Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł Tułajew dostał misję od Jarosława Kaczyńskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 marca 2017 r. o 21:32 Powrót do artykułu
Pełowcom i peeselowcom złodziejstwo z oczu patrzy. Ich racja stanu i nowoczesny "patriotyzm" to jak innym ludziom, zwłaszcza starym, chorym i nieznającym przepisów wyrwać ostatnie grosze, co mają na leki i resztki jedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka to będzie piękna katastrofa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak można być "członkiem" pisu. Przecież to wstyd na trzy pokolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by się ci panowie wzięli do jakiejś uczciwej pracy? Przecież "polityk" to stan umysłu a nie zawód: zero honoru, brak własnego zdania i kręgosłup moralny z wazeliny. Dno i dwa metry mułu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to biskup i proboszcz? Wydadzą wytyczne temu milusińskiemu chłopcu, rzecz jasna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ilość chamskich, prymitywnych, pełnych opętania ataków na Tułajewa i ich skala nienawiści granicząca z obłędem pokazuje jak PO-PSL boi się jego bezkompromisowości i skuteczności.
jest skuteczny jako biorca w przyjmowaniu wazeliny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAMY RADĘ, pogonimy postkomunę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JanRokita‏ - Czy ktoś z Państwa ma jeszcze wątpliwości co do słuszności mojej decyzji o odejściu z Platformy? Ja się w niej tylko utwierdzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze najpierw Pan Posel Tulajew pochwali sie co konkretnego zrobil dla Lublina i Regionu przez 1,5 roku poslowania w Warszawie! Wg mnie nic, ale moze sie myle. Jak sie pochwali to porownamy jego dokonania z Prez Zukiem i odpowiednio zaglosujemy w wyborach samorzadowych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuła się Tułajew po świecie i czy przypadkiem wiecie, kiedy do koziego grodu wróci i swoje grzechy odkupi? Nasz kochany osiołek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry dowcip z ostanich dni: Co mówił tusk, po przedłużeniu mu ciepłej posadki w Brukseli za zgodą Niemiec i wbrew Rządowi Polski? Powiedzcie mojemu dziadkowi, że zachowałem się, jak trzeba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...