Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na karpinskiego glosowali podobni jemu Czyli aferzysci przekretacze i inni co Boja sie o swoje posady i dobytek ktory Nakradli bo reka reke myje
ACH TY PISOWSKI ZAWISTNIKU TOŻ ONI 8 LAT CIĘŻKO PRACOWALI NA ŁAPÓWKI, ZEGARKI,SZTABKI ZŁOTA,KONTA NUMERYCZNE POSADY W BRUKSELI. A TY CO NIEUDACZNIKU KOMORNIK DO CIEBIE PRZYJDZIE BO WZIOŁEŚ CHWILÓWKE W AMBER ŻEBY ZROBIC DZIECIOM WYPRAWKĘ :) A JAK NIE BĘDZIE CIEBIE W DOMU TO POD OSŁONĄ MILICJI OBYWATELSKIEJ WŁAMIĄSIE DO SĄSIADA I "ZAJMĄ MU CIĄGNIK" A WSZYSTKO W MAJESTACIE ŚĄDU TAKIEGO JAK ONI !!!! TO ONI STWORZYLI TEN SYSTEM "BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ" IM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk powinien wynająć lokal u Czubińskiego - byłego burmuistrza - łapówkarza z Kraśnika. Mają przecież tyle wspólnych wspomnień. Jacek Brzozowski z Kraśnika
NOSIŁ WILK RAZY .......   ;-)  ZAKLEJONĄ PRZEZ SĄD KOPERTĘ Z ŁAPÓKĄ ? A CO BĘDZIE JAK SIĘ ROZKLEI BHA BHA BHA HA ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy zasrane gówna dziennik wschodni promuje P. Karpińskiego bo dołożył starań w rozwój waszego zasranego regionu. a ty robalu "WŁODZIO DO WRONEK" po pirerwsze nazwisko z wielkiej litery sie pisze imbecylu a po drugie to z takimi gówniaczymi komentarzami do faktu. Boli cie śmieciu, że ktoś ma lepiej od ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy zasrane gówna dziennik wschodni promuje P. Karpińskiego bo dołożył starań w rozwój waszego zasranego regionu. a ty robalu "WŁODZIO DO WRONEK" po pirerwsze nazwisko z wielkiej litery sie pisze imbecylu a po drugie to z takimi gówniaczymi komentarzami do faktu. Boli cie śmieciu, że ktoś ma lepiej od ciebie
Bez  nerw gościu  bo ci żyłak peknie lepiej to oni będą mieli na emigracji a tu niech zadbają o aktualny paszport i tylko mi ciebie : :))))  "Dziś na ścianie wydrapałem łyżką twoje inicjały i kotwicę już łykałem, bo wspomnienia spać nie dały. Obudziłem się wymięty, cały mokry i zmęczony, dzielą nas krat grube pręty, czuję miękkość warg spragnionych. I tylko mi ciebie brak w tym więźniu, i tylko mi ciebie brak, ciebie tu.. " pozdrowenie dla listonosz i du...liza  leśniczego maruchy ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez nerw gościu bo ci żyłak peknie lepiej to oni będą mieli na emigracji a tu niech zadbają o aktualny paszport i tylko mi ciebie : :)))) "Dziś na ścianie wydrapałem łyżką twoje inicjały i kotwicę już łykałem, bo wspomnienia spać nie dały. Obudziłem się wymięty, cały mokry i zmęczony, dzielą nas krat grube pręty, czuję miękkość warg spragnionych. I tylko mi ciebie brak w tym więźniu, i tylko mi ciebie brak, ciebie tu.. " pozdrowenie dla listonosz i du...liza leśniczego maruchy ;-) drogi gównie nie wiem o czym ty do mnie rozmawiasz. jak masz coś do napisania to w taki sposób żebym mógł cie pojąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to już lepszych obywateli lubelskie nie miało... Przecież oni już do końca życia nie będą musieli kopert kupować !!!!! hehehehe A pan K. poco tam polazl przeca "juz tyle dla Lublina i Puław zrobił" hehehehe, ze wiecej juz nie udzwignie klamca hehehehehe masakra - mam nadzieje, że ktoś mu powie "a ch...j z tym K. z lubelskiego!!!!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tu co byśmy nie zapomnieli kto o nas i dla nas bedzie tam "walczył", no i trza panu Krzysztofu Żuku pogratulować kolegów!!!! tragedia czasy szuj i hipokrytoow i tchórzy http://static.300polityka.pl/media/2015/09/10242-640x302.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ofertę pracy posła Kuleszy można znaleźć na OLX ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Tworek wypuścili, czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Tworek wypuścili, czy co?
nie z wronek ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale pulchne misiaczki
No a w więżniu tak słabo karmią .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk będzie nadal składki/czytaj łapówki/ w Kraśniku zbierał,ale teraz to dla siebie nie dla Czubińskiego.Już dojrzał po zażyciu stołka wojewody.A Jaś Łopata jak zwykle będzie łopatologię uprawiał , licząc się z powolnym zdychaniem gumo filcowych.Jakie to szczęście ,że powoli zieloni faryzeusze odchodzą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie biura do spotkan z wyborcami jakich spotkan??? Czy znacie kogos kto kiedys szedl do biura zeby porozmawiac z politykiem?? Pieniadze wywalone w bloto i to potezne pieniadze.. A mozna by bylo zamiast tego pomoc za te pieniadze np chorym dzieciom ale nie pan posel musi miec biuro bo 30 osob dziennie bedzie go odwiedzac codziennie i rozmawiac...
Akurat Łopata przyjmuje w każdy poniedziałek, wiem bo byłem na rozmowie. Więc proszę nie kłamać. Nie mierzmy wszystkich jedną miarą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk będzie nadal składki/czytaj łapówki/ w Kraśniku zbierał,ale teraz to dla siebie nie dla Czubińskiego.Już dojrzał po zażyciu stołka wojewody.A Jaś Łopata jak zwykle będzie łopatologię uprawiał , licząc się z powolnym zdychaniem gumo filcowych.Jakie to szczęście ,że powoli zieloni faryzeusze odchodzą!!!
A ty koleś co ćpałeś? "zażycie stołka" - ale gościu miał zwidy    :lol:  Może inne meble zażywali? Szafę też zażywali? Skąd u ciebie biegła znajomość "gumo filców"?  :lol: :lol: :lol: Masz rację w jednym, w Polsce jedynymi faryzeuszami mogą być tylko czarni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym błaznom już dziękujemy razem z panią od hokeja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tłuste misie, brak Kamińskiego w środku. Ostatnia kadencja kola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...