Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porozmawiajmy o kulturze - DNA Miasta: Diagnoza Lublin

Utworzony przez DNA_Miasta, 9 grudnia 2010 o 01:54
http://img440.imageshack.us/img440/9659/dnadiagnoza.jpg Lublinianie, pozwólcie nam lepiej zrozumieć kulturę Waszego miasta. Podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami, opowiedzcie nam o swoich poglądach. Chcemy poznać Waszą opinię. Pomóżcie kulturze swojego miasta rozwinąć skrzydła. Zapraszamy Was do wypełnienia krótkiej ankiety, która jest wstępem do rozmowy w wąskim (6 – 8-osobowym) gronie o życiu kulturalnym w Lublinie. Spotkania odbędą się 10 grudnia (w godzinach wieczornych) w ramach projektu DNA Miasta: Diagnoza organizowanego przez Fundację Res Publika. Jeżeli jesteś chętny podzielić się z nami swoim spojrzeniem na kulturę w Lublinie, serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety: http://webankieta.pl/ankieta/w1hpxqj5kohe Więcej o projekcie: www.dnamiasta.pl Kontakt: dnamiasta@res.publica.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ad vocem Rozmowa ma na celu analizę odbioru życia kulturalnego przez mieszkańców miasta, zrozumienie i opisanie tego jak mieszkańcy oceniają ofertę kulturalną w mieście, co w niej cenią, co by w niej zmienili, które potrzeby są zaspakajane, na jakie zapotrzebowanie nie ma odezwy, jakiego rodzaju imprez kulturalnych jest w nadmiarze, których wyraźnie brakuje, czego mieszkańcu oczekują od władz miasta, jakie działania uważają za priorytetowe, w jakich sferach widzą rażące niedobory. Sama diagnoza organizowana jest przez Fundację Res Publica w ramach projektu „DNA Miasta”, którego celem jest aktywizowanie życia kulturalnego w miastach w Polsce oraz promowanie dialogu na linii lokalne władze – mieszkańcy. Inicjatywa przeprowadzenia konsultacji społecznych w takiej formie wypłynęła w trakcie współpracy Fundacji z władzami miasta Lublin. Jej wynikami zainteresowany jest, oprócz miejscowych organizacji kulturalnych, Urząd Miasta, przede wszystkim pod kątem ubiegania się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Dlatego potrzebujemy ochoczej partycypacji w badaniach Was – mieszkańców Lublina, których głos chcemy usłyszeć (i przekazać go ludziom, od których zależy najwięcej, a którzy na deficyt takiej wiedzy chorują, czyli miejscowym władzom). Rozmowa odbędzie się z niezależnym pracownikiem Fundacji, zastępcą wydawcy pisma "Res Publica Nowa", szefem projektu "DNA Miasta", politologiem, socjologiem zajmującym się lokalnym życiem kulturalnym, Arturem Celińskim. Spotkania odbędą się w gmachu Ratusza Miejskiego, miedzy godziną 16 a 21. Spotkanie potrwa ok. godziny. Wszelkie wyniki przeprowadzonych konwersacji będą anonimowe.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ze względu na niedogodność ustalonego wcześniej terminu dla niektórych zaproszonych osób, termin spotkania został przeniesiony na następny piątek (17.XII) o tej samej porze (między godz. 16 a 21). W związku z tym, nadal zapraszam Was do wypełnienia ankiety: http://webankieta.pl...ta/w1hpxqj5kohe. Pozdrawiam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: