Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W poniedziałkowym wydaniu GW lubelski port został zaliczony do jednego z" lotnisk widmo". Spadek podróżnych po pierwszym okresie zauroczenia jest aż nadto widoczny i obawiam się , że nowe "sztuczki" już nie pomogą. Najlepszym przykładem jest masowe zamykanie nowowybudowanych lotnisk w Hiszpanii gdzie także przeszacowano liczbę obsługiwanych pasażerów.Już teraz dochodzi do ujawniania " płacenia pod stołem" liniom lotniczym za utrzymanie połączenia (Łódż, Bydgoszcz) i swoją drogą ciekaw jestem ile nas to kosztuje.Za kilka lat europoseł,prezydent i były członek zarządu województwa( ten co wymachiwał małym samolocikiem) będą mieli powód do wstydu i mam nadzieję , że zostaną rozliczeni za marnotrawstwo publicznych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W poniedziałkowym wydaniu GW lubelski port został zaliczony do jednego z" lotnisk widmo". Spadek podróżnych po pierwszym okresie zauroczenia jest aż nadto widoczny i obawiam się , że nowe "sztuczki" już nie pomogą. Najlepszym przykładem jest masowe zamykanie nowowybudowanych lotnisk w Hiszpanii gdzie także przeszacowano liczbę obsługiwanych pasażerów.Już teraz dochodzi do ujawniania " płacenia pod stołem" liniom lotniczym za utrzymanie połączenia (Łódż, Bydgoszcz) i swoją drogą ciekaw jestem ile nas to kosztuje.Za kilka lat europoseł,prezydent i były członek zarządu województwa( ten co wymachiwał małym samolocikiem) będą mieli powód do wstydu i mam nadzieję , że zostaną rozliczeni za marnotrawstwo publicznych pieniędzy.
czytałem ten artykuł i co tu dużo mówić. straszne głupoty tam były wypisane. generalnie artykuł traktował o lotnisku Łódź, obok niego pojawiła się wzmianka o Lublinie jako lotnisku widmo. tyle, że ani słowem w artykule nie wspomniano o lotnisku w Gdyni, w Zielonej Górze czy Radomiu skąd nie odleciał ani jeden samolot!!! dodam, że lotnisko w Bydgoszczy  też radzi sobie marnie! Lublin jak na dwa lata działalności, rozwija się całkiem dobrze! błędem było wierzyć i ufać w zapewnienia marmoladowego zarządu lotniska że w pierwszym roku będzie 300 tys. podróżnych. mi się wydaje, że i przez pierwsze 5 lat nie będzie tych 300 tys. podróżnych co nie zmienia postaci rzeczy, że lotnisko będzie się rozwijać a wraz z nim cały nasz region!    na przyszłość jeśli podpierasz się jakimś artykułem, postaraj się ukazać całość a nie wyrywkowe zdania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotniska Duch to żadne odkrycie... w europie są tysiąc lotnisk które nie generują zysków i trzeba do nich dopłacać. Lublin został nieco pokrzywdzonych jako że jest najmłodszym portem w europie i nie miał jeszcze okazji rozwinąć skrzydeł. Lotnisko w szczecinie, Bydgoszczu, zielona Góra, Łódź istnieją od dobrych paru lat i ich sytuacja nie jest dobra. Aby pisać że lublin jest lotniskiem duchem należy porównać luz fo innych lotnisk za 10 lat.Lotnisko jest inwestycją obowiązkowa do której się dopłaca i będzie się dopłacać. Ma służyć mieszkańcom i to od nich zależy jak duży ruch będzie na lotnisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już widzę jak pasażerowie z Litwy będą jechać do świdnika 1 pomyśleć wcześniej zanim takie głupoty zacznie się gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytałem ten artykuł i co tu dużo mówić. straszne głupoty tam były wypisane. generalnie artykuł traktował o lotnisku Łódź, obok niego pojawiła się wzmianka o Lublinie jako lotnisku widmo. tyle, że ani słowem w artykule nie wspomniano o lotnisku w Gdyni, w Zielonej Górze czy Radomiu skąd nie odleciał ani jeden samolot!!! dodam, że lotnisko w Bydgoszczy  też radzi sobie marnie! Lublin jak na dwa lata działalności, rozwija się całkiem dobrze! błędem było wierzyć i ufać w zapewnienia marmoladowego zarządu lotniska że w pierwszym roku będzie 300 tys. podróżnych. mi się wydaje, że i przez pierwsze 5 lat nie będzie tych 300 tys. podróżnych co nie zmienia postaci rzeczy, że lotnisko będzie się rozwijać a wraz z nim cały nasz region!    na przyszłość jeśli podpierasz się jakimś artykułem, postaraj się ukazać całość a nie wyrywkowe zdania
  te 300 tyś w pierwszym roku to podobnoż wymysł samego prezesa Muszyńskiego, dziwne ruchy wykonywał ów panicz, w jednym z wywiadów w czasie kampanii wyborczej chwalił się tym, że przewoźnikom opowiadał o tym, że w Lublinie mieszka 500 tyś mieszkańców, nie wiem czy się śmiać czy płakać, totalna amatorka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W poniedziałkowym wydaniu GW lubelski port został zaliczony do jednego z" lotnisk widmo". Spadek podróżnych po pierwszym okresie zauroczenia jest aż nadto widoczny i obawiam się , że nowe "sztuczki" już nie pomogą. Najlepszym przykładem jest masowe zamykanie nowowybudowanych lotnisk w Hiszpanii gdzie także przeszacowano liczbę obsługiwanych pasażerów.Już teraz dochodzi do ujawniania " płacenia pod stołem" liniom lotniczym za utrzymanie połączenia (Łódż, Bydgoszcz) i swoją drogą ciekaw jestem ile nas to kosztuje.Za kilka lat europoseł,prezydent i były członek zarządu województwa( ten co wymachiwał małym samolocikiem) będą mieli powód do wstydu i mam nadzieję , że zostaną rozliczeni za marnotrawstwo publicznych pieniędzy.
  Są spore szanse, że nie będą mieli powodu do wstydu, a wszyscy, w tym obecni malkontenci, będą się cieszyć z okna na świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te 300 tyś w pierwszym roku to podobnoż wymysł samego prezesa Muszyńskiego, dziwne ruchy wykonywał ów panicz, w jednym z wywiadów w czasie kampanii wyborczej chwalił się tym, że przewoźnikom opowiadał o tym, że w Lublinie mieszka 500 tyś mieszkańców, nie wiem czy się śmiać czy płakać, totalna amatorka
bo z tego Muszyńskiego to taki marmoladowy zarządca. nawet przetargu po cichu nie potrafił zrobić na te Volvo dla vipów. liczby mu się mieszały i aż strach pomyśleć że teraz nadzoruje wykonawców przy budowie onkologii.    mniejsza o tego marmoladowego człowieka. ważne że lotnisko działa, że powoli pojawiają się nowe połączenia i generalnie coś się dzieje! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprócz Wizz-a i Ryan-a są jeszcze inne tanie linie. Np. AirBerlin, Pegasus. Lublin nie będzie LAX ale kilka połączeń do większych hubów byłoby mile widziane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo z tego Muszyńskiego to taki marmoladowy zarządca. nawet przetargu po cichu nie potrafił zrobić na te Volvo dla vipów. liczby mu się mieszały i aż strach pomyśleć że teraz nadzoruje wykonawców przy budowie onkologii.    mniejsza o tego marmoladowego człowieka. ważne że lotnisko działa, że powoli pojawiają się nowe połączenia i generalnie coś się dzieje! 
  w pełni się zgadzam, najważniejsze, że mamy już stałe przejście graniczne bo bez tego ani rusz, nowe kierunki to kwestia czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotnisko zaczyna na siebie zarabiać przy obsłudze miliona pasażerów rocznie,a takiego wyniku port w świdniku nie osiągnie nigdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludwik, a obwodnica kiedy na siebie zacznie zarabiać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytałem ten artykuł i co tu dużo mówić. straszne głupoty tam były wypisane. generalnie artykuł traktował o lotnisku Łódź, obok niego pojawiła się wzmianka o Lublinie jako lotnisku widmo. tyle, że ani słowem w artykule nie wspomniano o lotnisku w Gdyni, w Zielonej Górze czy Radomiu skąd nie odleciał ani jeden samolot!!! dodam, że lotnisko w Bydgoszczy  też radzi sobie marnie! Lublin jak na dwa lata działalności, rozwija się całkiem dobrze! błędem było wierzyć i ufać w zapewnienia marmoladowego zarządu lotniska że w pierwszym roku będzie 300 tys. podróżnych. mi się wydaje, że i przez pierwsze 5 lat nie będzie tych 300 tys. podróżnych co nie zmienia postaci rzeczy, że lotnisko będzie się rozwijać a wraz z nim cały nasz region!    na przyszłość jeśli podpierasz się jakimś artykułem, postaraj się ukazać całość a nie wyrywkowe zdania
  Sęk w tym kolego, że lotnisko w Radomiu czy Zielonej Górze było zbudowane za niewielkie pieniądze w przeciwieństwie do LUZ-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludwik, a obwodnica kiedy na siebie zacznie zarabiać?
Zarabia na siebie każdego dnia w każdym zatankowanym litrze paliwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholernie drogie te loty. Dużo bardziej opłaca się lecieć np. z Krakowa. A szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabia na siebie każdego dnia w każdym zatankowanym litrze paliwa...
To jakby nie było obwodnicy to ludzie nie jeździliby samochodami? Ciekawa logika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Liverpoolem?????? Tysiące ludzi czeka!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Liverpoolem?????? Tysiące ludzi czeka!!!!!!!
Gdzie czekaja te tysiące ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy beda wznowione loty Dublin - Swidnik?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY DO WIEDNIA PYTAM JUZ KILKAKROTNIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO NIE EGIPT !!!! TAM LATAJĄ TYLKO RUSKIE I BURACTWO Z POLSZY.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...