Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomóżmy głodującej Somalii

Utworzony przez ..., 28 lipca 2011 r. o 17:01 Powrót do artykułu
Dopóki cały świat nie zrozumie ,że pomoc finansowa na jedzenie dla krajów trzeciego świata nie rozwiąże ich problemów to ta pomoc nie będzie miała sensu. Zamiast pompować kase na posiłki ,leki etc . lepiej daliby na budowe szpitala tudzież imnfrastrukturę ; zainwestowali w jakieś pola uprawne albo coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszyzna jest taka bogata,że moze Somalii pomagać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpłacać kase piratom gratulacje dla deb***i ,Afryka wiecznie potrzebująca,Zimbabwe wywaliło białych farmerów i teraz takiej inflacji to na świecie nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Dopóki cały świat nie zrozumie ,że pomoc finansowa na jedzenie dla krajów trzeciego świata nie rozwiąże ich problemów to ta pomoc nie będzie miała sensu. Zamiast pompować kase na posiłki ,leki etc . lepiej daliby na budowe szpitala tudzież imnfrastrukturę ; zainwestowali w jakieś pola uprawne albo coś.
Jeśli już,to zainwestować pieniądze w środki antykoncepcyjne-żeby się biedota nie rozmnażała. A po drugie: w Polsce też mamy poważne skutki złej pogody-może by najpierw bardziej Polakom pomóc?! Ktoś ma porządnie w głowie nas*ane,aby pomagać obcym krajom,a Polskę pomijać! Ja się tylko chcę zapytać: który kraj nas poratował po ostatnich wichurach i podtopieniach?-a jeśli nawet pomógł,to na jaką skalę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Dopóki cały świat nie zrozumie ,że pomoc finansowa na jedzenie dla krajów trzeciego świata nie rozwiąże ich problemów to ta pomoc nie będzie miała sensu. Zamiast pompować kase na posiłki ,leki etc . lepiej daliby na budowe szpitala tudzież imnfrastrukturę ; zainwestowali w jakieś pola uprawne albo coś.
Ja tam nikomu nic winien nie jestem, poza bankiem. Natomiast oczywiście pomagać należy, ale z glową, a nie tak na odpieprz posyłąc ryż czy mleko. Z głową i dalekowzrocznie. Europa stawiała i zachwycała się socjalizmem afrykańskim, a tacy socjaliści jak w Mugabe, Nierere,ci z Etipii, Konga, Somali (tak, tak) i in. rozwalili całą gospodarkę, która jakoś tam funkcjonowała, tworząc kołchozy, przemysł "cięzki" i tym podobne duperele. Przede wszystkim pomagać powinni ci którzy kolonizowali Afrykę. Proszę bardzo Somalia to: Włochy, Brytyje i Francuzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...