Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłanka PO Mucha śpiewa w Sejmie. "Nie pucz, kiedy odjadę" (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2016 r. o 20:58 Powrót do artykułu
Dano wam Ojczyznę dojną i doicie.Misiewicze,Pisiewicie,Ćwierciakiwicze i inne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dojarka napisał:
Dano wam Ojczyznę dojną i doicie.Misiewicze,Pisiewicie,Ćwierciakiwicze i inne.
Znalazły się pieniądze na 500+ oraz na inną pomoc....Ustalono budżet na 2017r i też są na to pieniadze.... To do jasnej cholery zapytam sie co POprzednia władza robiła z tymi pieniędzmi przez 8 lat zawsze im brakowało ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he napisał:
xyz napisał:
A mnie do smiechu nie jest, bo ta paniusia bawi się tam za moje podatki. Jej kolezaneczka z partii stwierdziła kiedyś, że za 6000 zł to idiota pracuje. No więc ja jestem skończonym idiota, bo pracuje za duzo mniej niz owe 6000 zł, a upodliły mnie tak 8-letnie rządy opartii, która ta pani reprezentuje. Dllatego nie zyczę sobie, żebyście marnotrawili moje ciezko zarobione pieniądze, bawcie sie za swoje, które zarobicie na wolnym rynku, a nie bedziecie ciagnac z państwowej kasy.
Tak, z całą pewnością możesz się cieszyć, bo nadejszła "dobra zmiana" i teraz będziesz zarabiał więcej niż 6000 i nie będziesz idiotą...
Cieszę się z tego że ty teraz też będziesz zarabiał mniej niż 6000 i dołączysz też do idiotów.... i to jest ta "dobra zmiana" ha ha ha ha "D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha jestes obrzydliwa madonna mniej niz zero
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arogacka oschla zepsuta stara baba lajdak zpo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha jestes stara whydra agresor myszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha stara lachdra zjezdzona Madonna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sucha mucha dzieci porzucila po co taka miotle w sejmie lajdaka trzymaja lodziare
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...