Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
My zebraliśmy chętnych na odłączenie się ze spółdzielni i założenia wspólnoty. Na zebraniu niemal 100% zagłosowało o powołaniu wspólnoty i wybraliśmy swój zarząd. Dziś od 3 lat jesteśmy wspólnotą. Mamy swoje konto, czynsz niemal połowę niższy niż w SM przy składce na fundusz remontowy na poziomie jaki był w SM. Sami decydujemy kto robi remonty i naprawy, społecznie kosimy trawniki przy piwku i jest ogólnie OK. Nie tęsknimy za spółdzielnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawie wszędzie tam gdzie powstały wpólnoty czynsze spadły o przynajmniej 50% , w Hrubieszowie na ul. Listopadowej za mieszkanie 65 metrow we wspólnocie czynsz wynosi około 240 zł za takie samo mieszkanie w spółdzielni czynsz wynosi około 490 zł , ale wspólnta nie utrzymuje całej armi bezproduktywnych urzedników , nie prowadzi działalności kulturalno-oświatowej -reliktu minionej epoki , kwestią czasu jest że mieszkańcy budynków spółdzielczych powołają wspólnoty , ale jak się zacznie to pójdzie lawina , zarządy spółdzielni w tej chwili nic nie robią celem obniżenia kosztów , trwa błogostan ale do czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Inwest-fs jest to samo. Nikt nie zwraca uwagi na mieszkańców. Administracja chce tylko jak najwięcej kasy natrzepać. Niedługo się to skończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka jest prawda, ze Pani Pietraś jest ze starego zarządu, Taka PAni na emeryturze, ktora dostala wypowiedzenie i dlatego robi szum. I nie moze przebolec ze w koncu ktos ja zwolnił i zaczeto cos robic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na os. Skarpa też wesoło. Mieszkańcy walczą ze SM od dłuższego czasu. Może "Dziennik" się tym zainteresuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie ktoś się za tych złodzieji i cwaniaków zabrał !!!!!!! pani prezes z tym śmietnikiem na szafirowej to sobie u mnie przerąbała totalnie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Coś robić" to znaczy umarzać długi członkom Rady Nadzorczej, zwalniać po to żeby pracownik nie zdominował Prezesa, bo planuje sie zatrudnienie prezesa bez doświadczenia. Ponad 10% podpisów członków spóldzielni za odwołaniem Rady Nadzorczej w składzie stona www. mówi samo za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fd napisał:
Taka jest prawda, ze Pani Pietraś jest ze starego zarządu, Taka PAni na emeryturze, ktora dostala wypowiedzenie i dlatego robi szum. I nie moze przebolec ze w koncu ktos ja zwolnił i zaczeto cos robic.
Prawda jest taka,że jak się kogoś obraża to trzeba mieć na tyle odwagi cywilnej, by się pod tym podpisać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro są niezadowoleni, to może będą protestować. W tym zakresie mają już przecież duże doświadczenie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
Prawda jest taka,że jak się kogoś obraża to trzeba mieć na tyle odwagi cywilnej, by się pod tym podpisać...
TA PANI NIE JEST Z ZADNEGO ZARZĄDU I NIGDY NIE BYŁA. A NA SWOJEJ ROBOCIE SIE ZNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mzl napisał:
wreszcie ktoś się za tych złodzieji i cwaniaków zabrał !!!!!!! pani prezes z tym śmietnikiem na szafirowej to sobie u mnie przerąbała totalnie !
A ja daje za śmietniki piatke z plusem. Nareszcie jest porzadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
Prawda jest taka,że jak się kogoś obraża to trzeba mieć na tyle odwagi cywilnej, by się pod tym podpisać...
no faktycznie ty na tyle jej miales ze sie podpisałeś "~~ " zeby nie bylo, jak sie kogos broni to tez ją trzeba miec, inaczej to wyglada jak by sama zainteresowana to pisala:P ŻENADA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fd napisał:
Taka jest prawda, ze Pani Pietraś jest ze starego zarządu, Taka PAni na emeryturze, ktora dostala wypowiedzenie i dlatego robi szum. I nie moze przebolec ze w koncu ktos ja zwolnił i zaczeto cos robic.
Dobrze, że udzielają sie na forach specjaliści, przynajmniej mam się z czego pośmiać. Akurat jestem mieszkańcem bloku w tejże spółdzielni i potrafię rozgraniczyć takie twory jak Zarząd i pracownicy spółdzielni. Ale niektórym to łatwo nie przychodzi. Jeżeli się kogoś oskarża to rzeczywiście wypadało by się pod takim postem podpisać, żeby zainteresowany miał szansę skonfrontować problem i ewentualnie poprawić swoje błędy. Do obrony (moim skromnym zdaniem) to już konieczne nie jest. Poza tym wszelkie zastrzeżenia można przecież zgłaszać w formie pisemnej - jako członek spóldzielni. Ja takiego problemu jeszcze nie miałem, ale z tego bym skorzystał, gdyby zaistniała taka konieczność. Pozdrawiam kolegów i koleżanki z Klaksona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mzl napisał:
wreszcie ktoś się za tych złodzieji i cwaniaków zabrał :)!!!!!!! pani prezes z tym śmietnikiem na szafirowej to sobie u mnie przerąbała totalnie !
Pewnie jestes z Oriona pasożycie i smiecie wrzucałes do kontenera Spółdzielni Klakson to cie teraz boli bo trzeba wziąć z domu kluczyk i pojść wyrzucić smieci do swojej altany śmietnikowej oddalonej kilka metrów dalej niż stał kontener Klaksonu. Super ze są te altany, smieci jest teraz co najmniej o połowne mniej niz gdy stał kontener i całe osiedle miało do niego dostęp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewikfk napisał:
Pewnie jestes z Oriona pasożycie i smiecie wrzucałes do kontenera Spółdzielni Klakson to cie teraz boli bo trzeba wziąć z domu kluczyk i pojść wyrzucić smieci do swojej altany śmietnikowej oddalonej kilka metrów dalej niż stał kontener Klaksonu. Super ze są te altany, smieci jest teraz co najmniej o połowne mniej niz gdy stał kontener i całe osiedle miało do niego dostęp.
Masz rację, ze jast dużo mniej śmieci bo mniej płacimy i nie kipi ze śmietników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...