Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł i prostytutka. Polityk zeznawał przed sądem (wideo)

Utworzony przez glos rozsadku ..., 13 maja 2014 r. o 13:44 Powrót do artykułu
Polityk rowniez jest czlowiekiem i, jak rozumiem, z powodu zaawansowanej ciazy malzonki Jego zycie erotyczne bylo niespelnione! Skorzystal wiec z uslugi swiadczonej przez kobiete samozatrudniona w seks biznesie celem zaspokojenia swoich potrzeb. Nie mam tez pojecia, co oznacza "brutalne traktowanie"! Czyzby chodzilo o seks analny, na ten przyklad? Nie jest to brutalne, jesli obie zainteresowane strony wyrazaja zgode! Trudno wymagac od mezczyzny, aby uprawial tego typu erotyke z ciezarna zona! Cala sprawa nabiera troche nismacznych proporcji. Nie uwierze tez, aby osoba z dochodami powyzej przecietnej odmowila tej Pani rekompensaty finansowej !!!! Cale zainteresowanie mediow ma na uwadze podwazenie zaufania spolecznego do godnego szacunky polityka zaangazowanego w ruchy patriotyczne. Mam nadzieje, ze cala sprawa szybko sie wyjasni i poszkodowany powroci w glorii do lawy sejmowej!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre!!! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do: glos rozsadku..co za durnoty wypisujesz? Kto uwierzy w te wypociny antypolskiej kanalii cieszacej sie z tego, ze posle jest za kosciolem? Zyd, czy jakis inny bolszewicki Cham i nieuk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja swoje rachunki płacę terminowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłać go do Brukseli, wybrać na europosła  bedzie więcej zarabiał . Tam takie usługi są legalne można dostac fakturę to kancelaria PE zwróci mu hotel z usługą cielesną.A tutaj wszyscy znęcają się nad posłem. Pan poseł zapracowany chodzi na marsze przeciwko rozwiązłości taki prawy i taki obciach. A ten sąd to nawet nie chciał utajnić rozprawy to prześladowanie wybraców LIBERUM VETO!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityk rowniez jest czlowiekiem i, jak rozumiem, z powodu zaawansowanej ciazy malzonki Jego zycie erotyczne bylo niespelnione! Skorzystal wiec z uslugi swiadczonej przez kobiete samozatrudniona w seks biznesie celem zaspokojenia swoich potrzeb. Nie mam tez pojecia, co oznacza "brutalne traktowanie"! Czyzby chodzilo o seks analny, na ten przyklad? Nie jest to brutalne, jesli obie zainteresowane strony wyrazaja zgode! Trudno wymagac od mezczyzny, aby uprawial tego typu erotyke z ciezarna zona! Cala sprawa nabiera troche nismacznych proporcji. Nie uwierze tez, aby osoba z dochodami powyzej przecietnej odmowila tej Pani rekompensaty finansowej !!!! Cale zainteresowanie mediow ma na uwadze podwazenie zaufania spolecznego do godnego szacunky polityka zaangazowanego w ruchy patriotyczne. Mam nadzieje, ze cala sprawa szybko sie wyjasni i poszkodowany powroci w glorii do lawy sejmowej!!!! 
Jaki anal ?? to zwykły paszczak był za 50 eurasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnę, że (info z mediów z dnia 25 marca) :   "Sąd Okręgowy w Warszawie zakazał „Kronice Tygodnia” z Zamościa pisania przez rok o sprawie szantażowania posła Piotra S. przez prostytutkę i jej wspólników. Piotr S.  wniósł do Sądu Okręgowego w Warszawie pozew o ochronę dóbr osobistych i zadośćuczynienie za dwie publikacja na ten temat, które ukazały się w "Kronice Tygodnia". Poseł twierdził, że zawierały one nieprawdziwe informacje i naruszyły jego dobre imię oraz reputację potrzebną do pełnienia funkcji parlamentarzysty. Domagał się też zakazanie tygodnikowi publikowania wszelkich informacji z jego życia osobistego i intymnego niezwiązanych z jego działalnością zawodową. Sąd w ramach zabezpieczenia zakazał Grupie Wydawniczej Słowo, wydawcy „Kroniki Tygodnia” publikowania przez okres jednego roku w gazecie i na stronie internetowej tygodnika informacji dotyczących posła i jego rodziny w kontekście wydarzeń związanych z szantażem."   ... całe szczęście, że poseł jest za krótki by kneblować pozostałe media. Udało mu się to tylko z zamojską "Kronika Tygodnia".  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny klasyczny załgany hipokryta - ups - chciałem powiedzieć: Prawdziwy Patriota Polak-Katolik Bóg Honor Ojczyzna Smoleńsk Katyń Święty Jan Paweł Drugi...   Tfu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZMATA a nie polityk ... a tym bardziej człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł twierdzi,że ma dobre imię.Jeśli nie zapłacił za usługę (wyłudził)-200zł.To jak nazwać takie postępowanie?.Myśli chyba,że wszystko należy się mu gratis.Za przejazd:W-wa -Lublin -W-wa też powinien zapłacić ze swojej kieszonki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...