Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Piotr Choroś mógłby dla przykładu - bo jest we władzach miasta ale ale ... Piotr to długoletni pracownik Pietrasiewicza do tego członek antify i stowarzyszenia Homo Faber którego prezesem jest córka zastępcy Pietrasiewicza... tak więc ... z władz miasta to chyba po wyborach dopiero o Piotrze Chorosiu możecie pocztać tu https://www.facebook.com/notes/lubelska-mafia/pan-zmiana-czy-pan-konformizm-cz-1/617230708312406 i tu https://www.facebook.com/notes/lubelska-mafia/pan-zmiana-czy-pan-konformizm-cz-2/618546798180797 a wkrótce odcinek o tym co było gdy zaczał ten dziś wysoki urzędnik miejski pracować u Tomasza Pietrasiewicza czyli o przewałkach też będzie - jak najbardziej finansowych
Ostatnio edytowany 7 lutego 2014 r. o 14:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur Górski - diagnoza - idiota - był, jest i prawdopodobnie pozostanie. "Powiedzieć komuś: idiota! – to nie obelga, lecz diagnoza" - J. Tuwim
Być nazwanym idiotą przez idiotę to kompelment
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki inwalida, ale po nocy jak jeździł wybijać szyby, to jakoś słyszał... Kuźwa, o czym tu dyskutować???     Facet pracuje w miejscu, gdzie powinno się być nieskazitelnie moralnym. To nie market ani hurtownia.   Jeśli mu się pietrasiewicz nie podoba, to miał tyle możliwości, żeby to wyrazić, że nie musiał posuwać się do takich szczeniackich harcerzykowatych metod.   Trzeba być po prostu głupim, żeby w wieku 50 lat wziąć sobie na łeb takie problemy.
"Facet" protestował przeciwko Pietrasiewiczom wielokroć publicznie i  pod własnym nazwiskiem. Kamieniami nie rzucał. (powyższe to publiczne pomówienie zresztą...)   Jedyny zarzut to taki, że  biegły miał stwierdzić, że rzeczone plakaty "mogły być drukowane" na drukarce obsługiwanej przez K, gdyż "znał zatrzymanych na rozlepianiu plakatów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta sprawa pokazuje również prawdziwe oblicze "wielokulturowości" TNN-u myślę że kiedy dojdzie do procesu - będziemy szeroko na ten temat mówić póki co jest rzeczą zupełnie podstawową żeby człowiek którego zdjęcia i oprawa graficzna od 20 lat są wizytówką Muzeum na Majdanku - cżłowiek który w dokumentowaniu holokaustu szkolił się w instytucie Jad Waszem nie był bity przez antifowych cweli w więzieniu do którego trafił na polecenie szmalcownika Pietrasiewicza moim zdaniem to jest sprawa podstawowa... ktoś uważa inaczej? a nazwiskiem własnym się podpisze?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek siedzi za myślozbrodnię. O gwałt niech też go oskarża, bo "mógł popełnić".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki z niego inwalida, że był  w stanie pracować, drukować plakaty na drukarce , jezdzic i je rozwieszac jeszcze ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broniąc jego - bronicie antysemityzm! Durnie!
NIe - bronimu sprawiedliwości. Póki co widzimisie prokuratora nie jest prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki z niego inwalida, że był  w stanie pracować, drukować plakaty na drukarce , jezdzic i je rozwieszac jeszcze ...
Proszę nie zabierać głosu bez sensu. Krzysztof Kokowicz nie jeździł, nie rozwieszał. Jego się zarzuca, że "mógł drukować". Czytanie ze zrozumiem to trudna sztuka, ale z fachową pomocą da się ją opanować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki z niego inwalida, że był  w stanie pracować, drukować plakaty na drukarce , jezdzic i je rozwieszac jeszcze ...
Żeby komentować tekst wypadało by go przeczytać. On "znał sprawców" wieszania.W dodatku miał dostęp do drukarki (jak wszyscy w muzeum...) co znaczy, że należało by go bez sądu rozstrzelać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antysemityzmu nie bronimy Kokowicza znam jedynie z facebooka poznaliśmy się przy okazji tego jak antifa umieściła go na liście osób do likwidacji - liście liczącej 450 osób z kraju i 8 z lublina ... ostatnia rozmowę na facebooku przed aresztowaniem krzysztofa przeprowadziliśmy o Józefie Honigu - który całe swoje dorosłe życie zajmował się opieką nad starym kirkutem na Kalinie rozmawialiśmy o takich szczegółach zycie prywatnego pana Józefa któr znać mógł ktoś kto goi znał od strony prywatnej może nawet bywał u niego w domu Józef Honig dziś jest pochowany na nowym cmentarzu żydowskim w Lublinie przy Ulicy Walecznych tak więc nie zaświadczy dziś o Krzystofie Honig nie był w dobrych stosunkach z Pietrasiewwiczem i TNN-em a w jeszcze gorszych z Homo Fabrem któremu Pietrasiewicz chciał opchnąć stary kirkut wiele razy rozmawiałem o tym z członkami Homo Fabra i pracownikami TNN-u był przecie okres że i ja pracowałem w Bramie Grodzkiej zawsze mogę sobie przypomnieć co i kto mówił a nawet pokazać czemu pwene głośne kiedyś inicjatywy się nie powiodły kiedy będziemy mówić o tym jak komercyjnie podchodzi Pietrasiewicz nie tylko do holokaustu ale wogóle do Żydów i ich kultury to nie będę z pewnością milczał pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawa starego Kirkutu jest nie mniej znamienna dla działalności TNN i osobiście Tomasza Pietrasiewicza niż spraw z Biłgoraja od 16 już lat na życie i działalność Tomasza Pietrasiewicz idą olbrzymie fundusze miejskie i rządowe jak również licznych fundacji etc tymczasem pozornie poza sferą zainteresowania tego potwora pozostaje najstarzy i największy lubelski zabytek kultury żydowskiej - stary kirkut co tam się dzieje mogę pokazać na zdjęciach które zrobiłem kilka lat temu (odchorowując to potem mocno nie tylko fizycznie) proszę bardzo oto dbanie o pamięć po Żydach a to moje kometarze do tego zdjęcia z roku 2011: Przemek Leniak 7 sie 2011     Ten zatrważający widok ludzkich kości leżacych wśród chwastów po raz pierwszy zobaczyłem w końcu lat 80... Całe wzgórze grodziska na którym leży stary cmentarz żydowski usłane jest koścmi, dawne okopy okalające wzgórze przekopane były wprost przez groby, wybuchy pocisków których ślady są widoczne do dziś rozrzuciły ludzkie szczątki po znacznym obszarze... od lat 80 pod tym względem nic się nie zmieniło... Przemek Leniak 7 sie 2011     hmm tak naprawdę to trudno jest powiedzieć czy ta widoczna na zdjęciu kośc jest żydowska, w czasie II Wojny światowej stracono tu bowiem wielu wieźniów lubelskiego zamku - nie tylko Żydów... ich kości powinny zachować się najlepiej... wszak ostatnie pochówki żydowskie na starym Kirkucie w poczatkach XX wieku... Dawno temu rozmawiałem na ten temat ze św. pamięci Józefem Honigiem... to był człowiek który robił co tylko mógł dla zachowania cmentarza ale od 2003 roku już nie może zrobić nic. więcej zdjęć znajdziecie tu https://plus.google.com/photos/102767275979886555315/albums/5584388010344252657
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w mojej ocenie jedynym powodem dla którego Pietrasiewicz nigdy o cmentarz nie zadbał jest to że nie znalazł sposobu jak na tym zarobić ... oczywiscie pamiętam jego pomysł by na starym kirkucie otworzyć knajpę tak taki pomysł publicznie głosił Tomasz Pietrasiewicz... myślicie że zmyślam? poszukajcie w archiwum Gazety Wyborczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pozytywnie zaskoczony artykułem. To się rzadko zdarza, żeby wbrew mainstreamowi, który już człowieka skazał, dać głos drugiej stronie. I okazuje się, że druga strona zdaje się mieć rację. Szanowna Redakcjo, dzięki za tę kropelkę obiektywizmu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudno nie dać tego głosu kiedy sprawa jest tak grubymi nićmi szyta i zaangażował się poseł poseł zawsze dostanie głos ale niestety dziś jest który dzień od aresztowania? to już ponad 2 tygodnie... tyle czasu Krzystof Kokowicz i trzech innych ludzi w jednym ubraniu siedzą w więzieniu wśród zbirów których jak przypuszczqam specjalnie tam dowożono - byłem na południowej i widziałem ten ruch i te transporty z opola i chełma ... Pietrasiewicz rozpalił dla więźniów piekło o którym mam nadzieję kiedyś opowiedzą tak by taki potwór jak Pietrasiewicz nie mógł już grasować  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pozytywnie zaskoczony artykułem. To się rzadko zdarza, żeby wbrew mainstreamowi, który już człowieka skazał, dać głos drugiej stronie. I okazuje się, że druga strona zdaje się mieć rację. Szanowna Redakcjo, dzięki za tę kropelkę obiektywizmu.
Ale tylko "kropelkę". Za duzo tego obiektywizmu to w tym teście nie ma.Jak można było napisać "krewni i poseł PiS"? Przecież wśród obrońców Krzysztofa Kokowicza są dziennikarz, prawnicy, naukowcy i cała masa jego znajomych, którzy nigdy nie zauważyli w nim żadnych skłonności do antysmietyzmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle czasu Krzystof Kokowicz i trzech innych ludzi w jednym ubraniu siedzą w więzieniu wśród zbirów  
  Z tym jednym ubraniem to może jeszcze nie tak najgorzej. Romuald Sztaba, były więzień KL Lublin relacjonował:   "A tu jest szał, krzyk, wrzask, kopanie, ustawianie. Nie wiadomo, co się dzieje. To jest szok pierwszy: pierwsze godziny. Pierwszy dzień – to jest drugi szok. Zdjęcie ubrań normalnych. Ostrzyżenie głowy, oddanie ubrań, gdzieś znikniecie. Ubranie to jest cząstka moja! To ja, co mam? Wszystko mi wzięli, to ja mam ubranie jeszcze!" http://www.majdanek.eu/articles.php?aid=187&acid=62   Mój wpis proszę potraktować jako refleksje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 3 erpe jedyne dozwolone poglądy to lewactow. Pozostałe są piętnowane. Jak ktoś ma przekonania prawicowe, to jest "skarajny". Dziennikarze, jak wam nie wstyd takie brednie potwarzać. Podpisano "skrajna prawica"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to wszystko ma wspólnego z praworządnością? Czy sprawą zainteresuje się Rzecznik Praw Obywatelskich?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zacytuję kogoś innego Dawida Rubinowicza potem napiszę kto to był i dlaczego cytuje jego a nie kukiełke jaką Tomasz Pietrasiewicz zrobił sobie - znów komercyjnie z innego dziecka o którym tez poniżej ok czas na cytat"24 stycznia: Przyszedł do nas stróż żeby iść do śniegu i zaraz my poszli. Poszli również inni Żydzi i odczyściliśmy szosę jak ulicę. Policja przechodziła, to też im się spodobało. 