Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
20 lat bez sadu i odszkodowanie za straty moralne. To była by przestroga dla tym podobnych debili.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Sprawcy siłą chcieli zmusić go do podpisania dokumentów oraz wydania im pełnomocnictwa do jego konta bankowego. Jak się okazało, jednym ze sprawców był 39-letni mężczyzna u którego 24-latek był zatrudniony. - By młody człowiek nie stracił pracy, przedsiębiorca postawił mu warunek, którym było podpisanie dokumentów dotyczących założenia działalności gospodarczej i otrzymania dotacji. Widząc opór młodego pracownika, przedsiębiorca postanowił siłą zmusić go do dalszej "współpracy” - mówi Anna Kamola z lubelskiej policji."   Niezły parch z tego pracodawcy. Na pewno szykował się do jakichś wałków, które miały być robione na konto swego pracownika.
0
"Sprawcy siłą chcieli zmusić go do podpisania dokumentów oraz wydania im pełnomocnictwa do jego konta bankowego. Jak się okazało, jednym ze sprawców był 39-letni mężczyzna u którego 24-latek był zatrudniony. - By młody człowiek nie stracił pracy, przedsiębiorca postawił mu warunek, którym było podpisanie dokumentów dotyczących założenia działalności gospodarczej i otrzymania dotacji. Widząc opór młodego pracownika, przedsiębiorca postanowił siłą zmusić go do dalszej "współpracy” - mówi Anna Kamola z lubelskiej policji."   Niezły parch z tego pracodawcy. Na pewno szykował się do jakichś wałków, które miały być robione na konto swego pracownika.
oczywiście ze tak......wyciąganie kasy z unii europejskiej.
0
Można było poczekać, niech założy konto, niech sprzeniewierzy dotację, wszytsko upozorować wraz z policją. A teraz pytanie do karnistów, za co koleś dostałby więcej? Za nakłanianie do poświadczanie nieprawdy czy za niekorzystne rozporządzanie powierzonym mieniem?
0
    co do wyciągania pieniędzy  z unii to dobrze robił, tylko niechby robił to na własne konto a nie na kogoś, bo uczciwi w naszym kraju to tylko klepią biedę, sama jestem uczciwa i co mam, po 36 latach pracy najniższą krajową, mogę mieć tylko żal do rodziców, że nie nauczyli mnie kraść.
0
Radosna
0
PROJEKTY DLA MLODYCH ,OKRADALI PRACOWNIKOW DUZO TEGO BYLO
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: