Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ponad 800 gramów marihuany w mieszkaniu 24-latka z Lublina (wideo)

Utworzony przez kuba, 18 października 2011 r. o 10:26 Powrót do artykułu
brawo nasza dzielna policja ! Kolejny ,,prawdziwy" bandyta zatrzymany. Szkoda ze sprawców pobić i zlodziei nie łapiecie tak chętnie jak zwykłego studenta ktory zamiast sie nachlac wolal przypalic. Och jakże wielka była szkodliwość spoleczna gdy zatruwał on policyjne powietrze dymem z blanta !! co za chory kraj..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, przypalić prawie kilogramem, rozumiem, że to na własny użytek a lufe zrobił sobie z rury sedesowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh - ciekawe wyjaśnienie - nie potrafił powiedzieć w jakim celu posiada prawie kilo marychy jego poczucie humoru powinno być wzięte przez Sąd jako okoliczność łagodząca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze te trzy naboje hahahaha... na pewno chciał nimi wybić połowę ludzkości z procy. Swojaka chłopak sobie wyhodował żeby z kolegami zapalić, a teraz musimy płacić MY za to że chciał kulturalnie zapalić blanta. ZA NASZE PODATKI CAŁA AKCJA SIĘ ODBYŁA! A, kur.. PO CO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
800 gram? Poważnie redaktor w szanującej się (chyba?) gazecie nie zna podstaw gramatyki ojczystego języka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... A za jego trudy, znoje Wystrzelą mu trzy naboje ..." ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w stanie zrozumieć działania policji oni nie maja myśleć tylko normę wyrabiać i przepisów się trzymać. Jednak działania redaktorów z DW pojąć już nie mogę. W Lublinie newsów zbyt wielu nie ma ale czy naprawdę chłopak który sobie zasadził parę krzaczków zasługuje na to aby jego zdjęcie (z zasłoniętymi oczami) umieszczać na głównej stronie i robić z tego wielkie hallo. Że prawo mamy chore to nie znaczy że musimy je popierać, trzymaj się Ryszard.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jogurt napisał:
800 gram? Poważnie redaktor w szanującej się (chyba?) gazecie nie zna podstaw gramatyki ojczystego języka?
Prawie w każdym artykule piszą z błędem, nic nie daje poprawianie w komentarzach, bo spisują to bezpośrednio z http://www.kwp.lublin.pl. Przykłady rozumowania redaktora: 800 kilogram, 800 litr, 800 wolt, 800 grosz itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a waga i woreczki to też na własny użytek. obrońcy się znaleźli, jak Kempa Starucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, cieszy mnie że gnojek diler pójdzie siedzieć, w ZK jest dla takich miejsce, a nie pod szkołami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z empirycznego punktu widzenia, powiem szczerze, żę na pewno nie było to tylko dla niego. nie zmienia to faktu, że widać iż jest to swojak, pewnie niedawno zerwany, chłopaka znałem osobiscie z widzenia co prawda, i nie przypuszczałem że aż tyle może posiadać. jednakże był to chłopak który mieszkał z chora matka, nie miał sary, musiał coś robić, a nie mająć wykształcenia zajmnował sie tym... może sąd to jakos weżmie pod uwage, i po roku go wypusci...bo na mniejszy wyrok nie ma co liczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Palikot ma jego głos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezus napisał:
I bardzo dobrze, cieszy mnie że gnojek diler pójdzie siedzieć, w ZK jest dla takich miejsce, a nie pod szkołami.
Dostał byś w gębę za ten tekst jak byłbyś w zasięgu mojej dłoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pseudo jezus napisał:
Dostał byś w gębę za ten tekst jak byłbyś w zasięgu mojej dłoni.
możesz mnie cmoknąć ćpunie wiesz gdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pseudo jezus napisał:
Dostał byś w gębę za ten tekst jak byłbyś w zasięgu mojej dłoni. [/quote] popieram a ja wydrapalabym oczy ;] [quote name='Jezus' timestamp='1318946876' post='548704'] możesz mnie cmoknąć ćpunie wiesz gdzie.
cpunie? ojj chyba ktos tu nie zna wartosci slow ;] trzymaj sie Rysiaczku, jestem z Toba :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żal mi żadnego dilera, gratulacje dla policji, tak powinno się postępować z każdym dilerem narkotyków, on tej marihuany nie miał do własnej konsumpcji tylko do sprzedaży, sądząc po wadze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, jednego dilera sprzedającego dragi na ulicy mniej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
c napisał:
Ciekawe czy Palikot ma jego głos?
Nie ma, nie dałem i na razie czekam na sprawę. Dziękuję za komentarze, nigdy nie sądziłem,że zostanę gwiazdą. Szkoda tylko,że w taki o to sposób. Orient
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sezon jest raz w roku, 800 na rok dla nałogowca to mało..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachowanie policjantów jest niehumanitarne. Chcą trzymaś Rysia w klatce. Lecz policjanci nie wiedzą że Rysie są w Polsce pod ochroną. A co do wagi, dobry wynik Rysiu. Sporo, to i tak kropla w morzu potrzeb, znając zapotrzebowanie Lubelskich Konsumentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...