Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chciałbym wiedzieć ile w takim razie dostawał taki robotnik za dzień odśnieżania jeśli 50 tys poszło na płace dla pracowników. Skąd w ogóle takie kwoty za jeden dzień ośnieżania ulic 350 tys... paranoja. Chyba kupię sobie traktor i sam wezmę się za ten biznes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za takie płace to ja tez chcę jeden dzien polatać z łopatą po chodnikach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bonhommedeneigefor napisał:
za takie płace to ja tez chcę jeden dzien polatać z łopatą po chodnikach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś kpina 350tyś a totalny paraliż Lublina a ciekawe ile z tego dostało KPRD za nie odśnieżenie UL. Witosa był tylko jeden pas ruchu i to zablokowany przez tiry i osobówki na letnich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc zapraszamy do pracy odśnieżania łopatą są wolne miejsca HIHI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze tak miasto daloby na autobusy przegubowe, co? Bo to co sie rano dzieje przechodzi ludzkie pojecie. Ludzie sa upychani do malych autobusow jak ogorki w sloik. Dzis rano w drodze do pracy bylo niemozliwoscia wsiasc w 10 bo byla tak zapakowana studentami i ludzmi jadacymi do pracy z innych przystankow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś w końcu odśnieży schody prowadzące na kładki, czy do przejść podziemnych. To są bariery nie do pokonania zwłaszcza dla chorych i starszych osób. Schodów poprostu nie widać to jedna góra śniegu, można nogi połamać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli tyle ile 13-te pensje lubelskich urzedników ...a więc odśnieżanie mamy za....darmo ,wystarczy przelać na inne konto:D .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złodziejstwo najzwyklejsze.NIC dosłownie nie odśnieżone a kasa wzięta. Dranie z MPK jeżdżą jak chcą,a właściwie nie jeżdżą bo od rana na Al.Krasnickich totalna blokada.Prezydent miasta ma wszystko w d...e bo nie kandyduje,kandydaci do fotela siedzą cicho przerażeni bo mocni są tylko w obiecankach. Ech byle dorwać się do koryta przy pomocy mieszkańców a oni niech radzą sobie.sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kogo to obchodzi.Ja mam miec droge odsniezona i juz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak płacić za odśnieżone ulice i chodniki a nie za ich "odśnieżanie" większość z nas ma płacone za wykonaną pracę a nie za chęć jej wykonania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do zbyslew: a jak mają jeździć MPK?? latać mają?? zastanów się człowieku co piszesz, zero wyrozumienia i zrozumienia sytuacji... śmieszne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mam sprzątac nie swoje. Przy zajęciu 10 cm chodnika pod ocieplenie muszę płacic podatek puki kamienica będzie stała, bo to działka miasta,więc i sprzątaniem powinno zając się miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKIE PONIEDZIAŁKOWE ODŚNIEŻANIA??? JAKICH ULIC? BO NA PEWNO NIE LUBELSKICH;/ MOŻE POD DOMEK WASYLA I BIUREM PALIGŁUPA JEŹDZIŁY PŁUGI I PIASKARKI, TYSIĄCLECIA ZOSTAŁA PRZEJECHANA PRZEZ PŁUG OK GODZ 19, PŁUG MIAŁ PROBLEM Z POKONANIEM WIELKIEJ WARSTWY ŚNIEGU, UL. MEŁGIEWSKA DO DZISIAJ DO GODZ 7 BYŁA NIETKNIĘTA, BYŁA BIAŁA JAK CHODNIK-ZERO SOLI CZY PIASKU. KTO WZIĄŁ TE PIENIĄDZE W KIESZEŃ SIĘ PYTAM????? NASZE PIENIĄDZE!!!!!!!!! ZŁODZIEJE;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karlen napisał:
chciałbym wiedzieć ile w takim razie dostawał taki robotnik za dzień odśnieżania jeśli 50 tys poszło na płace dla pracowników. Skąd w ogóle takie kwoty za jeden dzień ośnieżania ulic 350 tys... paranoja. Chyba kupię sobie traktor i sam wezmę się za ten biznes.
o kurde, to chcę zostać kierowcą pługa!!! w którymś poprzednim artykule pisali ze jest 40 pługów i 40 piaskarek, że łącznie pracuje ok 120 osób....z prostej matematyki wychodzi, że każdy pracownik odśnieżający wczoraj miasto dostał po ok 416zł jeśli pracował 12 godzin to na godzinę wyszło mu 35zł :O:O PANIE TUSK!!!!! MAMY IRLANDIĘ!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tą kasę powinni przeznaczyć na zaopatrzenie właścicieli samochodów w łańcuchy śnieżne zamiast bawić się w odśnieżanie. Osobówki i ciężarówki na łańcuchach dużo sprawniej ubiłyby leżący śnieg i nie miałyby problemów z poruszaniem po mieście. Nie trzeba by było na wiosnę wyrzucać kasy na łatanie dziur po sypaniu soli i sprzątaniu tego całego syfu po zimie. A właściciele pojazdów nie mieliby problemów z rdzą powstałą na skutek soli. Zamiast wywalać kasę w błoto po każdych opadach można by zainteresować się jak sobie radzą Skandynawowie. Zapewniam, że soli używają tylko do potraw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle pieniędzy wydali a efektów zero czyli pieniądze wydane w błoto trzeba było pomyśleć wcześniej a nie jak napadało śniegu po kolana to dopiero się wźieli za odśnieżanie jak do południa żadnej piaskarki na mieście nie było tragedia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i kto w to uwierzy.... zawyżone wyliczanki pod publikę!! w tak w ogóle, to przecież za darmo nikt nie odśnieży a przy tym ciekawe, czy mniej kosztowalo zaśmiecanie Lublina przez plakaty wyborcze!! Dobry włodarz Lublina powienien przewidzieć, że w tym roku będzie również zima, więc nalezało zabezpieczyć odpowiednie środki na odśnieżanie. A tak na marginesie, to co z zaoszczędzonymi pieniedzmi na odśnieżaniu(bo przecież zima zazwyczaj zaskakuje wcześniej niż 29.11)- jakieś niertafne zarządznie finansami urzędowymi- czyz to nie dyscyplina finansów publicznych?? Czy przyszły Prezydent Lublina i jego ekipa lepiej zadba o Lublin, Panowie- wybory tuż, tuż!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal i tyle i tak 350 tysiecy złotych poszło się pier..... lić pogratulujmy władzom kochanego Lublina za Poiniedzałkowy kataklizm w mieście JAK TO SIĘ MÓWI UMIESZ LICZYĆ LICZ NA SIEBIE... pierwszy dzień zimy a 350 w plecy a do końca zimy jeszcze 3 miesięce! czyli 90 dni x 350 tysięcy zł =31.500000 złotych na odśnierzanie miasta ładna suma .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma Lublin dobrego gospodarza-oj nie ma! W miasteczku, w którym kiedyś mieszkałem było zawsze odśnieżone i na czas-a nadmiary śniegu wywożone i wyrzucane gdzieś na ubocze (np.nad rzekę). Siła robocza była bardzo tania-ponieważ ci wszyscy,którzy biorą zasiłki z MOPSu musieli ileś godzin w miesiącu odpracować za darmo(aby nie było,że za darmo kasę otrzymują z MOPSu) -i tak: zimą pracowali przy odśnieżaniu ścieżek/chodników w mieście i wywożeniu śniegu z głównych miejsc miasteczka(spod UMiG,spod Banku Spółdzielczego,z targowiska,spod kościoła,itp.),a latem przy:sadzeniu kwiatków na miejskich"skalniakach",grabieniu liści w parku,czyszczeniu zarastających trawą chodników,zbieraniu papierków i śmieci w przydrożnych rowach całej gminy,itp. Natomiast tu w Lublinie przeraża mnie niechlujstwo i bezmózgowość naszych "zarządzających" -miasto bełta się w śniegu,który: albo jest nieruszany w ogóle,albo jest "popychany z miejsca na miejsce" i nawet stare babki spokojnie na Roraty nie mogą dojść do kościoła-bo tam też kupa lenistwa i nie ma komu odśnieżyć przy kościele...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...