Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł Ruchu Palikota kontra Port Lotniczy Lublin

Utworzony przez Michał Kabaciński, 12 września 2013 r. o 18:05 Powrót do artykułu
Według opinii BAS jaką otrzymałem dziś, wynika ze Port Lotniczy jest zobowiązany do wydania mi takich informacji. Bardzo proszę redakcje o dodanie tego faktu mające duży wpływ a obraz problemu. Opinia mówi wprost : art. 19 ma zastosowanie do omawianej sytuacji. Z poważaniem, Michał Kabaciński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale poseł szaleje z cieplowniczej na lotnisko to jakas wolna amerykanka  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale poseł szaleje z cieplowniczej na lotnisko to jakas wolna amerykanka
Cieplownicza jest w trakcie wyjaśniania i niebawem kolejne informacje o podjętych przeze mnie działaniach. Jako poseł dbam jak tylko mogę o transparentnosc i interesy Lubelszczyzny i Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to ogólnie wiadomo port ledwo zipie gdyby nie wakacyjne loty do Gdańska już by wyciągnął kopyta. A od października lepiej nawet nie myśleć co będzie. Na razie bilans jest taki że każdego miesiąca dokładamy do utrzymania tego portu kilkaset tysięcy złotych a w zimie będzie jeszcze gorzej. Modlin już podał że buduje jeden z najnowocześniejszych systemów naprowadzania jaki w Polsce ma tylko Okęcie. My jesteśmy jak to dziecko we mgle i nic szybko się nie zmieni. Od początku było wiadomo że łatwo nie będzie. Od października mgły i śnieg z deszczem spowodują że wiele lotów będzie się kończyło lądowaniem w Warszawie lub Rzeszowie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Pośle Kabaciński.   Przed znakami takimi jak: "." "," ":" etc   nie stawia się "spacji". Jako Poseł reprezentujący swoich wyborców powinien Pan wiedzieć taką elementarną rzecz i nie ośmieszać się ani tym samym ludzi którzy na Pana głosowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Pośle Kabaciński.   Przed znakami takimi jak: "." "," ":" etc   nie stawia się "spacji". Jako Poseł reprezentujący swoich wyborców powinien Pan wiedzieć taką elementarną rzecz i nie ośmieszać się ani tym samym ludzi którzy na Pana głosowali.
  Ja tu nie widzę problemu. Przykład idzie z góry, od ważniejszych osób w państwie. Na przykład: "bul" i "nadzieji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Pośle Kabaciński.   Przed znakami takimi jak: "." "," ":" etc   nie stawia się "spacji". Jako Poseł reprezentujący swoich wyborców powinien Pan wiedzieć taką elementarną rzecz i nie ośmieszać się ani tym samym ludzi którzy na Pana głosowali.
 Tak tak, bo w całej sprawie najważniejsze jest właściwe postawienie spacji. A może jeszcze gdzieś jeszcze powinien byc przecinek, a poseł nie postawił???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo niewiele wiesz chłopcze, gdybyś chociaż czytał uważnie wszystie teksty tej gazety o lotnisku nie pisałbyś takich bzur 
Przecież to ogólnie wiadomo port ledwo zipie gdyby nie wakacyjne loty do Gdańska już by wyciągnął kopyta. A od października lepiej nawet nie myśleć co będzie. Na razie bilans jest taki że każdego miesiąca dokładamy do utrzymania tego portu kilkaset tysięcy złotych a w zimie będzie jeszcze gorzej. Modlin już podał że buduje jeden z najnowocześniejszych systemów naprowadzania jaki w Polsce ma tylko Okęcie. My jesteśmy jak to dziecko we mgle i nic szybko się nie zmieni. Od początku było wiadomo że łatwo nie będzie. Od października mgły i śnieg z deszczem spowodują że wiele lotów będzie się kończyło lądowaniem w Warszawie lub Rzeszowie. 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to ogólnie wiadomo port ledwo zipie gdyby nie wakacyjne loty do Gdańska już by wyciągnął kopyta. A od października lepiej nawet nie myśleć co będzie. Na razie bilans jest taki że każdego miesiąca dokładamy do utrzymania tego portu kilkaset tysięcy złotych a w zimie będzie jeszcze gorzej. Modlin już podał że buduje jeden z najnowocześniejszych systemów naprowadzania jaki w Polsce ma tylko Okęcie. My jesteśmy jak to dziecko we mgle i nic szybko się nie zmieni. Od początku było wiadomo że łatwo nie będzie. Od października mgły i śnieg z deszczem spowodują że wiele lotów będzie się kończyło lądowaniem w Warszawie lub Rzeszowie. 
  Bredzisz i nie wiesz o czym piszesz.,..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według opinii BAS jaką otrzymałem dziś, wynika ze Port Lotniczy jest zobowiązany do wydania mi takich informacji. Bardzo proszę redakcje o dodanie tego faktu mające duży wpływ a obraz problemu. Opinia mówi wprost : art. 19 ma zastosowanie do omawianej sytuacji. Z poważaniem, Michał Kabaciński
Naprawdę, zajebisty jesteś... masz pan takie zasługi dla regionu jak mało kto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"statek" kabaciński nicka nie zmienił i napina się. nie głupio tak samemu dyskusję prowadzić? Zajmij sie tym co do Ciebie nalezy i nie pokazuj sie na siłę bo to wstyd takie numery wykrecać. Chłopak chce sie pokazać ale i tak nie przekroczycie 5% nawet na 10 nickach. hehe pozdrawiam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do informacji Pana posła: Port Lotniczy Lublin S.A. KRS 0000092480... Jedzie Pan sobie do sądu KRS w Świdniku, idzie Pan do czytelni akt i przegląda teczkę tej spółki (podając numer KRS), może sobie Pan zrobić foto akt. Sprawozdania finansowe za rok 2012 powinny się już tam znaleźć, gdyż minął już termin złożenia ich przez Spółkę zarówno do urzędu skarbowego jak i do sądu. Dodam, że każda Spółka Akcyjna powinna przedłożyć bardzo dokładne sprawozdanie, w tym bilans, rachunek zysków i strat, opis działalności. Te dokumenty są JAWNE. Nie musi Pan się prosić zarządu spółki... Jeśli chodzi o aktualne dane za 2013 r (np. pierwsze półrocze), to raczej to jest w tej chwili nie osiągalne, chyba, ze jest Pan pracownikiem urzędu skarbowego i zrobi Pan kontrolę...  Jednak za rok będzie mógł Pan sobie znów sprawdzić te dane i porównać. "Co się odwlecze, to nie uciecze..." Niech Pan nie marnuje swojego czasu na pisanie pisemek do zarządu spółki, tylko skorzysta z mojej darmowej porady :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konferencji nie robi się za plotem!!!! aaaa zapraszam Pana do altan smietnikowych w śródmieściu tam jest idealne miejsce dla konferencji, będzie miał Pan możliwość zobaczyć żywe szczury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy przykład ... i kto nas reprezentuje w Sejmie.  Pan "poseł" nie rozróżnia udziałów jednostki administracji publicznej od skarbu Państwa" . Zapraszamy po douczenie do szkoły średniej. I odczepcie się wszystcy od tak naprawdę jedynej Spólki która wyróżnia nas w całej Europie pod taki czy innym względem. Brawooo Panie Prezesie nie dać się !!! Wiedza potęguje,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według opinii BAS jaką otrzymałem dziś, wynika ze Port Lotniczy jest zobowiązany do wydania mi takich informacji. Bardzo proszę redakcje o dodanie tego faktu mające duży wpływ a obraz problemu. Opinia mówi wprost : art. 19 ma zastosowanie do omawianej sytuacji. Z poważaniem, Michał Kabaciński
I po co lubelszczyznie taki posel ?... zamiast rozwijac to zwija region  typowy truten ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-----KABACIŃSKI  MA  ABSOLUTNĄ  RACJE ! ----------  Nie jestem zwolennikiem "Ruchu Palikota" ale w tym wypadku, poseł Kabaciński posiada absolutną racje .  Powiem  więcej--- jest  pierwszym  społecznikiem ochrony  funduszu  budżetowego  województwa lubelskiego i budżetu  miasta Lublina !.  Przypomnieć  należy, że lotnisko  wybudowano  właśnie  z  Naszych  podatków województwa i  miasta  Lublina.   I  tutaj  uwaga  do  posła Kabacińskiego -- bardzo  prosimy  Pana  posła  o  ustalenie  ostatecznego  kosztu  budowy  lotniska  i  ILE  POBRANO  MILIONÓW  Z  BUDŻETU  WOJEWÓDZTWA  LUBELSKIEGO  I  Z  BUDŻETU  MIASTA  LUBLINA  I  USTALENIE  GDZIE  SĄ  MILIONY  Z  NADWYŻKI  BUDOWY  LOTNISKA ? .        Należy  też  ustaslić  czy  korzystano  z  DOTACJI  UE ? . Lotnisko  posiada  bardzo  niski  standard , dlaczego  obrano  projekt  "bubla" mając  miliony  z  Naszego  budżetu?.  Niech  Pan  Poseł  wyjaśni  te  wątpliwości  a  póżniej  prosimy  o  wyjaśnienie  kontrowersyjnej  decyzji  Prezydenta Lublina Zuka (PO) budowy za 140 milionów   stadionu "kurnika" NA  BAGNIE  po  cukrowni .  Już  samo  odkupienie przez Prezydenta Lublina  tego  BAGNA  za  Nasze  pieniądze  z  budżetu za 10 MILIONÓW (sic?)  jest  zaliczany  do  charakteru  przestępczego (!). Prosimy  o  wyjaśnienie  powyższych  kwestii  publicznie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł ma prawo do bezpośredniej informacji,trochę więcej niż przeciętny zjadacz chleba.Opieszałość ,czy niechęc w odpowiedzi wynika z kłamstw ,które sa przekazywane społeczeństwu od poczatku budowy lotniska do obecnej chwili.Ostatnio wyemitowany progaram w telewizji z marszałkiem i wójtem gminy Ostrówek nie zawierał prawdy o budowie lotniska na terenie Niedźwiady.Rzeczywistość jest taka ,że nikt tej inwestycji dokładnie nie rozliczył.Są ludzie ,ktorzy się nie rozliczyli ze społecznych pieniędzy!Czy tak być może?Otóż tak ,w koalicji hazardzistów i gumo filcowych jest wszystko możliwe,bo opiera się na zasadzie TKM i "róbta co chceta".Poseł Kabaciński dotyka właściwego miejsca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połowa miesiąc a port jeszcze niepoliczył statystyk za sierpień 2013. Moze brakuje im tam liczydel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za Ruchem Palikota też nie przepadam ale mam propozycję do wypowiadających się tutaj matołów, czepiających sie o przecinki i inne pierdoły. Zejdźcie z człowieka! Jestem właśnie ciekawy jak się skończy ten wałek zwany Portem Lotniczym Lublin z siedzibą w Świdniku. Jaki udział w tym wałku miał niejaki marszałek Jacek S. który rozklejał po Lublinie plakaty ze swoją podobizną i samolocikiem w ręku. No i ciekawy jestem co właśnie stało się z resztą kasy na to lotnisko bo kasy było tyle, że możnaby wybudować lotnisko przewyższające swoim standardem Okęcie, ale szlag ją trafił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tutaj widzę tylko jeden interes, interes posła!!!marketing i reklama za free. Zrób Pan coś dobrego dla regionu, najlepiej złóż mandat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...