Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłanka PO Mucha śpiewa w Sejmie. "Nie pucz, kiedy odjadę" (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2016 r. o 20:58 Powrót do artykułu
nick ,jak ktoś robi sobie jaja z marszałka ,prezydenta itd.to jest upodlenie ktore przechodzi na obywateli .Pięknie .........-nie jestem za żadną partią pol. WALI MNIE TO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stara baba a głupia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd i ona jest z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze ? ZOMO wróć !!!!!! POsprzątaj te śmieci w naszym Sejmie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale poziom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha robi sobie jaja ale z sebie i jej podobnych.Mam pretensje do kierownictwa sejmu dlaczego tej bandy nie pogonil w sposob humanitarny to na jaki zasluzylio POdle lewactwo.Wylaczyc swiatlo,wlaczyc klimatyzacje,zamknac sanitariaty i doplyw wody,ciepla i pradu.Jednoczesnie zeby im ulzyc sprowadzic TOJ-TOJE DO POSIEDZENIA,POSPIEWANIA W OPARACH WLASNYCH ZAPACHOW.Mysle,ze doszloby do opamietania,ze czlowiek to jeszcze nie malpa ale z ptasim mozdzkiem a dowody wycieakaja z tel.komorkowych.Wio koniku a jak sie postarasz to dostaniesz cos naraz.Dziadostwo i wstyd,ze to ELYTA BEZ KORYTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joasiu bzykaj z mównicy bo ją zasr..aż !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebnięta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym głosem to kariery na scenie nie zrobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sie zajmie lepiej swoimi dziecmi karierowiczka pieprzona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówi się że w wigilie zwierzęta mówią ludzkim głosem , ale w polsce owady mają głos jako że mucha po gównie często łazi to ma też taki głos !!! współczucie dla dzieci muchy że ma tak po***ą mamę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebyło miejsca przy żłobie POzostały znicze i pasztecikod KOD-u...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi jej dzieci !!! Tylko tyle napiszę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe komu teraz daje... A dzieci zostawiła. Wypisz wymaluj do KOD-u się nadaje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiedziałem że z nia jest coś nie tak a dzis wiem że jest "po***ona".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobiła z siebie idiotke w pięknym stylu haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paprochy śmiecie i brudasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd mi że ona jest z moich stron ... i wstyd mi że ci ludzie zarabiają tak ogromne pieniądze z naszych podatków ... moje poparcie to 100% dla pana Pawła Kukiza, tylko on zrobi coś dobrego dla naszego kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w naszym biednym kraju zawsze bedą wariaci rzadzić???? Wstyd kobieto WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zesrała się bida i piszczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...