Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oj nazbierało się gówniarzowi paragrafów. Sąd powinien potraktować go z grubej rury. dożywotni zakaz prowadzenia jakichkolwiek mechanicznych pojazdów , grzywna z 5,000zł oraz 3 lata w zawieszeniu na 5lat. + prace społeczne.
  nie podniecaj się tak, jak to synio kogoś zacnego to nic nie dostanie, stwierdzą pomroczność jasną i dalej będzie jeździł, prawo jest dla tych biednych na dole co nie mają znajomości itp. pozostali są traktowani jak "święte krowy", im wolno wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czym się różni od chama z miasta? Po twoim komentarzu widać, że niczym...                 
święte słowa, cham czy ze wsi czy z miasta jest zawsze chamem na wieki wieków amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie? w mieście też "grasują" burole w swoich super szybkich aułdichach tdji i beemwicach... czy ktoś sie nie zgodzi,że bmw i aułdiówy kupują pajace?
 ty jestes frajer z fiata i git!!!  
dokładnie? w mieście też "grasują" burole w swoich super szybkich aułdichach tdji i beemwicach... czy ktoś sie nie zgodzi,że bmw i aułdiówy kupują pajace?
fat to jest to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cienkie bolki tylko pisza i tyle ich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odp. Policjanci już niejednokrotnie płacili za naprawę radiowozów uszkodzonychodczas pościgu. Niestety prawda jest taka, że policjant jest pozostawiony sam sobie ze swoimi problemami. Tzw pomoc prawna dla policjantów to fikcja, a przełożeni mają to w głębokim poważaniu bo to ich nie dotyczy. Jak to określił komendant cytuję"... nie jest to w interesie finansów policji..."
no to wam wspólczuję. Kosztami  naprawy szkód poniesionych podczas poscigu powinien byc obciązony uciekinier- ten problem proponuje poruszyć z ubezpieczycielami. A komendant swoją drogą taką postawą i wypowiedziami działa destrukcyjnie. Fe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najsmutniejsze, że idiota przeżył….. i piszę to z calą rozwagą!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwspanialsze, ze nikogo po drodze nie zabił - kretyn w swojej bezmyślności mógł zniszczyć sobie całe życie, sobie i innym ... innym którzy o wiele bardziej cenią życie, bardziej niż on.    20 lat to dla jednych wystarczający czas aby nauczyć się myśleć choć jak widać w niektórych przypadkach niestety czas zmarnowany :-(,  Bravo Panowie Policjanci - serce się cieszy kiedy elimunujecie potencjalnych zabójców sporód pozostałych kierujących!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to za kara zabranie prawa jazdy? powinni mu dowalic grzywnę ~ 20.000 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Mobilki, misiaczki u mnie na ogonie na czterysta dwudziestym w Kamionce”   „Mobilki, misiaczki ciągle u mnie na ogonie na czterysta trzydziestym za Kamionką!”   „Mobilki, misiaczki wciąż u mnie na ogonie w polu Heńka”   „Mobilki, misiaczki mnie mają na polu Ździcha, zrobiłem kupę w majty… Mamoooo!”  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...