Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
20 tys. zatrzymanmych dowodów robi wrażenie. Złom na drogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odsyłam do Newsweeka nr. 1/2011 i artykułu "Mandaty na akord". Po przeczytaniu wszystko jasne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by przyjechali na ul. Spokojną w Lublinie? Tam codziennie jest do wypisania kilkaset mandatów. Niestety trzeba by było wtedy narazić się pracownikom Urzędu Marszałkowskiego, Prokuratury oraz pacjentom (kolegom???) przychodni MSWiA. Do tego to trzeba mieć odwagę. Bezpieczniej jest schować się w krzakach z radarem i robić "wyniki" albo pościgać się "sreberkiem" z jakimś gówniarzem w beemce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chudzik napisał:
A może by przyjechali na ul. Spokojną w Lublinie? Tam codziennie jest do wypisania kilkaset mandatów. Niestety trzeba by było wtedy narazić się pracownikom Urzędu Marszałkowskiego, Prokuratury oraz pacjentom (kolegom???) przychodni MSWiA. Do tego to trzeba mieć odwagę. Bezpieczniej jest schować się w krzakach z radarem i robić "wyniki" albo pościgać się "sreberkiem" z jakimś gówniarzem w beemce.
Ja zapłaciłem tam mandat, więc nie marudź. Poza tym źle zaparkowane samochody do SM, a nie policja. Poza tym, jakie zagrożenie powoduje źle zaparkowane auto w porównaniu z idiotą w BMW...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.webyscan.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[Na całym świecie lapie się najwięcej tych, którzy przekraczaja prędkość. W Stanach za takie cos zakuwaja w kajdany. Nawet babcie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
franca napisał:
[Na całym świecie lapie się najwięcej tych, którzy przekraczaja prędkość. W Stanach za takie cos zakuwaja w kajdany. Nawet babcie..
Dobrze ze my zyjemy w wolnym kraju,jeb...ac stany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Taki jest charakter pracy wideorejstratorów. Jednak pozostałe patrole reagują nawet na najmniejsze wykroczenie" - Pan sobie kpi czy o droge pyta ??!!!! Ciekaw jestem ile mandatów wystaiono za MASOWO popełniane przez kierowców wykroczenia takie jak: 1. brak sygnalizowania zmiany pasa lub kierunku ruchu (PLAGA w Lublinie !!! Nawet policjanci popelniają to wykroczenie !!) 2. Jazdę skrajnym lewym pasem lub przy środku jezdni (wykroczenie 200 zł i 2 pkt karne) popelniane MASOWO przez kierowców. 3. Jazdę z włączonymi światłami przeciwmgilenymi przy normalnej przejrzystosci powietrza. 4. Zjeżdżanie z eskrzyzowania na czerwonym światle. Chyba osbie Pan jaja robi drogi panie !! Bo na popełnianie powyższych wykroczeń policjia NIE REAGUJE WOGÓLE choć sa one bardzo niebezpieczne i uciazliwe dla ruchu pojazdów !! Co wiecej totalne olewactwo policji w tym zakresie prowadzi do tego, że niektórzy kierowcy popełniają te wykroczenia z premedytacją, wiedząć że policja nie zareaguje i nie grozi im za to żadna kara ( ostatnio rozmawiałem z delikwentem który nagminnie nie używa kierunków i takie własnie było jego tłumaczenie - "policja i tak mnie za to nie złapie bo oni na to nie patrzą"). Takze drogi Panie prosze bacznie patrzec swoim pracownikom na rece, bo jak narazie to poza lapaniem z aprędkośc i wyprzedzanie na ciągłej NIC WIECEJ POLICJI NIE INTERESUJE !! P.S. Mialem okazje kiedyś porozmawiać sobie z policjantem z partolu który napiętnie łapał za przekroczenie prędkosci na Al. Smorawińskiego. Na moje pytanie "dlaczego nie zatrzymaliście tego BMW choć miało właczone przednie przecimgielne w bezchmurną noc" uslyszalem że " My mamy kontrolowac TYLKO prędkość" !!! Było to gdzieć w grudniu 2009 r. Ręce mi opadły !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bury miś napisał:
Poza tym źle zaparkowane samochody do SM, a nie policja.
Jaki przepis od czasu powstania SM zwolnił Policję z reagowania na źle zaparkowane samochody ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Jest Polska AFRYKA DZIKA !!!! i te Strażniki Texasu co myslą ze im wszystko Wolno!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
"– Taki jest charakter pracy wideorejstratorów. Jednak pozostałe patrole reagują nawet na najmniejsze wykroczenie" - Pan sobie kpi czy o droge pyta ??!!!! Ciekaw jestem ile mandatów wystaiono za MASOWO popełniane przez kierowców wykroczenia takie jak: 1. brak sygnalizowania zmiany pasa lub kierunku ruchu (PLAGA w Lublinie !!! Nawet policjanci popelniają to wykroczenie !!) 2. Jazdę skrajnym lewym pasem lub przy środku jezdni (wykroczenie 200 zł i 2 pkt karne) popelniane MASOWO przez kierowców. 3. Jazdę z włączonymi światłami przeciwmgilenymi przy normalnej przejrzystosci powietrza. 4. Zjeżdżanie z eskrzyzowania na czerwonym światle. Chyba osbie Pan jaja robi drogi panie !! Bo na popełnianie powyższych wykroczeń policjia NIE REAGUJE WOGÓLE choć sa one bardzo niebezpieczne i uciazliwe dla ruchu pojazdów !! Co wiecej totalne olewactwo policji w tym zakresie prowadzi do tego, że niektórzy kierowcy popełniają te wykroczenia z premedytacją, wiedząć że policja nie zareaguje i nie grozi im za to żadna kara ( ostatnio rozmawiałem z delikwentem który nagminnie nie używa kierunków i takie własnie było jego tłumaczenie - "policja i tak mnie za to nie złapie bo oni na to nie patrzą"). Takze drogi Panie prosze bacznie patrzec swoim pracownikom na rece, bo jak narazie to poza lapaniem z aprędkośc i wyprzedzanie na ciągłej NIC WIECEJ POLICJI NIE INTERESUJE !! P.S. Mialem okazje kiedyś porozmawiać sobie z policjantem z partolu który napiętnie łapał za przekroczenie prędkosci na Al. Smorawińskiego. Na moje pytanie "dlaczego nie zatrzymaliście tego BMW choć miało właczone przednie przecimgielne w bezchmurną noc" uslyszalem że " My mamy kontrolowac TYLKO prędkość" !!! Było to gdzieć w grudniu 2009 r. Ręce mi opadły !!
Bo ci żyłka pęknie, przeczytaj jeszcze raz tekst i zobaczysz za co karze policja. Nie tylko za prędkość. Nie tylko..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że MARCEL ma w 100% rację np. policjanci z Puław są takimi głąbami że oprucz przekraczania prędkosci można jeżdzić jak się chce, tylko z kilkoma nie ma co zaczynac bo chłopaki znają się na robocie i mogą dokuczyć zgodnie z prawem a wtedy trzeba iśc na pocztę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne zdjęcie przedstawia raczej inspektora ITD w trakcie kontroli niż "drogówke"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z innej beczki, czy "lubelska policja" to tylko drogówka i mandaty w ruchu drogowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy tam w Lubelskiem to tylko pić wódę potraficie i zapieprzać na złamanie karku, bardzo dobrze że was tak trzepią, a będzie jaszcze lepiej jak wejdzie nowy taryfikator mandatów oczywiście większy. Powodzenia szrociki golfiki i wasze ukochane pasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chudzik napisał:
A może by przyjechali na ul. Spokojną w Lublinie? Tam codziennie jest do wypisania kilkaset mandatów. Niestety trzeba by było wtedy narazić się pracownikom Urzędu Marszałkowskiego, Prokuratury oraz pacjentom (kolegom???) przychodni MSWiA. Do tego to trzeba mieć odwagę. Bezpieczniej jest schować się w krzakach z radarem i robić "wyniki" albo pościgać się "sreberkiem" z jakimś gówniarzem w beemce.
Na Spokojna są wysyłani "głupki" czyli Straż Miejska,która nakłada mandaty ale tylko tym, którzy przyjeżdżają załatwić sprawę w urzędzie.A najlepiej to chodzić piechotą, i po jaką cholerę kupywać taki drogi samochód?Bo parkingi są tylko dla urzędników tam pracujących, a nie dla pospólstwa! To chyba jasne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
indiana napisał:
Uważam że MARCEL ma w 100% rację np. policjanci z Puław są takimi głąbami że oprucz przekraczania prędkosci można jeżdzić jak się chce, tylko z kilkoma nie ma co zaczynac bo chłopaki znają się na robocie i mogą dokuczyć zgodnie z prawem a wtedy trzeba iśc na pocztę.
Masz racje,glaby umieja tylko obslugiwac suszarke,ale to nie ich wina ze za malo ich wyedukowali.Dlatego tez poszezyli zakres dzialania ITD,do kontroli pojazdow.Rok moze dwa i do kontroli nabiora uprawnien organisci i masarze.Wszystko ustawine na trzepanie kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...