Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozumiem, że odszkodowanie zapłaci prokurator z własnej kieszeni ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poziom wymiaru sprawiedliwości w tym mieście... wystarczy przeczytać na kurierze o adwokacie co w teatr uderzył po pijaku ... teraz się wymigał ibupromem ...
0
Chciałbym z całą pewnością podkreślić że już słynny rosyjski śledczy Feliks Dzierżyński odkrył że nie ma ludzi niewinnych - są tylko źle przesłuchani. W tym przypadku widać że popełniono błędy w czasie przesłuchania. Jakieś wyjście na korytarz, czas do zastanowienia. Przesłuchanie musi być stanowcze,gwałtowne i spaść na podejrzanego niczym grom z jasnego nieba. W ostatnich latach bardzo dobre wyniki zanotowali amerykanie w czasie przesłuchań talibów w bazie Quantanamo. Sama psycholoigia pisowska - wejście do domu o 6 rano w kominiarkach, z bronią długą i szturm na drzwi nie robi już wrażenia, chociaż kilka lat temu czasami przynosiła efekty.
0
Jaka jest szansa na to, że prokuratura sprawy nie zamiecie pod dywan, a prokurator poniesie odpowiedzialność służbową? Kto jest w stanie zapewnic obywatelom bezpieczeństwo przed nadętymi i bezkarnymi "urzędnikami"?  
0
Telefonu, "który był podejrzany" używa jego pracownik, ale pewnie właścicielem jest pan bisnesmen. W związku z tym pierwsze kroki zostały skierowane właśnie do niego.  W trakcie przesłuchania okazało się, ze prawdopodobnie - co dopiero wykaże śledztwo w aferę zamieszany jest jego pracownika, a nie on sam. Nie widzę tu wielkiego błędu CBA, ani prokuratora.
0
Tusk do więzienia! Okradł nas i zadowolony.Nie mam pracy,nie mam siły jej szukać.Czym zajmuje się urząd pracy w Puławach?Jak można znaleźć porządną pracę jeśli nawet biurokraci powołani do tego i biorący za to pensje nic nie znajdują..PO CO SĄ URZĘDY PRACY?? CZY pomogli komuś
0
Znany biznesmen?Niewinny? A czy czasami nie jest znajomkiem z PO ? Dlatego go wypuścili?Jeszcze do domu odwieżli?Przeprosili?Ja pierniczę!
0
Jak mozna bezpodstawnie zatrzymywać znanego biznesmena, ktory byc może jest zamieszany, ale w całkiem inna aferę, a w tej jest niewinny!
0
lubię te zarzuty lubelskich prokuratorów"w bliżej nie oreślonym czasie od bliżej nie określonej osoby przyjął bliżej nie określoną sumę pieniędzy" to już klasyka lubelskich mistrzów
0
Telefon zarejestrowany był na firmę tego Pana tylko agenci zamiast wejść do firmy i zapytać kto używa telefonu to zamknęli właściciela bo łatwiej.Prosta pomyłka.
0
Ludzie! Wyjechałem z Lublina przed 12 laty! To była dobra decyzja! Takiego bagna nie ma chyba nigdzie. Pozdrawiam .Krzysiek.
0
lubię te zarzuty lubelskich prokuratorów"w bliżej nie oreślonym czasie od bliżej nie określonej osoby przyjął bliżej nie określoną sumę pieniędzy" to już klasyka lubelskich mistrzów
I to są odpowiedni ludzie do przesłuchania byłego min.Nowaka.Od kogo dostał zegarek i za co?A więc do roboty mistrzowie prawa.
0
Ja pierdole co za hardcore, święta inkwizycja powróciła!!! Przesłuchanie było ostre.Naczelny Inkwizytor nie był zadowolony z takiego obrotu sprawy. – "Zaczął mi zarzucać, że łżę jak pies". Słownictwo zajebioza! Pani Syk-Jankowska twierdzi teraz, że facet jest wielbłądem i że Naczelny Inkwizytor będzie teraz to weryfikował. Poza tym (czytaj inkwizytor) okazał się dobroczyńcą, łaskawcą miłosiernym, że w  rezultacie nie zastosował wobec faceta żadnych środków zapobiegawczych. Normalnie cud, miód ale facet dalej jest wielbłądem!!!!!! I nie ma ani przepraszam ani pocałuj mnie w .........chrapy.    
0
i  kiedyś przyjdą do nich i w drzwi załomocą bo zbydlęceniu trzeba postawić tamę
0
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity! Przekonaj się sam. http://elokalizacja.com.pl/7ybe  
0
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity! Przekonaj się sam. http://elokalizacja.com.pl/7ybe
  Gdzie jest moderator tego forum? W prokuraturze?
0
Spadaj cwelu i nie pal głupa!!!
0
Spadaj cwelu i nie pal głupa!!!
0
niezawisłość prokuratorska w tym kraju to jak niezawisłość  NKWD w ZSRR   tam też nie miały prawa  się pomylić  , o ile znam historie  to nawet znane osoby  siedziały wiele lat w więzieniach przez  takie pomyłki , niech facet dziękuje Bogu że  go wypuścili  bo różnie mogło być . Prokurator jak prokurator  przyprowadzili mu to przesłuchiwał , zaprzeczał to zaczeły się gierki niech się zastanowi , jak się przyzna mniejszy wyrok itp  itp  a  tu  wtopa  to nie ten klient ...... a  teraz  wstyd wycofać  oskarżenie  od razu  to udają  że  sprawdzają  ,  ale  jaja  ....... ten prokurator  to chyba ma nad sobą  jakiegoś  innego   co go sprawdza  , powinien wyciągnąć   wnioski   ?????? 
0
W sprawie tego lokalizatora Klikajcie na zgloś do usunięcia. usuwają. Gdu odpowiadacie nie cytujcie tematu bo niechcący powielacie spam.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: