Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to młody nie da się teraz nawet ojcu przejechać na rowerze .....ale żeby kupować małolatowi rower za 6 tysiaków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z cyklu jestem idiotą i chciałbym swoja głupotą pochwalić się innym bo tylko tyle można powiedzieć o tym co dał się przejechać na rowerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki łeb moze mieszkać tylko w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sars napisał:
No to młody nie da się teraz nawet ojcu przejechać na rowerze .....ale żeby kupować małolatowi rower za 6 tysiaków ?
popieram...rower dla 15latka za 6 tys...na pokaz rodzice pewnie kupili,to ktoś sie rowerem zainteresował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej." Albert Einstein
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy wy ludzie nie douczeni.... rower crossowy kosztuje bardzo duzo jest to rower wyczynowy a nie jakiś góral. Moze chłopak ma mało lat ale przepraszam bardzo kiedy ma rozwijac swoją pasje? jak bedzie miał 30?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
annn napisał:
Jacy wy ludzie nie douczeni.... rower crossowy kosztuje bardzo duzo jest to rower wyczynowy a nie jakiś góral. Moze chłopak ma mało lat ale przepraszam bardzo kiedy ma rozwijac swoją pasje? jak bedzie miał 30?
Rower crossowy to rower głównie do jazdy po równym podłożu tj. asfalt, leśne ścieżki i nie nadaje się do jazdy wyczynowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stać mnie to i kupiłem małemu taki rowerek.I niech się d.upek cieszy że to policja a nie moi chłopcy go znaleźli.Między trybik a łańczuszek można wsadzić ptaszka i go stracić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumien czym sie Państwo podniecacie, jak człowiek zarabia godne pienidze to i stac go na normalny sprzęt. Nie kupi przecież roweru z marketu za 200 zl który się zaraz rozleci na pierwszym krawęźniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie, jak kolega wyżej, mało ludzi zdaje sobie sprawę ile kosztuje dobry i bezpieczny sprzęt. W rowerze, ze 6 tys nie widzę, żadnego pokazu tylko chęć dbania o bezpieczeństwo swojego dziecka i żeby czerpał z tego przejemność. Sam mam rower za 2,6K i jest to rower ze średniej półki, żeby nie powiedzieć niskiej. Po prostu roweru są drogie i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
27 lat i dalej deb*** ! i tak już mu chyba zostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mialem cannondale bad boy za 7 tys i ciagle sie psul teraz mam specialized za 5 tys i to jest taka "nizsza polka"moj dyrektor ma trek karbon za ok 25tys i drugi gorski za chyba 20tys,stac go.jak kogos stac i lubi to czemu nie. wiec nie wiem o co halo.pozdrawiam z zagranicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsi sa prezesi ,dyrektorzy ... kupi taki sobie dla szpanu profesjonakna maszynę ,obowiazkowo firmowe ciuszki ...żenada wyglądają jak pajace nie wspominajac ze nie potrafią jeżdzic na takim sprzęcie .Przykład : siwy prezes sprzęt do freeride'u za około 15tyś -dziadek ledwo kręci nogami ... rasowy karbon XC facet na nim przybrał pozycję "na muchy" - czytaj pod wiatr oczywiście gatunek ten można tylko spotkac na "ścierzkach rowerowych... z kostki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LIPKO ROMUALD napisał:
Najlepsi sa prezesi ,dyrektorzy ... kupi taki sobie dla szpanu profesjonakna maszynę ,obowiazkowo firmowe ciuszki ...żenada wyglądają jak pajace nie wspominajac ze nie potrafią jeżdzic na takim sprzęcie .Przykład : siwy prezes sprzęt do freeride'u za około 15tyś -dziadek ledwo kręci nogami ... rasowy karbon XC facet na nim przybrał pozycję "na muchy" - czytaj pod wiatr oczywiście gatunek ten można tylko spotkac na "ścierzkach rowerowych... z kostki"
racja, a nawet 100 razy racja!!! /ścieżki to z "Ż"/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIEDNY BOGATEGO NIEZROZUMIE!!! co z was tacy zazdrosnicy, jak go stac to niech sobie kupi nawet caly zloty rower, jego wybór. Piszecie ze jakis dziadek na drogim rowerze to smieszne. A czy Ci bogaci sie smieja z waszych zarobkow? kazd niehc robi i kupuje to co chce o ile nie ogranicza to wolnosci innych. Zenujace zazdrosniki. Polska kraj zgorzchnialych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROmek napisał:
BIEDNY BOGATEGO NIEZROZUMIE!!! co z was tacy zazdrosnicy, jak go stac to niech sobie kupi nawet caly zloty rower, jego wybór. Piszecie ze jakis dziadek na drogim rowerze to smieszne. A czy Ci bogaci sie smieja z waszych zarobkow? kazd niehc robi i kupuje to co chce o ile nie ogranicza to wolnosci innych. Zenujace zazdrosniki. Polska kraj zgorzchnialych ludzi.
Piszesz jak prezes który budował stadion narodowy z pensją 120tyś miesięcznie i z piękną premią na koniec. Nie wszyscy mają tyle szczęścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...