Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
..."wydrukowano co najmniej 2 plakaty"..."wybito co najmniej 1 ząb"... To daje do myślenia. W przypadku nieporównanie poważniejszych przestepstw władza bywa bardziej pobłażliwa. A może zamiast do aresztu wysłać podejrzanego do osrodka rehabilitacyjnego skoro Trynkiewicz na razie przynajmniej nie bedzie tam mieszkał??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krewni??? z tego co wiem Krzysztof twierdzi ze nie ma rodziny w Lublinie , wiec właściwsza forma będzie Krewna ( Agata oleksik), taki kryształowy ? a czy juz sam fakt drukowania takich plakatów w takim miejscu....czytop normalne?, moralne?, nie przypadkiem znalazł sie na liście ludzi o takicha nie innych poglądach...a tak z ciekawosci..... rozumiem ze gdyby na tych plakatach znalazl sie wizerunek Agaty, polityków którzy sie zaangazowali w ratowanie K.K, redaktorów, którzy plują na Pietrasiewicza policje i prokuraturę to byściue nad tym wszyscy Panstwo przeszli obojetnie i nic sobie z tego nie robili prawda? a prowokacja? a kim takim wielkim jest K.K zeby wmanewrować go w taka prowakcję? Mysle wiecej dystansu , obiektywizmu i ostroznych osadow , nie zachowujmy sie jakbysmy sami nie mieli swojego rozumu i byli pozbawieni mozliwosci analizowania i myslenia
Gdyby na plakatach znalazł się mój wizerunek i  byłaby to forma sprzeciwu przeciw mojej działalności to zastanawiałabym się nad procesem cywilnym...co do uwagi dotyczącej krewnych Krzysztofa,ja zostałam przez Niego upoważniona do zajmowania się sprawą aresztowania co nie oznacza ze jestem jego jedyną krewna ,która wspiera go w tej sytuacji. To właśnie dystans  i obiektywizm nie pozwala mi się  zgadzać z decyzja o tymczasowym aresztowaniu a nieadekwatność sankcji do czynu ( jeszcze nie udowodnionego) jest chyba oczywista dla każdego nie pozbawionego "swojego rozumu " człowieka Agata Oleksik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby na plakatach znalazł się mój wizerunek i  byłaby to forma sprzeciwu przeciw mojej działalności to zastanawiałabym się nad procesem cywilnym...co do uwagi dotyczącej krewnych Krzysztofa,ja zostałam przez Niego upoważniona do zajmowania się sprawą aresztowania co nie oznacza ze jestem jego jedyną krewna ,która wspiera go w tej sytuacji. To właśnie dystans  i obiektywizm nie pozwala mi się  zgadzać z decyzja o tymczasowym aresztowaniu a nieadekwatność sankcji do czynu ( jeszcze nie udowodnionego) jest chyba oczywista dla każdego nie pozbawionego "swojego rozumu " człowieka Agata Oleksik
  Kto wie? Może gdyby rozklejali te "plakaty" albo atrapy bomb podpisując je swoimi nazwiskami to do takiego procesu by doszło? A że kryli się jak szczury i robili to anonimowo pod osłoną nocy to trochę to utrudniało poszkodowany sprawę. Tak czy inaczej są to przestępstwa ścigane z urzędu więc raczej kontaktu z prokuraturą by nie unikneli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tytułu wynika, że to poseł PiS i krewni posła PiS ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur Górski - diagnoza - idiota - był, jest i prawdopodobnie pozostanie. "Powiedzieć komuś: idiota! – to nie obelga, lecz diagnoza" - J. Tuwim  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok - pomogę posłowi górskiemu w pokazaniu że mowa o komercyjnym wykorzystaniu holokaustu i nie tylko to nie kłamstwa  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu robi komentarz pana Pietrasiewicza? Redakcja daje wskazówki co do autora inrygi, któa zaproway?dziła niewinnego człowieka za krat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grono osób stającyhch w obronie niesłusznie aresztowanego Krzysztofa Kokowicza jest znacznie szersze niż tylko jeden poseł PiS i krewni. Wkrótce się przkonamy, gdyż sprawa zatacza coraz szersze kręgi i jako niebezpieczny dla demokracji precedes wzbudziła zainteresowanie ogólnopolskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś słyszałam, że p.Pietrasiewicz, ostatnio dostał jakąś nagrodę pieniężną od Kongresu Żydów z Ameryki. Czy to prawda ,ile i za co ? jeśli moge spytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co robi to łatwo wyjaśnić - Tomasz Pietrasiewicz jest dyrektorem TNN - instytucji będącej samorządową (czytaj miejską) instytucją kutury ma budżet wyższy niż biblioteka Łopacińskiego a głównym wydatkiem tego budżetu są wynagrodzenia Pietrasiewicz opłaca w roku ponad 300 osób ... TNN działa od 16 lat i co oczywiste jego dorobek nie może równać się z dorobkiem Muzeum na Majdanku np z zeszytami majdanka ale myślę że zaciekawi was informacja że dorobek Pietrasiewicza jest mniejszy niż dorobek Krzysztofa K. którego z polecenia Pietrasiewicza aresztowano i któremu jak czytam z tego samego polecenia wybito ząb - o tym ze zrobiono go głuchym wiadomo już od dawna ... jest w tej sprawie znacznie więcej smaczków o których jednak mówić będę kiedy zasłużony pracownik Muzeum wyjdzie na wolność bo jestem w stanie pokazać że Pietrasiewicz nie tylko na holokauście żerował ale i na rodzinie samego aresztowanego... i nie tylko to... tu jest naprawdę nie mało spraw mafia TNN-u - bo to jest własciwa zorganizowana i przestępcza grupa mająca na koncie nie tylko uwięzienie tych czterech ludzi ale i sporo innych świństw mafia TNN-u trzęsie Lubinem jednak moment w którym posłuzyła się terrorem państwa jest momentem przełomowym czas powiedzieć NIE Pietrasiewiczowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś słyszałam, że p.Pietrasiewicz, ostatnio dostał jakąś nagrodę pieniężną od Kongresu Żydów z Ameryki. Czy to prawda ,ile i za co ? jeśli moge spytać.
350,000 podobno za całokształt tak ogólnie to nazywają, za pilnowanie spraw żydowskich w regionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co robi to łatwo wyjaśnić - Tomasz Pietrasiewicz jest dyrektorem TNN - instytucji będącej samorządową (czytaj miejską) instytucją kuturyma budżet wyższy niż biblioteka Łopacińskiego a głównym wydatkiem tego budżetu są wynagrodzeniaPietrasiewicz opłaca w roku ponad 300 osób...TNN działa od 16 lat i co oczywiste jego dorobek nie może równać się z dorobkiem Muzeum na Majdanku np z zeszytami majdankaale myślę że zaciekawi was informacja że dorobek Pietrasiewicza jest mniejszy niż dorobek Krzysztofa K. którego z polecenia Pietrasiewicza aresztowano i któremu jak czytam z tego samego polecenia wybito ząb - o tym ze zrobiono go głuchym wiadomo już od dawna...jest w tej sprawie znacznie więcej smaczkówo których jednak mówić będę kiedy zasłużony pracownik Muzeum wyjdzie na wolnośćbo jestem w stanie pokazać że Pietrasiewicz nie tylko na holokauście żerował ale i na rodzinie samego aresztowanego...i nie tylko to...tu jest naprawdę nie mało sprawmafia TNN-u - bo to jest własciwa zorganizowana i przestępcza grupa mająca na koncie nie tylko uwięzienie tych czterech ludzi ale i sporo innych świństwmafia TNN-u trzęsie Lubinemjednak moment w którym posłuzyła się terrorem państwa jest momentem przełomowymczas powiedzieć NIE Pietrasiewiczowi
Gadasz jak pisowiec. "Wiem, ale nie powiem". typowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broniąc jego - bronicie antysemityzm! Durnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broniąc jego - bronicie antysemityzm! Durnie!
Jakiego antysemityzmu? Czy ktoś coś Krzysztofowi udowodnił? W procesie karnym obowiązuje zasada domniemania niewinności, a tu widzę już PO wyroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego za stwierdzenie pierd#l się Polsko (Sz. Twardoch) zbiera się brawka, za nazwanie papieża ch#jem (E. Wójciak) przyjmuje się aplauz? można mówić bez konsekwencji o dorzynaniu watahy (R. Sikorski), mozna se żartowac na temat "wypatroszenia" przeciwnika politycznego (Janusz P.) a tylko bycie antysemitą ma być sankcjonowanie 3miesięcznym aresztem?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim zimny, bezwzględnym, cynicznym człowiekiem trzeba być, żeby informację o stanie zdrowia inwalidy (przetrzymywanego bez wyroku w areszcie pod zarzutem wydrukowania dwóch plakatów) skomentować tak: "Aresztowana grupa to dorośli ludzie. Wiedzieli, co robią i czym to grozi. Teraz muszą się z tym zmierzyć"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tym jak TNN robi kasę na holokauście najlepiej mówić na konkretnych przykładach no to lu Biłgoraj i biznes łączony - lokalny celebryta z SB który "robi w żydach" -(to określenie Szymona Pietrasiewicza syna Tomasza) podobnie jak Tomasz Pietrasiewicz najłatwiej powiedzieć że w Biłgoraju dwaj panowie produkowali antysemitów w celach stricte finansowych przecie zdaje się finanse samorządowej instytucji kultury jaką jest TNN nie sa tajemnicą da się więc banalnie łatwo prześledzić przepływy finansowe pomiędzy firmami i osobami prywatnymi i zobaczyć czy robiono komercyjne wykorzystanie holokaustu czy nie... ... sprawa biłgorajska jest naprawdę ciekawa bo tam zrobiono antysemitę z człowieka który współfinansował (z własnej kasy a nie jak Pietrasiewicz z waszej czyli budżetowej) tablicę ku czci ofiar biłgorajskiego getta jak widzicie nie jest to pierwszy brutalny atak Pietrasiewicza na osobę która realnie coś zrobiła dla zachowania pamięci o holokauście ... trzeba kurczę mówić o sprawkach Pietrasiewicza i jego ekipy bo to jest takie bagno że przy tym Jedwabne wysiada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadasz jak pisowiec. "Wiem, ale nie powiem". typowe
przed sądem oczywiście nie będę milczał - ale forum to nie sąd musiałbym mieć zgodę Krzysztofa a tej jak wiadomo nie może on wyrazić bo jest zamknięty na głucho i bity wg Pietrasiewicza to jest ok... co tu więcej mówić potwór w ludzkiej skórze sam o sobie świadczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o 80 Żydach zabitych komercyjnie przez pracującego dla Pietrasiewicza Emila Majuka zapewne słyszeliście przecie panowie za takie numery biorą pieniądze i z tego właśnie żyją nie nie z upamiętniania wcale bo upamiętnianie nie polega na rozsiewaniu kłamstw na temat historii  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś z władz miasta zająłby się wreszcie zbadaniem finanowania prywatnego folwarku pana Pietrasiewicza z publicznych pieniędzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...