Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ponad milion złotych kary za Teatr w Budowie?

Utworzony przez Piotr, 21 lipca 2011 o 21:41 Powrót do artykułu
kto skontroluje eksperta?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
" Poszło o koszty modernizacji Teatru i Filharmonii. Samorząd mówił, że ma na to 30 mln zł. Ale według szacunków projektantów trzeba dwa razy tyle. Kiedy urzędnicy naliczali karę, architekci przeszli do kontrataku. Twierdzą, że wykonali więcej pracy i dlatego należy im się dodatkowe 4 mln zł wynagrodzenia. M.in. z powodu sporu urzędników z architektami CSK nie będzie gotowe w 2013 roku, jak początkowo planowano. Według marszałka realny termin to 2015 rok. " Dajta już spokój z tą "kulturą". Budujeta ten bunkier od 37 lat (od 1974 roku). Poszły na to setki milionów (z kasy podatników), a pójdzie jeszcze ch... wie ile. Urzędniki i architekty przerzucają się nawzajem winą, a w Lublinie psy dup...mi szczekają.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto,kiedy i ile naliczy kary PSL-owi/wczesniej ZSL-owi,bo jeszcze wtedy zaczęli budować/za 37 letnią budowę teatru?Zawsze mieli funkcyjnych województwa:wojewodę,a potem wojewodę i marszałka.Dokąd to nieudacznictwo będzie zwalane na innych???Ostatnio znaleźli sobie winnego projektanta,a koszty dalej rosną na rachunek podatnika!Czy nie czas to draństwo PO-PSL rozgonić na cztery wiatry???Bo to nic z tego nie będzie.Oni się przyssali do koryta i ciągle kłamią.Dlaczego scena wielopoziomowa nigdy nie ruszyła? teraz jej uruchomienie grozi wybuchem!!! To nie jedyny grzech tego ugrupowania:następny to podopieczny i od zawsze szpital na Krasnickiej.Rekordy długów.I tutaj nie da się zwalić na projektanta!!!Pomijam już PKS nadzorowany także przez PSL i lotnisko gdzie członkowie tego ugrupownia zarobili sowicie na wykupowanej ziemi.Wyliczanka może byc długa,tylko nie ma odpowiedzialnej osoby ,ktora powie dość!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
30. dniowe i dłuższe okresy okresy rozliczeń faktur wystawianych na urzędy, niedoszacowanie lub przeszacowanie kosztów przyszłych inwestycji. Całkowity brak emaptii - ale tylko wtedy gdy sprawa dotyczy podmiotów zewnętrznych. Jakiego rzędu procentowe kary zastosowano wobec tych, którzy o połowę zmniejszyli kubaturę "lotniska w budowie"? Jakiego rzędu procentowe kary zastosowano wobec tych, którzy o połowę zaniżyli koszty budowy "lotniska w budowie"? Jakiego rzędu procentowe kary zastosowano wobec tych, którzy zawarli "klauzulę lojalnosci" dla zarządu "lotniska w budowie", która w przypadku zwolnienia daje po około 400 tysięcy zł ekwiwalentu na głowę? Którzy prezesi i dyrektorzy publicznych spółek otrzymali ostatnio złote spinki do koszul i złote broszki dla swoich żon w kształcie jaszczurek albo raczej susłów?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kto skontroluje eksperta? Następny zewnetrzny ekspert, a potem może i wewnętrzny, bo przecież urzedasy muszą trzymać nad wszystkim pieczę;)No i to będzie kosztować, aleco tam-jesteśmy mistrzami w wywalaniu pieniędzy w błoto. A CSK jak nie było tak nie ma. Tylko budynek - widmo straszy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A moze lepiej to rozebrać. Będzie po kłopocie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: