Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
za komuny to były akcje ph. "Pomóc ptakom przetrwać zimę" i sama wynosiłam zboże dla kuropatw, a teraz biedne dzieci nie mają możliwości przetrwać zimy, oto do czego doprowadziła solidarność z lat 80
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No miałem coś przynieść, ale ten patronat Komorowskiej mnie skutecznie odstraszył i chyba zaniosę do dary do Caritasu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomoz biednym bezdomnym kotom i psom przetrwac zime,ludzie sobie poradza!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
No miałem coś przynieść, ale ten patronat Komorowskiej mnie skutecznie odstraszył i chyba zaniosę do dary do Caritasu...
Wspomagasz Komorowską, czy potrzebujących, pustaku? Takie indywidua najczęściej nigdy nikogo nie wspomogły..... Żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wszystko jedno jaką osobę na patronat akcji się prosi. Branie polityków lub żony polityków jest co najmniej dwuznaczne, szkoda że dobiera się na patronat takie osoby, które dzielą - tak jak Komorowscy, a nie łączą, należy uzyskać patronat spoza polityki, będzie mniej kontrowersji ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak będę zarabiać tyle co komrowski to też żona założy fundację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" powinna być zrobiona akcją "Zagońmy Leniów Do Roboty! -Bo Ich Dzieci Są Głodne i marzną...". Akcja PDzPZ jest niczym innym, jak dawaniem przyzwolenia na to, aby patologia mogła się swobodnie rozmnażać -a my (darczyńcy) będziemy utrzymywać ich dzieci. Wg. mnie pojęcia "biedne dzieci' powinno się odnosić tylko do dzieci,które: nie mają rodziców,albo ich rodzice są na tyle chorzy by nie mogli pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Zamiast akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" powinna być zrobiona akcją "Zagońmy Leniów Do Roboty! -Bo Ich Dzieci Są Głodne i marzną...". Akcja PDzPZ jest niczym innym, jak dawaniem przyzwolenia na to, aby patologia mogła się swobodnie rozmnażać -a my (darczyńcy) będziemy utrzymywać ich dzieci. Wg. mnie pojęcia "biedne dzieci' powinno się odnosić tylko do dzieci,które: nie mają rodziców,albo ich rodzice są na tyle chorzy by nie mogli pracować.
ja nie wiem z kąd jesteś gnido - nie raz jeżdziłem z takimi paczkami - po przeczytaniu -krew mnie zalała - po co w tym kraju darmozjadzie mieszkasz może jeszcze na koszt mopsu ? albo na koszt matki i ojca ? ujawnij się tchórzu skamlący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akcja jaka to akcja chyba dla wybranych co siedza w magazynie tylko swoich chca miec a opcy nie wejdzie jak chca pomagac to niech wszystko daj dzieciom któż potrzebują a nie tylko sobie ile sie trzeba nameczyc zeby mozna było coś dostać szkoda czasu na żebranie ..... LUDZIE SZKODA WASZYCH PIENIEDZY !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja nie wiem z kąd jesteś gnido - nie raz jeżdziłem z takimi paczkami - po przeczytaniu -krew mnie zalała - po co w tym kraju darmozjadzie mieszkasz może jeszcze na koszt mopsu ? albo na koszt matki i ojca ? ujawnij się tchórzu skamlący
Sam jesteś gnida i tchórz skamlący! Przede wszystkim jestem opiekunem osoby niepełnosprawnej na 1-szej grupie, której nikt dotąd paczki nie dał! -A nie dał TYLKO dlatego, że dochód tej osoby niepełnosprawnej był przekroczony o 2 zł. Ale nikt z arcymądrych urzędników nie wziął pod uwagę tego, że osoba na 1-szej grupie nie może pójść do pracy i choćby nawet "na lizaka" sobie zarobić, a o wydatkach na jej leki to już nie wspomnę... I stąd tutaj mój "ból", że rodziny leniów biegną po paczki i je dostają -a osoba na wózku i z niedowładem kończyn takowej paczki nie dostanie przez jakieś tam zas*rane "2zł"! Więc się idioto najpierw zastanów, zanim coś napiszesz! -ty podły "obrońco leniów śmierdzących"! najlepiej ich wszystkich zabierz do swego domciu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest cała prawda o tej akcji kazdy ma swoje zdanie a ja mam takie ze oni tylko dla siebie garna a tych osob jest bardzo duzo bylam tam i widzialam tylko swoich ludzi chca a kazdy kto chce to mogby pomagac a cie nie wezma bo zaduzo bys wiedzial jak to wszystko dziala a ludzie ktozy pomagaja na to tylko czekaja a ludzie co daja to nich sie zastanowia co robia i co daja ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...