Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no i co najważniejsze tysiące grubych żelbetonowych słupów uświetni całą inwestycję !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No tak, typowa mentalność Polaków - szukanie dziury w całym. Nic się nie dzieje, źle, zaczyna się coś dziać też źle. Niestety linie trakcyjne nie są w stanie lewitować.
0
od Krochmalnej przez Zemborzycką i Diamentową-chyba odwrotnie -na pewno odwrotnie !!
0
Obecna władza niczego nie jest w stanie zrobić-te ewntualne dotacje będą stanowiły dla nich jedynie problem,który zakłóci im spokojne ,wygodne życie .
0
nie no wszystko bardzo fajnie...tylko ze jakoś trudno mi uwierzyć w kolejną już inwestycje w lublinie...bo z reguły to wszystko ładnie brzmi, narobi ratusz obietnic, a potem.... nic. (a jeśli chodzi o trolejbusy to mam taką cichą nadzieje, że to nie będą te białoruskie MAZ-y)..ale w ogóle to i tak dobrze ze coś się w tym temacie dzieje..
0
A dlaczego przez al. Warszawską nie będą jeździły trolejbusy na Sławinek???????????? W takim razie mam gdzieś całe to głosowanie.
0
W lublinie i podlubelskich miejscowościach trzeba po istniejacych szlakach kolejowych uruchomic kolej miejska.Tabor jest,tory są. Tylko opracować rozsadny rozkład jazdy. Nie budować linii trolejbusowych,nie ustawiać tysiecy słupów,tylko kupić autobusy spełniajace najnowsze normy czystosci spalin.Nie przebudowywać ulic w taki sposób,w jaki zmodernizowano ul Kunickiego- typowy przykład niekompetencji i złej woli.
0
Glosowanie juz trwa od wielu dni, Lublin juz jest w szarym tyle w glosowaniu a DW dopiero sie zreflektowal i rzucil pomysl z glosowaniem, smiech na sali. Z drugiej strony troche to nie sprawiedliwe ze woj. lubelskie ma ponad 40 projektow a pozostale po 20 albo po 15...odrazu wiadomo ze jak wiekszy wybor to i glosy sie beda bardziej rozbijac. Jakby w kazdym woj. bylo po tyle samo projektow to napewno lubelskie by bylo z przodu a tak jest na gora 10 pozycji...jebac takie glosowania!
0
Linie trolejbusowe to oszpecanie ulic . Zapraszam na Orkana .
0
Głosujcie za tym projektem, trzeba pobić tych cwaniaczków z Kielc, którzy są na 1 i 2 miejscu.
0
W podanym linku jest drobny błąd!!! na końcu nie powinno być ukośnika!!! Poprawny adres: http://przymierzsie.pl/projekty/projekt83.php Ale głosujmy!!! Głosujmy!!! Można raz dziennie:) Mamy szanse wygrać!!!
0
prezes napisał:
Linie trolejbusowe to oszpecanie ulic . Zapraszam na Orkana .
A ja zapraszam na nowy odcinek ul.Jana Pawła II, gdzie pomyślano zawczasu i postawiono wspólne słupy dla oświetlenia ulicznego, które już działa i przyszłej trakcji trolejbusowej. A może nie stawiać latarni wzdłuż ulic, bo "szpecą" ???
0
ale daliście linka, gdzie nie można oddać od razu głosu, oto właściwy: http://przymierzsie.pl/projekty/projekt83.php
0
Czegoś tu nie rozumiem, ktoś nas wkręca czy robi z nas idiotów? Od kiedy to przyznanie pieniędzy na jakąś inwestycje zależy od głosowania internautów, a nie od przygotowanej dokumentacji, celowości projektów itp. Więc jeśli urzędnicy prawidłowo przygotują wnioski to pieniądze dostaniemy. Ale po co głosowanie, chyba tylko po to żeby więcej ludzi odwiedziło stronę internetową projektu. Ale to trzeba napisać a nie oszukiwać ludzi. Ja też mogę napisać że jak na stronie http://m2m.finanse-24.info/kontaosobiste/ zagłosujemy i wybierzemy sobie konto to ten bank który zdobędzie najwięcej klientów ufunduje nam nagrodę, co oczywiście jest nieprawdą, chociaż zachęcam do odwiedzenia strony. -------- jeszcze więcej nagród http://polecambank.blogspot.com/
0
@aa: przeczytaj tekst jeszcze raz, pieniądze sa już na projekt przyznane, głosujemy teraz na najlepszy z projektów, dzięki temu, projekt który wygra głosowanie otrzyma sto tysięcy złotych, na rozreklamowanie go, a takze regionu w którym jest realizowany. Walczymy!!!!
0
Nie działa link i nie działa adres strony Nie da się zagłosować
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: