Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

Utworzony przez ~monika~, 23 grudnia 2009 o 15:20
Witam pisze odnośnie tej akcji to jedna wielka kpina dostałam taka paczkę z opieki społecznej moje dzieci liczyły na jakas pomoc w postaci jedzenia a wczoraj paczki nie dojechały a dziś poszłam ta paczkę odebrałam na szewskiej otóż w tej paczce było 1kg mąki 1kg cukru 1kg ryżu makaron i pół pudła małych starych używanych pluszaków z macdonalda i co to za pomoc na święta śmieszne po co taki rozgłos tej akcji jak kilo maki to sobie kupie wiec się pytam gdzie sa pomoce z banku zywnosci gdzie to wszystko idzie i dlaczego robi się z ludzi idiotów szok przezyłam otwierając ta paczke mam dzieciakom dac pluszaki do jedzenia to szok
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bo tak zawsze jest tym co potrzebują pomocy nic nie dostana a tylko ochłapy bo całe dobra trzeba rozdać między pracowników i znajomych co pracuja w opiekach tak jest a akcje się nagłaśnia telewizja itd niech pokażą co ludzie dostają za odpadki w tych ala pożal się boże paczkach gdzie ta żywność zbierana w marketach kto to dostaje
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: