Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomóż Grzegorzowi po tragicznym wypadku w Rąblowie

Utworzony przez karo, 23 lutego 2012 r. o 13:28 Powrót do artykułu
WPIS USUNIĘTY
Ostatnio edytowany 23 lutego 2012 r. o 13:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można pomóc ale: 1.TV Polsat jest na tyle bogaty żeby pomóc swojemu pracownikowi, jeżeli nie chce, to przynajmniej u mnie ma wielki minus. 2.Polsat chyba prowadzi jakąś fundację - dlaczego nie da pieniędzy? 3.Niech Polsat da trochę swoich zysków z reklam które czasem są przerywane przez filmy. Nawiasem mówiąc już się nie dziwię dlaczego popularna nazwa tej tv to "polszmat", tak postąpić ze swoim pracownikiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc to jakaś przesada. Nie miał ubezpieczenia w swojej firmie? To niech zgłosi się do Solorza lub jego fundacji. Lepszego rozwiązania nie widzę. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale to jest już zwykła bezczelność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle ludzi na swiecie codziennie ulega nieszczesliwym wypadkom w pracy...nie wiem czemu akurat temu ma ktokolwiek pomagac...wypadek w pracy jak kazdy inny w dodatku prawdopodobnie z winy operatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest też jakaś fundacja Polsat... może warto do nich się zwrócić ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to są pieniądze podatników! Z jakiego tytułu leczenie osoby prywatnej ma być finansowane z naszych podatków. Skandal!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym miał majątek równy 1/100 tego co Solorz to pracownikowi, który uległ wypadkowi w czasie wykonywania dla mnie pracy kupiłbym protezę z własnej kieszen i i nie kazał żebrać o jałmużnę. Jeśli tak się nie stanie to wstyd i żenada. Polski biznes chce zarabiać nawet na chorych dzieciach i kalekach (fundacje, których lwia część przychodów jest przeznaczona na "harytatywne bale", gdzie panie i panowie wpier..lając kawior masturbują się swoją "dobrocią") to wstyd i upadek ludzi w tym uczestniczących. Najśmieszniejsze jest to, że najwięksi dobroczyńcy takich akcji rozliczają się w rajach podatkowych doprowadzając dodatkowo do drenażu finansów przeznaczonych dla potrzebujących. Niezależnie od wszystkiego szybkiego powrotu do zdrowia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bydło wypisuje głupoty, Grzesiek trzymaj się! Jesteśmy z tobą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie są to jednak takie do końca głupotu. Oczywiście szczerze Panu współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia ale ubezpieczenie wypłacone za wypadek w pracy na pewno nie będzie niskie dodatkowo w tak dużej firmie jak POLSAT jaes napewno Fundusz świadczeń Socjalnych a pieniądze które możecie Państwo zebrać przekażcie na rehebilitację chorym dzieciom z województwa lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś głupota... to może pomagajmy każdej osobie która ulegnie wypadkowi, publikujmy na DW i róbmy zbiórki!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bydło wypisuje głupoty, Grzesiek trzymaj się! Jesteśmy z tobą!
Bydło ogląda polsat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie to ma szczęście w swoim nieszczęściu, że pracuje w Polsacie, którego to właścicielem jest Zygmunt Solorz-Żak, myślę że ze swojego majątku oszacowanego na ponad 8 miliardów PLN uszczknie te marne 100 tys. na protezę dla Grzegorza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grzegorzu trzymam za pana kciuki żeby Panu się udało.Ja z moją rodziną przekażemy nasze 1%. Dzisiaj mój kolega rozliczył PIT i 1% przekazał na Pana Konto.Niech się Pan trzyma i głowa do góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenon napisał:
W sumie to ma szczęście w swoim nieszczęściu, że pracuje w Polsacie, którego to właścicielem jest Zygmunt Solorz-Żak, myślę że ze swojego majątku oszacowanego na ponad 8 miliardów PLN uszczknie te marne 100 tys. na protezę dla Grzegorza.
Coś mi się wydaje,ze pracował nie w POLSACIE,ale dla POLSATU,czyli w jakiejs firemce świadczacej usługi dal nich,bo nie słyszałem aby na którymś z kanałów tej stacji ostatnio wspominano choćby o trudnej sytuacji ich kolegi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia jest tragedią, ale z całym szacunkiem wokół jest o wiele bardziej potrzebujących osób, bez pracy w chorobie, bez przyszłości. I zwykle jest tak, że ci najbardziej potrzebujący nie wyciągają reki po żadną pomoc a nawet czasem trzeba ich ratowac wbrew ich woli. Wolę pomóc pierwszemu lepszemu hospicjum, gdzie umieraja dzieci niż temu panu. Z całym szacunkiem - zdaje się, że to był wypadek w pracy, czy przy pracy, z pewnościa dostanie wysokie odszkodowanie bo był ubezpieczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Bardzo dobrze że chce ktoś komuś pomóc, ale mój brat też jakiś czas temu stracił nogę . jest rolnikiem i na żadną pomoc nie może liczyć tylko zdany jest na siebie. A Pan G..z którym brat leżał na oddziale w Lublinie może lioczyć na POLSAT na rozgłoszernie informacji przez media bo był pracownikiem TV a mój brat tylko zwykłym rolnikiem. I teraz gdzie sprawiedliwość Pan G..będzie miałnogę za 100 tysięcy a mój brat protezę mało funkcjonalną za parę tysięcy bo nie pracował dla Polsatu tylko jest rolnikiem z paroma ha ziemi. Brak sprawiedliwości na tym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryzykował i brał za to pieniądze. Tragedią jest, gdy dziecko idzie do szkoły i tarci nogę, gdyż przejchała je na skrzyżowaniu pijana kobieta. Dziecko szło uczyć się i nie pchało się pod samochód, zwłaszcza za pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiek,to wspanialy czlowiek,kazdemu poswiecilby swoja uwage. Z czystego serca to pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaagggaaa napisał:
Witam, Bardzo dobrze że chce ktoś komuś pomóc, ale mój brat też jakiś czas temu stracił nogę . jest rolnikiem i na żadną pomoc nie może liczyć tylko zdany jest na siebie. A Pan G..z którym brat leżał na oddziale w Lublinie może lioczyć na POLSAT na rozgłoszernie informacji przez media bo był pracownikiem TV a mój brat tylko zwykłym rolnikiem. I teraz gdzie sprawiedliwość Pan G..będzie miałnogę za 100 tysięcy a mój brat protezę mało funkcjonalną za parę tysięcy bo nie pracował dla Polsatu tylko jest rolnikiem z paroma ha ziemi. Brak sprawiedliwości na tym świecie.
Tak już jest na tym świecie,że "od myszy do cesarza wszyscy żyją z gospodarza(z rolnika)"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...