28 stycznia: Przez noc została zasypana cała szosa, więc rano poszliśmy go odrzucić. Przy pracy przyszła jakaś dziewczyna i powiedziała, że stróż zaaresztował jakiegoś Żydka i sołtys ma go odesłać do Żandarmerji, bo Żydom nie wolno iść z jednej wsi do drugiej. Mamusia i wujek poszli prosić sołtysa żeby go puścił. Mamusia ledwie uprosiła sołtysa żeby go puścił, zapłacił jeszcze 100 zł mandat." i kilka dni później o plakacie"12 lutego: Po śniadaniu wyszliśmy do śniegu, chociaż nam nikt nie kazał, bo szosa została przez noc zakurzona. Ja poznałem stróża z gminy, zapytałem go się gdzie idzie, o[n] mówił, że idzie do sołtysa z ogłoszeniami. Za jakie dwie godziny przyszedł stróż wiejski z jakimś ogłoszeniem przybijać. Nie było wcale ogłoszenie lecz karykaturą Żydów. Jest narysowany Żyd co miele mięso i kładzie do maszynki szczura. Drugi wlewa kubłem wodę do mleka. Na trzecim obrazku stoi Żyd co ugniata rozczyn ciasta nogami, a robaki chodzą po nim i rozczynie. Tytuł ogłoszenia jest następujący: Żyd to oszust jedyny Twój wróg. A na dole podpis" Stań, przeczytaj widzu miły, Jak Cię Żydy osaczyły, Brudną wodę da do mleka, Zamiast mięsa szczura sieka, Rozczyn ciasta z robakami, Ugniatany jest nogami. Gdy stróż przybijał, to akurat ludzie szli od śniegu, tak się śmieli, ze aż mię głowa rozbolała z tej hańby, jaką Żydzi w dzisiejszym czasie przezywają. Żeby Bóg dał żeby ta hańba czemprędzej [się] skończyła."   Dawid Rubinowicz to syn mleczarza z kieleckiej wsi - żyd -(idzie mi o religię) i Polak dziecko piszące po polsku pamiętnik od 21 marca 1940 roku do 1 czerwca roku1942 były one dwukrotnie wydane w Polsce ale w sieci są niedostępne to wstrząsające świadectwo jest ale nie bez powodu przytoczyłem zapisy z 1942 roku i z tych dat a nie innych po pierwsze mowa tu jest o plakacie - podobnie jak w sprawie w której poszkodowanym jest jako jedyny (sic) Tomasz Pietrasiewicz - szmalcownik po drugie ostatnio była afera ze śniegiem i nawet wojewoda została przez samego premiera wysłana do wsi w której mieszkam a Kokowicza aresztowano również 24 stycznia jak mi się zdaje... tak myślę bo 25 kiedy wracałem z Lublina gdzie pojechałem w oczy spojrzeć temu potworowi Pietrasiewiczowi to szedłem 5 km trasą która kilka dni później stała się słynna na cała Polskę... ... Tomasz Pietrasiewicz chyba nie lubi Dawida Rubinowicza i jego relacji w każdym razie postanowił mieć własnego żydowskiego chłopca - taką pacynkę której można np założyć profil na facebooku i różne sztuczki śmieszne z nią robić ten chłopiec nazywał się Henryk Żytomirski - Pietrasiewicz zrobił z niego Henia a oto profil Henryka Żytomirskiego - własność Pietrasiewicza https://www.facebook.com/pages/Henio-Zytomirski/103491963037666?fref=ts i kolejny profilhttps://www.facebook.com/zytomirski?fref=ts o ile pierwszy chłopiec pozostawił po sobie relację - proszę ją traktować jako refleksję o tyle po drugim zostały fotografie którymi można się bawić w "upamiętnianie" tu link do wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Henio_%C5%BBytomirski refleksje - ano są wskazane oczywiście tylko szybko póki więźniowie Pietrasiewicza mają jeszcze zęby i żyją
Ostatnio edytowany 7 lutego 2014 r. o 15:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to wszystko ma wspólnego z praworządnością?Czy sprawą zainteresuje się Rzecznik Praw Obywatelskich?
To kwestia czasu. Prace trwają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...