Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ponad 800 gramów marihuany w mieszkaniu 24-latka z Lublina (wideo)

Utworzony przez kuba, 18 października 2011 r. o 10:26 Powrót do artykułu
Jezus napisał:
I bardzo dobrze, cieszy mnie że gnojek diler pójdzie siedzieć, w ZK jest dla takich miejsce, a nie pod szkołami.
Miejsce takich nałogowych , patologicznych alkoholików jak ty jest pod sklepem a nie przed komputerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co roku na świecie umierają MILIONY, DZIESIĄTKI MILIONÓW ludzi, którzy na skutek palenia tytoniu i picia alkoholu zeszli z tego świata. Trupów na skutek palenia marihuany jeszcze nie stwierdzono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezus napisał:
możesz mnie cmoknąć ćpunie wiesz gdzie.
Jeszcze byś się zdziwił kto by tu kogo w dupke cmoknął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co roku na świecie umierają MILIONY, DZIESIĄTKI MILIONÓW ludzi, którzy na skutek palenia tytoniu i picia alkoholu zeszli z tego świata. Trupów na skutek palenia marihuany jeszcze nie stwierdzono.
U odmóżdżonych aktywistów fanów Firmy i przekazu JP stwierdzono tylko klapki na oczach, tak to już mają ćpuny żywe trupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co, jeszcze przybiją mu za te trzy naboje czy tam łuski? Bo co, rzucał tymi nabojami w kogoś? bo jakoś gnata nie widzę tu nigdzie. Ale dobra premia się szykuje dla jakiegoś knura za złapanie bandziora. Przecież tyle krwi się przelało żeby te 800 zdobyć. Pewnie musiał też kogoś zgwałcić i pozbawić nogi. Państwo policjanci, ogarnijcie się, ile wy dostajecie za takiego Rysia? 30zł? Choćby było i 3000zł, tyle jest wart dla was los młodego człowieka? Tanio się cenicie. a ludzką przyszłość jeszcze taniej. Może nie trzeba być tak zachłannym, a pozwolić zarobić innym? A znając wasze przeliczniki, pewnie z milion działek można przygotować z takiej ilości, nie? Wstyd mi za polską policję, i za kraj, w którym przyszło mi spędzać młodość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A meneli i innych złodziei z Lubartowskiej boją się zatrzymać. Jeśli chodzi o "jednego dilera mniej" to nie zesrajcie się, bo nigdy żaden nie stał pod szkołą. Po prostu lepiej pilnujcie swoich dzieci a nie obwiniacie innych, jak ktoś jest mądry to nie pali Rysiu, trzymaj się bo dobry chłopak z ciebie, a to że masz coś na sumieniu to twoja sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś z ucha dał ... powodzenia gościu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryzyko ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...