Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł Palikot ujawnia stan swojego zdrowia

Utworzony przez szejkinduda, 13 maja 2008 r. o 10:06 Powrót do artykułu
...A ten biały jęzor, który tak chętnie pokazuje publicznie, o czym świadczy? Azaliż to grzybica, czy wątroba nadwerężona gorzką żołądkową? Zdrowo to nie wygląda..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE PALIKOT NIE PO TO PAN WYBRAłEM żEBY SIę PAN ZDROWIEM KACZYńSKIEGO ZAJMOWAł,NIECH SIE PAN ZAJMIE BRAKIEM INFRASTRUKTURY I NęDZNą GOSPODARKą W NASZYM REGIONIE,DLA MNIE W MOJEJ MAłEJ OJCZYżNIE WAżNIEJSZE JEST TO CZY JA MAM DOBRą SZOSę I RóWNY CHODNIK ,JEZELI PAN TO ROBI DLA ZABAWY TO NIECH SIę PAN ZRZEKNIE MANDATU I NIE MARNUJE CZASU INNYM,MYśALAłEM żE PAN JEST INNYM CZłOWIEKIEM,WIDAć SIE MYLIłEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tE BADANKA TO NIE TAK DO KOŃCA WŁAŚCIWE !! 1. BRAKUJE BADANIA HIV 2. PODWYŻSZONY POZIO P/CIAŁ P/TARCZYCOWYCH ANTY-TPO POWINIEN BYĆ ROZSZERZONY O KILKA INNYCH CIEKAWYCH BADAŃ IMMUNOLOGICZNYCH, HORMONY TARCZYCY, USG TARCZYCY itd. ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy p. Palikot zrobił sobie także badania psychiatryczne? Tak tylko pytam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...