Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porysowali mu samochód, nagrała ich ukryta kamera

Utworzony przez Gość, 17 lutego 2011 o 11:43 Powrót do artykułu
Gno..m nogi z d..y powyrywać, jestem jeszcze w stanie zrozumieć złodzieja który coś ukradnie i ma z tego zysk, ale takie barany łażą i niszczą czyjeś mienie. Niech teraz rodzice płacą za swoje ukochane pociechy, skoro wychować się nie udało!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no proszę, bardzo chętnie sama sobie zamontuję taką kamerę po tym jak ktoś parę dni temu przerysował mi wóz i naderwał zderzak na parkingu w centrum, tylko proszę o przybliżenie parametrów technicznych
0
paluszki obciąć gnojkom i więcej nic nie porysuje chyba że własnego kitajca w spodniach swymi kikutkami. srać na nich!!!!!!!!!
0
A może źle zaparkował. W takiej sytuacji gnoje powinni być uniewinnieni a kierowca pozbawiony auta:)
0
quina napisał:
A może źle zaparkował. W takiej sytuacji gnoje powinni być uniewinnieni a kierowca pozbawiony auta:)
a ciebie powinni wykastrować byś nie płodził kolejnych sobie podobnych. i co śmieszne imbecylu:)?
0
Gwoździem porysować im twarzyczki...długość rys powinna odpowiadać tym na samochodzie,mogą być jedynie o wiele głębsze -mogą też przechodzić przez oczy. Sku***syny ,pomalowałem cokół ogrodzenia....zmazali go,że aż żal serce ściska . Moje 2,5 tysiąca szlag trafił. Na Policję nie pójdę bo nic to nie daje -kupię dubeltókę,przypilnuję i jednego ch*ja będzie mniej. Co tym gnojom zrobią ...pogrożą paluszkiem ? Prokuratorzy wypuszczają hołotę nawet nie zobowiązując jej do naprawienia szkód. To prawo nie obywatela chroni tylko właśnie to draństwo
0
quina napisał:
Ktoś zaproponował kastrację. Ale za co? Za myślenie rozporkiem Ale gdyby np ~quina~ przechodził w miejscu niedozwolonym to może by tak obciąć nóżki
0
najlepszą karą dla wandali jest pokazanie ich twarzy w internecie wraz z podaniem miejsca zamieszkania i pracy/szkoły
0
mi też rysowali ale od kiedy kupiłem kamerkę jakoś odstraszyło wandali i mam spokój. ja wziąlem tą 5mpix z oświetlaczem działa ekstra http://www.germano.com.pl/15-rejestratory-samochodowe
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: