Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomoc w znalezieniu noclegu

Utworzony przez Mundy96, 12 kwietnia 2015 o 15:40
Witam potrzebuję pomocy w znalezieniu odpowiedniego ośrodka wypoczynkowego według moich kryteriów a mianowicie potrzebuję noclegu na 1 dobę  najlepiej w okolicach ulicy dworcowej , choć  każdą propozycję rozważę , kwota noclegu powinna być bardzo niska z racji że będę sam więc to jednak problem ponieważ im więcej osób tym taniej . Jeśli masz namiary do kogoś  czy to numer tel czy też  na stronie internetowej to proszę o kontakt  gdyż  nie mam zamiaru  spać na ławce ani też nie stać mnie na 150 za 1 dobę a zależy mi na tym aby tam być  ;)    aaa i jeszcze jedno   jaki jest przeciętny cennik taksówki ? 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedyś na ul.Morwowej były tanie noclegi -jest to boczna /równoległa do ul.Kunickiego, w pobliżu przystanku MPK Wyścigowa.
0
Kiedyś na ul.Morwowej były tanie noclegi -jest to boczna /równoległa do ul.Kunickiego, w pobliżu przystanku MPK Wyścigowa.

Sorry -nie Morwowa lecz Morsztynów...
0
Po co Ci Taxówka? -to jest tylko 2 przystanki MPKiem albo około 10 minut marszu od Dworca PKP (w kierunku Przemyśla).
0
To jest chyba Krylan czy Dobranocka -tak się nazywają te noclegi. Kiedyś chodziłem spawać plastiki na ul.Morsztynów -i zauważylem, że tam obok są tanie noclegi.
0
Wielkie dzięki Kolego !  Teraz mnie czeka dokładna obserwacja ulic poprzez mapę ponieważ Lublin nie jest mi aż tak bliski mam do niego ok 160 km  a muszę jechać  ;) 
0
Cześć! Ja znam tani Hotel w Lublinie - Hotel Irys. Może nie jest jakoś bardzo w centrum, ale za to jest tani i warunki dobre.
0
Hotel Irys jest na Rąblowskiej - to trochę daleko od dworca PKP, niedaleko Zalewu Zemborzyckiego.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: