Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porysowała kilka samochodów. Kto ją rozpoznaje? (wideo)

Utworzony przez Belzebub, 21 stycznia 2014 r. o 10:24 Powrót do artykułu
Ty masz tłuste Włochy jełopie!!! Jak chcesz to mi możesz przerysować ryja z miłą chęcią to zobaczę tylko zapewne mocny w ryju jesteś!!! Nie pochwalam tego co zrobiła ale może jest na to jakieś wytłumaczenie tylko trzeba ruszyć mózgiem ale niestety w Twoim przypadku to niemożliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej, ty popier***ony jesteś. Absolutnie i totalnie przyje***e... jak cię cwelu nazwać, bo bydła nie obrażę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najłatwiej jest tylko oceniać ludzi i od razu zmieszać z błotem ale wcześniej trzeba było by się zastanowić czy ja jestem w porządku względem innych. Nie masz pojęcia zapewne o sprawie i nie jesteś w jakikolwiek sposób związany z nią a pier***isz i się wypowiadasz zasranicu. Jak nie znasz osoby to nie wypowiadaj się na jej temat bo stane w Twoich drzwiach jak tylko zechcę i wtedy obsrasz się po pachy, więc się zastanów na razie grzecznie proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to chory jestes na głowę skoro jest monitoring każdy może sobie nagranie udostępnić jełopie!!!!!!!!! kamery sa zainstalowane właśnie po to aby ludzi takich którzy się do cholery nudza na maxa można było ukarać!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...