Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Poh.ja won z tąd kase z myh podatkuw wywalać.ADAMEK
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Siemoniak, powiedz prawdę o zdolności obronnej Polski, o zabezpieczeniu ludności cywilnej przed skutkami zagrożenia zewnętrznego itd. Dowiedziałem się, że amunicji do wszelkich jednostek uzbrojenia naszej armii wystarczy na 2-3 dni. Nasze państwo aktualnie jest w stanie zapewnić dla 1 % (słownie - jeden procent) ludności w środki do przeciwdziałania zagrożenia zewnętrznego - budowle ochronne, maski gazowe, ubiory ochronne. Ten 1 % obywateli głównie obejmuje urzędy centralne (sejm, senat, urząd rady ministrów, urzędy wojewódzkie i ich rodziny). Pozostali obywatele zdani są na siebie. Przestań Siemoniak ściemniać i czarować.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PRZYPOMINAM ŻE NA UKRAINIE 14 PAŹDZIERNIKA USTANOWIONO WIELKIE ŚWIĘTO NARODOWE !!! 14 PAŹDZIERNIKA TO DZIEŃ POWOŁANIA UPA !!! JESTEM CIEKAWY CZY POLSCY ŻOŁNIERZE BĘDĄ RAZEM Z UKRAIŃCAMI OBCHODZIĆ ICH ŚWIĘTO NARODOWE ? :D CIEKAWE CZY TEGO DNIA SIEMONIAK POJAWI SIĘ W KIJOWIE NA UROCZYSTOŚCIACH ??? PRZYPOMNĘ ŻE UPA WEDŁUG POROSZENKI TO PRZYKŁAD UKRAIŃSKIEGO HEROIZMU I PATRIOTYZMU !!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
eh Boże, widzisz i nie grzmisz ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ładne zdjęcie, dwóch Ukraińców i Litwin.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ładne zdjęcie, dwóch Ukraińców i Litwin.
:))
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: