Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porysowała kilka samochodów. Kto ją rozpoznaje? (wideo)

Utworzony przez Belzebub, 21 stycznia 2014 r. o 10:24 Powrót do artykułu
....ja natomiast chcialbym wiedziec,jakim prawem ten "nasz" rzad-nierzad POzwala sobie na upublicznienie nagran kamery monitoringu miejskiego? czyzby juz kazdy obywatel kraju byl inwigilowany i szpiegowany przez pozostalosci po WSI? Czy jest nadzieja, ze najblizsze wybory parlamentarne uporzadkuja nasz kraj na miare demokracji i wolnosci pozbawionej filmowania mieszkancow? POlska wpadla w kosmate lapska ludzi chcacych zaprowadzic dyktature i zniewolenie spoleczne poprzez kamery, gender, wywiad srodowiskowy i walke z Kosciolem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he. Wszytko wszytkim ale pradwą jest że tym busem to pewnie najlepiej by do środka wjechał. Po co wjechał na chodnik i to część dla pieszych. Ja często chodze z wózkiem z dzieckiem. Jak mało miejsca to nie omijam tylko nie żałuje sobie i po lakierze, zderzaku jak się uda. Przecież przejść muszę hahahahhaha. Parkujcie dalej na chodniku hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kretynka, co chciala tym zyskac. Jak najbardziej powinna poniesc konsekwencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak boga kocham jak ja bym złapał bym szmacie powybijał zeby skopał cipsko ze by watroba odbytem wyszła yebane szmacisko z wsi pewnie bo ubrana jak typowa wsiurzyca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..., ostatnio sam miałem ten problem, 500 zł na malowanie boku bo jakiś szmaciarz się nudził!!! Żadna straż miejska ani policja tego nie widziała a jak wyszedłem z psem a ten ... na trawie to cioty ze straży miejskiej stali i patrzyli się czy zbiorę ... z trawnika!!!" bezpieczne państwo..." raczej bezpieczne ....!!!
No i bardzo dobrze, że przypilnowali ciebie. Bo byś nie sprzątnął :)
Ostatnio edytowany 22 stycznia 2014 r. o 17:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO ARO   Weź Ty sie ogarnij, troszeczek mu sie wjechało a chodnik i tak bardzo szeroki... Nie rozumiem dlaczego próbujesz tłumaczyć tą głupią idiotke... jakby Tobie porysowała auto to też byś tak bronil?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze kto im kazał wjechać parkując na chodnik. Nie stać was polaczki na utrzymanie auta i płatny parking to je sprzedajcie. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona jest anty BMW i VW :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha sam zawsze mam ochotę tak pojeździć po masce burakom parkującym na chodnikach. Brawa dla tej Pani za odwagę. Rozumiem że wszyscy "poszkodowani" zostali ukarani mandatem karnym za złe parkowanie, bo jak nie to w takim przypadku piesi stają się poszkodowanymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo - kozak w necie pypka w świecie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 lat? mi wyglada na troche otyłą 17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gerwazy, nie stać Cię na normalny komentarz to zamilcz i nie płać za internet!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie młoda kobieta, ale zwykły ...
Ostatnio edytowany 22 stycznia 2014 r. o 17:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zgadne, parkowali na chodniku i dlatego ta rysa?
dokładnie i za to brawa. ja mniej radykalnie daje mele na klamkę chu**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest ulica Miła w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ta koszulka!!!       https://www.google.pl/search?q=kr%C4%85g%C5%82a+strona+mocy+koszulka&safe=off&espv=210&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=k1_eUrvOK4iohAfwxIG4Dw&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1024&bih=653#facrc=_&imgdii=_&imgrc=ZWTA19PdUNUnuM%253A%3BRMwH1uIN25t7jM%3Bhttp%253A%252F%252Fshop.kraglosci.pl%252Fimg%252Fp%252F9%252F0%252F90-large_default.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fshop.kraglosci.pl%252Findex.php%253Fid_product%253D16%2526controller%253Dproduct%3B264%3B264      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na UMCS-ie na zaocznych na wydziele ekonomicznym buja się klientka podobna do niej (nie wiem czy to akurat ona). Nie wiem z jakiego ona kierunku ale chyba gdzieś z magisterki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oczywiście koszulka Kragła Strona Mocy. Pod Mocy widać dwie grafiki, ktoire są obrazkami stringów: http://kraglosci.pl/posts/1/2504.png
Ostatnio edytowany 22 stycznia 2014 r. o 17:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten policjant, który mówi, że napisane jest tam "Ciemna strona mocy" niech najpierw poszuka podobnych w sieci. Kobieta na zdjęciu ma koszulkę z napisem "Krągła strona mocy". Zamówić ją można na portalu kraglosci.pl. A to już jakiś trop :)
trop jest dobry, wystarczy sie pofatygowac o dane wysyłkowe tych koszulek do Lublina i odwiedzić wszystkie "miłe" kobiety które ją kupiły. sprawa do załatwienia w dobe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze, może skończą idioci na chodnikach parkować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...