Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomóż Grzegorzowi po tragicznym wypadku w Rąblowie

Utworzony przez karo, 23 lutego 2012 r. o 13:28 Powrót do artykułu
przykro,ze taka telewizja jak polsat nnie potrafi wylozyc pieniazkow dla chorego pracownika. WSTYD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tacy zawistni wszyscy?Fundacja dla wszystkich potrzebujacych jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tej całej dyskusji. Siostra porównuje brata do Pana Grzegorza. A czy szanowna siostrzyczka założyła bratu już konto na 1%? Chyba powinna. Ja mam chorą córkę i zbieram 1% w fundacji, ale to nie znaczy, że mogę pluć na innych potrzebujących pomocy. Każdy w swoim życiu dokonuje własnych wyborów, mamy swoje własne talenty, sami je rozwijamy i wykorzystujemy. Nie niszczmy wszystkich dookoła tylko dlatego, że coś nam nie wyszło. Może warto spróbować jeszcze raz, zacząć od nowa a drugiemu człowiekowi dodać otuchy i wiary we własne możliwości. Panie Grzegorzu ja trzymam za Pana kciuki. Jest Pan silnym facetem i na pewno da Pan radę pokonać wszystko, co jest do pokonania. Wierzę, że uda się Panu kupić protezę i nie tylko na niej chodzić, ale i biegać. Pozdrawiam. Ania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...