Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłanka Gąsior-Marek zakleja swoje billboardy

Utworzony przez ktosik, 19 lipca 2011 r. o 21:37 Powrót do artykułu
Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak to pan Prezydent RP odraczając ogłoszenie wyborów przyładowal w PIS, a rykoszetem po swojej PO- iście napoleońska strategia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklej bilbordy kwiatami wszyscy będziemy wiedzieć, że to ty się promujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hola napisał:
zaklej bilbordy kwiatami wszyscy będziemy wiedzieć, że to ty się promujesz
POPIERAM, ZAKLEJ BILBORDY KWIATAMI..."KACZE JAJA" BIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z wypowiedzi rzecznika lubelskiego PiS: "W Lublinie nadal będzie można oglądać wielkie plakaty przedstawiające prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. – To kampania informacyjna robiona przez centralę. Billboardy przypominają, że Jarosław Kaczyński był premierem i był to czas trudnych i dobrych decyzji – mówi Sylwester Tułajew, rzecznik lubelskiego PiS". Zgadzam się częściowo z rzecznikiem. Była jedna trudna, szczególnie dla Kaczyńskiego ale dobra decyzja - ogłoszenie PRZEDTERMINOWYCH WYBORÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie sylwestrze litosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwazda ściany wschodniej Rzeczypospolitej Polskiej - co ta kobieta zrobiła dla regionu, dla ciebie. Zapomniałem - dała kwiaty min. Grabarczykowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na kogo poza PO, PIS, SLD, PSL, można będzie głosować? - mój głos pójdzie poza tą elytę - dość ściemy. Nie żebym się ciskał, napewno się znajdą w tych partiach wartościowi ludzie, ale wyprzedzą ich takie przypadki lojalnych działaczy, nieważne że bezproduktywnych, niedoświadczonych i bez kompetencji, ważne że wierni i głupi by miec swoje zdanie. Wystartowali do koryta, już mi niedobrze ... błeeee.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sil napisał:
na kogo poza PO, PIS, SLD, PSL, można będzie głosować? - mój głos pójdzie poza tą elytę - dość ściemy. Nie żebym się ciskał, napewno się znajdą w tych partiach wartościowi ludzie, ale wyprzedzą ich takie przypadki lojalnych działaczy, nieważne że bezproduktywnych, niedoświadczonych i bez kompetencji, ważne że wierni i głupi by miec swoje zdanie. Wystartowali do koryta, już mi niedobrze ... błeeee.
Tylko PiS może realniecoś zmienić w tym kraju, nie wierzyć w propagandę podawaną przez polskojęzyczne media, myśleć samodzielnie i głosować na PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plakaty pani poseł "dziekuję za popracie". Ja sie pytam gdzie jest to rzekome poparcie społeczne, którym tak szczyci się pani Gąsior-Marek?? Przecież każdy w Lublinie wie, że Pani Poseł Gąsior-Marek reprezentuje sobą miernotę przeplataną głupotą. Pierwsze miejsce na liście to najlepsze co mogła sobie wywalczyć, bo gdyby nie jej układy i szemrane interesy nikt drugi raz nie dałby się oszukać!! A tak wyborcy-ignoranci skreślą "jedynke" na liście i drugą kadencje będziemy musieli wstydzić się za takiego przedstawiciela naszego regionu w Warszawie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...