Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

Utworzony przez ~monika~, 23 grudnia 2009 r. o 15:20
Witam pisze odnośnie tej akcji to jedna wielka kpina dostałam taka paczkę z opieki społecznej moje dzieci liczyły na jakas pomoc w postaci jedzenia a wczoraj paczki nie dojechały a dziś poszłam ta paczkę odebrałam na szewskiej otóż w tej paczce było 1kg mąki 1kg cukru 1kg ryżu makaron i pół pudła małych starych używanych pluszaków z macdonalda i co to za pomoc na święta śmieszne po co taki rozgłos tej akcji jak kilo maki to sobie kupie wiec się pytam gdzie sa pomoce z banku zywnosci gdzie to wszystko idzie i dlaczego robi się z ludzi idiotów szok przezyłam otwierając ta paczke mam dzieciakom dac pluszaki do jedzenia to szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo tak zawsze jest tym co potrzebują pomocy nic nie dostana a tylko ochłapy bo całe dobra trzeba rozdać między pracowników i znajomych co pracuja w opiekach tak jest a akcje się nagłaśnia telewizja itd niech pokażą co ludzie dostają za odpadki w tych ala pożal się boże paczkach gdzie ta żywność zbierana w marketach kto to dostaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...