Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posadzili drzewa, a za dwa dni wyrwali. Nie spodobały się urzędnikom

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 czerwca 2016 o 19:54 Powrót do artykułu
bardzo dobrze, odwalili fuszerę teraz niech poprawiają
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawa dla urzędników!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
szkoda, nie były brzydkie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...a wszyscy tak się cieszyli z PO i Żuka, bo to niby taki dobry gospodarz. Teraz sami państwo widzicie na własne oczy, że to wszystko tylko propaganda antyrządowa i sprzyjająca konfliktowi z rządem chcącym doprowadzić do pozytywów mogących wyjść nam wszystkim na dobre. Popędzić tych nierobów i pasożytów, a wsiąć ludzi znających się na rzeczy i statecznych i mądrych. Ile Lublin będzie tracił na PO-matołach? Polikwidowali miejsca pracy dla setek tysięcy mieszkańców i tylko mamy uniwersytety, banki i kapitalistów wysysających pot i krew z ludzi. Nie trzeba mieć wyższego co to by rozumieć gdzie leży dobro, a gdzie leży fałsz, obłuda, antykościelność i antypolskość!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak w mieście można sadzić lipy. Toż to obok drzew owocowych najgorszy wybór. Lipy wydzielają sok , który kapie i brudzi chodniki etc. Dramat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
polak i Patriota napisał:
...a wszyscy tak się cieszyli z PO i Żuka, bo to niby taki dobry gospodarz. Teraz sami państwo widzicie na własne oczy, że to wszystko tylko propaganda antyrządowa i sprzyjająca konfliktowi z rządem chcącym doprowadzić do pozytywów mogących wyjść nam wszystkim na dobre. Popędzić tych nierobów i pasożytów, a wsiąć  ludzi znających się na rzeczy i statecznych i mądrych. Ile Lublin będzie tracił na PO-matołach? Polikwidowali miejsca pracy dla setek tysięcy mieszkańców i tylko mamy uniwersytety, banki i kapitalistów wysysających pot i krew z ludzi. Nie trzeba mieć wyższego co to by rozumieć gdzie leży dobro, a gdzie leży fałsz, obłuda, antykościelność i antypolskość!
won stąd płatny pisowski trollu ! i od Żuka z dala, twój idol Pruszkowski nie zrobił dla Lublina i jego mieszkańców promila tego co Żuk !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To były lipne lipy i dobrze, że urzędnicy zażądali ich wymiany
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trolu,zastanów się chwilę ogarnij a najlepiej jebnij najpierw czólkiem w ścianę najlepiej betonową. Jak ci odbije to wez się za pisanie ale najpierw zastanów się co będziesz pisać bo jak do tej pory to tylko bełkot, bełkot, beł..............................
Zaloguj się, aby oddać głos
0
... i macie swoich samorządowców! Bojkotują zarządzenie o 500+, ze niby nie ma pieniędzy, ale bawią się w montowanie i wyrywanie drzew! Skarb państwa zapłaci za jakieś widzi mi się urzędasów chodzących na pasku chwilowo będącego prezydentem naszego miasta
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no fakt, łyse jak na lipy w tym wieku...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wymienić lipnych urzędników którzy zdecydowali się na lipy!!?? W tym miejscu jest wąsko, drzewa będą rozsadzać nowe chodniki, a jesienią listki lipy, będą wszędzie bo nie sposób je grabić, soki z drzew i itd. Widoczność przed przejściem też ograniczona. JEdnym słowem lipa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
LIpa jako lipa jest ok ale coś z tymi sadzonkami było nie tak pochwały dla urzędników że nie dopuścili "lipnych" sadzonek
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak to jest lipa to musi być "lipne" drzewo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie wiem co za geniusze siedzą w tych urzędach, drzewka się nie spodobały? ojej, większej głupoty nie słyszałam normalne drzewka... druga kwestia to jaki sens sadzic tak duże drzewa przy zabudowaniach i przy o tak dośc wąskiej ulicy...ale to juz tylko zleceniodawcy wiedzą
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sprostowanie : Materiał był pierwsza liga ale zaczęły więdnąć przez opieszałość urzędników w załatwianiu pozwolenia na sadzenie ich w tym miejscu i usunięcie starych .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lubelscy urzędnicy są po..ani. Drzewo to drzewo, zmienia się w czasie, a tym nawet nie dali porosnąć! Rozgonić tę "estetyczną" hołotę w diabły. Jakby nie było ważniejszych kwestii w mieście.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
lipni to są te urzędasy po...............i
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gospodarze Lublina mają najwyraźniej jakiś problem z zielenią. Może panie prezydencie przydałaby się jakaś zielona terapia, np. wyjazdowe warsztaty w Lasach Janowskich, Sobiborskich, Włodawskich, gdzie dużo, bardzo dużo drzew różnych gatunków, różnego kształtu, pokroju. Może wtedy przestaną narzekać na lipne lipy, które przecież da się przyciąć i formować, wystarczy tylko dać im trochę czasu na zaaklimatyzowanie się w trudnym środowisku śródmiejskiej ulicy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
„kolizyjny element przestrzenno-kompozycyjny wnętrza urbanistyczno-architektonicznego ul. Kołłątaja blokując powiązania widokowe”. - to k... już trzeba kogoś z ogromnym talentem, żeby coś takiego wymyślic. nie wiem, czy Slowacki dałby radę!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co było "lipnego" w tych lipach? Może wsztskowiedzący urzędnik, który kazał je wykopać wyjaśniłby to mieszkańcom (oczywiście podpisując się imieniem i nazwiskiem). I jaką trzeba mieć betonową głowę żeby wymyślać prostopadłościenne korony!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: