Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
<3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetny gość :D widać ze ma poczucie humoru i dystans do siebie :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matematyka i Finanse II rok pozdrawia Panie Doktorze!!! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekonomia 2 rok pozdrawia ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha kto by pomyślał, że nasz kochany wykładowca zyska taki fejm w internetach! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy wykladowca pozdrawiam doktorze i dzieki za 4,5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden z moich ulubionych wykładowców na owej uczelni (a nie ma ich wielu - przyklad katedra gospodarki światowej i nieszczęsne msg które obrzydziło mi umcs). fakt że studia skończyłem 3 lata temu ale do dziś dużo pamiętam i miło wspominam wykłady z dr Kicią. Człowiek z pasją!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny wykładowca! Oby jak najwięcej takich osób na uczelniach wyższych, pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fb.com/ponury.zniwiarz.umcs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hhhhhhhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze ... bardzo dobrze ! Sam jestem ponad 20 lat po studiach i powiem wprost: PROSZĘ DBAĆ O POZIOM WIEDZY POLSKICH STUDENTÓW ! Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów z młodzieżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z najlepszych wykładowców na UMCS w Lublinie. Miałem z Nim Finanse Behawioralne 8 lat temu   Pozdr z jednego z Domów Maklerskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie bardzo dobry wykładowca , miło się wspomina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście można się uśmiać z pseudonimu :-).....żniwiarz ? ok, niech kosi, ale tylko nieuków, ale ponury? o co to to nie! to dość przyjemny doktor, zabawna sytuacja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z perspektywy czasu mogę śmiało stwierdzić, że to najlepszy nauczyciel akademicki jakiego w życiu miałam. Specjalista od makroekonomii, zaraża wiedzą... i pasją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry wykładowca. Zaliczyłam za 1 razem. Studiowałam na WySPie. Pozdrawiam Pana Doktora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję tym studentom. Nie dość, że mają dwie lewe ręce to jeszcze pasztet z mózgu im robią. U mnie pracuje dwoje ludzi na etacie po kulu i wyspie. Jeden jest konserwatorem powierzchni płaskich, a drugi spawacz. Obaj bardzo żałują, że nie poszli do zawodówek... Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponury Żniwiarz chyba nie zna możliwości studentów. Nauczyłam się na egzamin dzień przed i piąteczkę przytuliłam. Co prawda nie makroekonomia, a mikroekonomia, ale można? Można!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wydziale chodziła legenda, że kiedyś w wyniku różnych gry na giełdzie musiał zastawić dom ... tzn - praktyk. A tak na poważnie - chyba najlepszy wykładowca na Wydziale Ekonomicznym UMCS - nie czytał skryptu na zajęciach, swoich ksiązek obowiązkowo nie kazał kupować (co się zdażało), oceniał wiedzę ale też zaangażowanie na zajęciach. "Ponurym" na pewno bym go nie nazwał. Kiedyś zapomniałem o wpisie od p dr. i w dniu egzaminu szukałem - rozmowa telefoniczna brzmiała: "czego pan potrzebuje" - "wpisu z makro" - "teraz? teraz to niech pan sobie jedzie do Makro..." chwila sztucznie wydłużonej ciszy - "do sklepu makro, bo na zakupach jestem:)"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiamy Cię Mario!!! Trzymamy kciuki Kochaniutki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...