Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł Palikot ujawnia stan swojego zdrowia

Utworzony przez szejkinduda, 13 maja 2008 o 10:06 Powrót do artykułu
...A ten biały jęzor, który tak chętnie pokazuje publicznie, o czym świadczy? Azaliż to grzybica, czy wątroba nadwerężona gorzką żołądkową? Zdrowo to nie wygląda..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PANIE PALIKOT NIE PO TO PAN WYBRAłEM żEBY SIę PAN ZDROWIEM KACZYńSKIEGO ZAJMOWAł,NIECH SIE PAN ZAJMIE BRAKIEM INFRASTRUKTURY I NęDZNą GOSPODARKą W NASZYM REGIONIE,DLA MNIE W MOJEJ MAłEJ OJCZYżNIE WAżNIEJSZE JEST TO CZY JA MAM DOBRą SZOSę I RóWNY CHODNIK ,JEZELI PAN TO ROBI DLA ZABAWY TO NIECH SIę PAN ZRZEKNIE MANDATU I NIE MARNUJE CZASU INNYM,MYśALAłEM żE PAN JEST INNYM CZłOWIEKIEM,WIDAć SIE MYLIłEM
0
tE BADANKA TO NIE TAK DO KOŃCA WŁAŚCIWE !! 1. BRAKUJE BADANIA HIV 2. PODWYŻSZONY POZIO P/CIAŁ P/TARCZYCOWYCH ANTY-TPO POWINIEN BYĆ ROZSZERZONY O KILKA INNYCH CIEKAWYCH BADAŃ IMMUNOLOGICZNYCH, HORMONY TARCZYCY, USG TARCZYCY itd. ))
0
Czy p. Palikot zrobił sobie także badania psychiatryczne? Tak tylko pytam...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: