziwego zdarzenia? MOJEJ ZGODY NIE MA!!! Ktoś jeszcze jest przeciw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobny do popielniczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie wysadzi się w powietrze jak Lenina na Ukrainie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błagam niech ktoś mi powie, że to żart. Ile jeszcze tych pomników, ulic, placów itd Kaczyńskich ? Czym się zasłużyli dla Polski, Polaków ? Kaczyński był prezydentem, jak Kwaśniewski i Komorowski. Dlaczego im nie stawiamy pomników ? Bo nie zginęli w katastrofie lotniczej? Śmiech na sali. To nie była śmierć męczeńska tylko zwykły wypadek. Ci z pisu powariowali kompletnie. Niech ten koszmar się już skończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomnik wstydu na cały świat. O takich faktach lepiej zapomnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I trzeba będzie postawić dwóch mundurowych, bo zniszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u mieszkańców Lublina jest za tym śmiesznym pomnikiem? oczywiście nie zapytano bo po co tak więc panie Kowalczyk postaw sobie go pan z resztą głosujących za na swoich prywatnych działkach bo nie każdy chce oglądać pary która jedyne co dla kraju, a w szczególności dla Lublina zrobiła tyle, że zginęła w wypadku lotniczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim oni k.......wa byli ,co takiego zrobili dla kraju że pomniki im stawiacie?Cały ten Pis to jedna wielka sekta wierząca w swojego Guru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się. Pomnik w prezentowanym kształcie jest neutralny, nie ma wymowy politycznej. Bardzo dobrze wkomponowuje się w otoczenie. Nie jest martwym przedmiotem na cokole. Niesie przesłanie promujące rodzinę, co w dobie plagi rozwodów jest ważne. Z przyjemnością spędziłabym przy nim czas. Na marginesie: pomniki są częścią kultury, bo "nie samym chlebem żyje człowiek". Najgorzej, jak chce się   oszczędzić i robi sie taniego potworka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Matko...przesada..naprawdę wielka przesada. Choć projekt pomnika fajny. ale tylko nie Kaczyńscy. Czym oni się zasłużyli Polsce? Że zginęli w katastrofie? To ma być podstawa stawiania im pomników? Nie za dużo to? Wystarczy, że oboje spoczęli na Wawelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak zapytać mieszkańców czy chcą tego pomnika? Od tego powinno się zacząć. Takich kontrowersyjnych pomników nie powinno się stawiać. Ja jako stary człowiek do końca życia pamiętać jak powiedział do starszego człowieka "spieprzaj dziadu". To wydarzenie jest z pewnością w archiwach mediów i nie da się tego zmienić. Radni zapomnieli że już dawno miał powstać pomnik Łokietka i mieszkańcy taki chcieli by widzieć. Czas jeszcze na opamietanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będa PiSy i Suki miały gdzie załatwiać swoje Potrzeby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim kaczyński. idziemy sie modlić do ciebie, żebys w koncu dał o sobie zapomniec. bo zygac sie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pyskata napisał:
Ja jestem za. Nikomu nie wadzi, pomnik ładny, schludny, koncepocja ciekawa, lokalizacja fajna. Finansowanie ze zbiórki wiec co tu komu moze przeszkadzac??
 Ładny? Trochę disneylandu trochę lichenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...