Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Port Lotniczy Lublin obsłużył już 28 tys. pasażerów

Utworzony przez Kinetix, 6 marca 2013 r. o 16:25 Powrót do artykułu
wszystko ladnie. ciesze ze jest lotnisko. ale ja chcialbym sie dowiedziec czemu na lotnisku nie ma bankomatu i dla kogo jest szynobus o 11:50 z lotniska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to kompletnych skoro przunajmniej 2soboty nie bylo rejsow czy to styczen byl?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to na bogato!!! 10 tys x 12 = 120 tys. tyle to big bus przewozi do wawy i to bez takich nakladow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi na 297 pasazerow na samolot skoro obsluzyli 28 tys osob przy 47 ladowaniach i startach.... Kompletna bzdura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robbie napisał:
Wychodzi na 297 pasazerow na samolot skoro obsluzyli 28 tys osob przy 47 ladowaniach i startach.... Kompletna bzdura.
czytaj dokładnie - 47 lądowań w samym lutym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jest bankomat Euronetu Ad. szynobus: hmmm... dla chętnych?
Kinetix napisał:
wszystko ladnie. ciesze ze jest lotnisko. ale ja chcialbym sie dowiedziec czemu na lotnisku nie ma bankomatu i dla kogo jest szynobus o 11:50 z lotniska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przechodziłem obok Świdnik wschód, jechał autobus z airportu do Lublina. tylko z kierowcą! podobno nie mogą zatrzymywać się na terenie Świdnika !!!!? to jest jakiś surrealizm. wielu mieszkańców Świdnika chętnie by z niego skorzystało . aktualnie wozi powietrze. porozumienia, umowy, licencje, zezwolenia, oraz cała masa koniecznych ( ? ) papierków, potrzebnych do wydania polecenia - panowie kierowcy , zatrzymujemy się na przystankach w Świdniku, skutecznie blokują to prozaiczne przedsięwzięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REWELACJA 2.5 miesiąca i 28 tys. pasażerów czyli na rok 110 tys. a będzie rentowne jak obsłuży 600 ale jaja SUKCES
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale super!!!!! Kilkudziesięciu pracowników zatrudnionych, średnio 2 lądowania w ciągu dnia, gdzie na innych lotniskach tyle jest z ciągu 15 min. niezła pensja którą już chronią związku zawodowe!!!! Najlepsza ochrona w kraju EU która przepuszcza atrapy bomb i nóż. Czegóż jeszcze chcieć??? Ilość pasażerów 10 tyś na miesiąc, a po co więcej jak dla 4 osobowej rodziny opłaci się jechać taksówka do Warszawy!!!! A niech by tylko wzrosła ilość pasażerów to zaraz będzie strajk ostrzegawczy w celu podwyżki pensji, przecież do tej pory się siedziało a teraz trzeba będzie popracować. Ot nasze lotnisko. Ciekawe gdzie ci piloci którzy mieli jeździć niezłym samochodem marki Volvo do lublina na nocleg??? I to już rok temu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
REWELACJA 2.5 miesiąca i 28 tys. pasażerów czyli na rok 110 tys. a będzie rentowne jak obsłuży 600 ale jaja SUKCES
Brałem do ręki kalkulator ale mnie ubiegłeś. Myślę, że do końca 2013 250 tyś. nie będzie przekroczone. Odezwij się 31.12.2013.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1783, csacia napisał:
przechodziłem obok Świdnik wschód, jechał autobus z airportu do Lublina. tylko z kierowcą! podobno nie mogą zatrzymywać się na terenie Świdnika !!!!? to jest jakiś surrealizm. wielu mieszkańców Świdnika chętnie by z niego skorzystało . aktualnie wozi powietrze.
... gdyby ten autobus zatrzymywał się kilka razy na trasie Lotnisko Świdnik - Lublin to busiarze by wyginęli. Ich lobby trzyma się mocno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weźcie pod uwagę, że 30 tys dotyczy 4 połączeń. Jeżeli w najbliżsyzm czasie pojawią się kolejne kierunki oraz czartery latem w zapowiadanej dość dużej ilości 300 tys jest jak najbardziej w zasiegu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podzielmy koszty utrzymania przez ilosc Paxow i niestety wyjdzie ze lotnisko jest najmniej rentowne w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce jest tylko 6 lotnisk rentownych: Warszawa(Chopin), Kraków, Gdańsk, Katowice, Poznań, Wrocław. Jedno lotnisko widmo :Modlin Pozostałe porty lotnicze tj. Szczecin, Rzeszów, Bydgoszcz, Łódź i najprawdopodobniej dołączy do nich Lublin sa portami do których trzeba będzie dokładac o ile nie przekroczą miliona paxów. One nie zarabiają na siebie w tym momencie. Żeby było zabawniej w ciągu kilkunastu miesięcy przybedzie PL kolejne dwa lotniska Radom i Gdynia. Pytanie czy naparwde Polsce potrzebne jest aż 14 portów lotniczych z czego ponad połowa bedzie nieretowna? Za 10 lat trzeba bedzie zamykac.. No chyab ze Lublin i te inne porty przekroczą milion paxów, ale biorąc pod uwagę zubozenie regionu, niski poziom zycia, słabe zarobki i niski przyrost naturalny... czarno to widze kochani... Czy nie lepiej postawic na szybka kolej, taka jak np. we Francji i siatke autostrad , dopiero pózniej myslec o nowych lotniskach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to jak sie kler dorwie do biznesu to bedzie tak jak z pieniedzmi zbieranymi przez Rydzyka na pomoc stoczni.........(jak myslicie co sie z nimi stalo?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premie prezes chce dostać i kit wcina,ha ha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...