Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to już wiem dlaczego woda drożeje... trzeba odrobić straty...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za co pytam? Jakim prawem tak wysokie pobory? Ilu uczciwych ludzi MPWiK musi okraść by dać swoim kolesiom na stanowiskach zarobić??? a gdzie honor złodzieje????
0
No napracował się bardzo aż mu podgardle zwisa Bawół jeden, przez te 20 lat ochlał się wódki za darmo jeszcze mu mało może 20 000 000 niech mu wodociągi zapłacą i odszkodowanie, na emeryturze to sobie może dorobić jako cieć na budowie za 500 zł na miesiąc (na nockach) proponuję obiekt gdzieś w okolicy ul. Grygowej trochę w nocy pobiega za małolatami to sadło zgubi w moment prostak jeden - ja nawet grosza bym mu nie rzucił, łopata i poszedł
0
POLECAM!!!! pb.pl/?pwid=9e0cdc0bc45f4c469acac89f2972f2e0
0
Za Tuska rzadzi k..wa i złodziej a tacy przestępcy jak Rychu,Zbychu czy Miro i wielu innych zadłużyło Polskę i Polaków na 800mld zł ale hańba
0
Dziwne, że prokuratura umorzyła?.... a co innego robi prokuratura w Polsce.... umarza, umarza, umarza. To jej ulubione zajęcie.
0
patrota napisał:
Za Tuska rzadzi k..wa i złodziej a tacy przestępcy jak Rychu,Zbychu czy Miro i wielu innych zadłużyło Polskę i Polaków na 800mld zł ale hańba
Święta racja. Umarzają i zadłużają.... oto rządy PO-paprańców i "nicniemogę" Tuska.
0
To skandal! To my zapłacimy panu Fijałce, z naszych podatków! Żeby Fijałka rósł w siłę i żył dostatniej!
0
on ktoś napisał:
No napracował się bardzo aż mu podgardle zwisa Bawół jeden, przez te 20 lat ochlał się wódki za darmo jeszcze mu mało może 20 000 000 niech mu wodociągi zapłacą i odszkodowanie, na emeryturze to sobie może dorobić jako cieć na budowie za 500 zł na miesiąc (na nockach) proponuję obiekt gdzieś w okolicy ul. Grygowej trochę w nocy pobiega za małolatami to sadło zgubi w moment prostak jeden - ja nawet grosza bym mu nie rzucił, łopata i poszedł
Gniewny KTOŚ wysmarował paszkwil bo zazdrość go rozpiera. Z taką mentalnością ty KTOŚ jesteś NIC i nie naadajesz sie nawet na ciecia, chociaż żadna praca nie hańbi. Prezes Fijałka dostał bo mu sie należało. A szkody MPWIK z powodu łamania prawa nie wyrządził Fijałka przez 20 ale Wagner i prawnicy, którzy nie znają prawa szkodzą MPWiK na co dzień. Wagner pewnie myślał, że uda mu sie zastraszyć także Fijałkę tak jak zastrasza nas. Zmienia stanowiska bez wypowiedzenia i wymusza podpisywanie na to zgody. Jak nie podpiszesz to cię zwolni. A Inspekcja Pracy udaje że nic nie wie.
0
kampania wyborcza - w sumie dość prymitywna - choć za pomocą internetu... Rozumiem, że to młodzieżówka siedzi przy kompach i wpisuje te głupoty... Krzysiek, odwołaj ich. To kompletnie nie pasuje do Ciebie. Do Twojej partii - tak, do Ciebie - nie
0
To przez tę politykę personalną w MPWiK o ile mi wzrośnie rachunek za wodę i odprowadzenie ścieków ? Za to kurestwo, tam przez pięć lat nikt nie powinien dostać ani grosza ponad pobory. Żadnych:premii,nagród ,trzynastek.Ale czy to możliwe w państwie gdzie kazusy prawne wyznacza Sekuła i Kalisz a moralności nas uczy Majewski z TVN i Magdalena Środa ze Szczuką ?.
0
Zzdrość was zżera malutkie ludziki????Zazdrościc to ja moge tylko tym co wygrali po 28 duzych baniek a nie jakies tam bzdurne 200 tys złtówek!
0
KŁAMCZUCH!! nie moze miec nizszej emerytury- bo on z racji urodzenia jest ubezpieczony w ZUS- a ze swoimi zarobkami i tak ma maxa jaki daje zus.... Proszę więc dziennikarzy o zadawanie odpowiednich pytań.
0
---NAJGORSZY PREZES W HISTORII WODOCIAGOW DOSTAJE NA KONIEC TAKA KASE.PROWADZIL ROZRZUTNA GOSPODARKE PRZELUDNIL FIRME O OK. 500 OSOB BO PRZYJMOWAL BEZ POTRZEBY DO FIRMY ZNAJOMYCH - SWOICH ZNAJOMKOW I PRZESPRZETOWIL PRZEDSIEBIORSTWO .GDYBY NA JEGO MIEJSCU BYL CZLOWIEK SKROMNY,OSZCZEDNY I GOSPODARNY TO MIESZKANCY LUBLINA PLACILI BY ZA WODE I SCIEKI O 25% TANIEJ.ZAUWAZCIE ZE DO NAWET MALUTKIEJ ROBOTKI PRZYJEZDZA Z MPWIK CALA ARMIA LUDZI I SPRZETU I JEDEN -DWOCH LUDZI COS TAM ROBIA A RESZTA STOI, CZEKA NUDZI SIE ---PO PROSTU OBIJA SIE.URZAD MIEJSKI NA TO NIE REAGUJE BO NIE MA NAWET JEDNEGO PRACOWNIKA KTORY BY SIE ZNAL NA FUNKCJONOWANIU MPWIK.
0
lech napisał:
---NAJGORSZY PREZES W HISTORII WODOCIAGOW DOSTAJE NA KONIEC TAKA KASE.PROWADZIL ROZRZUTNA GOSPODARKE PRZELUDNIL FIRME O OK. 500 OSOB BO PRZYJMOWAL BEZ POTRZEBY DO FIRMY ZNAJOMYCH - SWOICH ZNAJOMKOW I PRZESPRZETOWIL PRZEDSIEBIORSTWO .GDYBY NA JEGO MIEJSCU BYL CZLOWIEK SKROMNY,OSZCZEDNY I GOSPODARNY TO MIESZKANCY LUBLINA PLACILI BY ZA WODE I SCIEKI O 25% TANIEJ.ZAUWAZCIE ZE DO NAWET MALUTKIEJ ROBOTKI PRZYJEZDZA Z MPWIK CALA ARMIA LUDZI I SPRZETU I JEDEN -DWOCH LUDZI COS TAM ROBIA A RESZTA STOI, CZEKA NUDZI SIE ---PO PROSTU OBIJA SIE.URZAD MIEJSKI NA TO NIE REAGUJE BO NIE MA NAWET JEDNEGO PRACOWNIKA KTORY BY SIE ZNAL NA FUNKCJONOWANIU MPWIK.
prezes MPWiK powinien zarabić co najwyżej 10000 zł ewidentny brak właściciela
0
"Dostanie ponad 200 tys. zł. Fijałka rządził wodociągami przez 20 lat. - Należało mi się 15 pensji, przystałem na 13. Jako człowiek pracowałem również po to, by mieć pieniądze na emeryturze. Przez całe to zamieszanie będę mieć emeryturę niższą o 200 zł, tego się już nie cofnie" Ratujcie biedaka !!! Przez to zamieszanie będzie miał emeryturę niższa o 200 zł.
0
dostanę też odprawę Która to już odprawa?O ile mi wiadomo,odprawę pieniężną otrzymuje się tylko jeden raz
0
widzisz wszyscy opuścili Cię takich miałeś kolegów
0
lech napisał:
ma większośc w radzie nadzorczej - ale ten twór to fikcja
0
niczym nie różni się zarządzanie obecnych władz MPWIK o poprzednich więc dalej bedziemy płacić za ich pomysły
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: