Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Postawił na swoim. Będzie naukowcem

Utworzony przez pit, 29 października 2012 o 07:11 Powrót do artykułu
Będzie miał chłopak przerąbane skoro został przyjęty wbrew woli " rządzących" uczelnią. Zero pomocy w badaniach i ich publikowaniu, a wszystko będzie szło na konto Panów Profesorów, więc...... oznacza to szeroko pojęty wolontariat;) Taka Polska rzezcywistość uczelniana....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo. Gratuluję Panu odwagi, poczucia godności, walki o sprawiedliwe rozwiązanie, konsekwencji i wygranej. Tacy ludzie zmieniają rzeczywistość.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A konsekwencje dla rektora ? Powinien zostać wywalony na przysłowiowy "zbity ryj ". W ogóle na lubelskich uczelniach wszędzie to samo rodzinki, znajomki, winogronka. Siedzą ku..i dołek mają, a że poziom nauczania to dno kogo to obchodzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Katedra Biologicznych Podstaw Produkcji Zwierzęcej na czelę z prof. Jeżewską to najlepsza katedra na UP! Panie Tomaszu życzę powodzenia w pracy! i gratuluję sukcesu!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie będzie miał przerąbane.... całe to zamieszanie wynika z "dobrej" woli szefowej katedry.... chciała wcisnąć swoją protegowaną i tyle..... na katedrze na którą się dostał na pewno nikt mu koło d.. robić nie będzie..... nowemu doktorantowi życzę powodzenia!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja rownież uważam, ze nikt nie będzie mu kładł kłódki pod nogi, a co do rektora nie chce stawać po czyjejś ze stron ale to kierownik katedry tak zadecydowała i rektor przychylił się do jej pisma.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jestem z tego chłopaka bardzo dumna, że potafił postawić na swoim i się nikogo nie bał. Mam jednak wątpliwości czy w przyszłości nie utrudnią (życzliwe osoby) mu dalszej kariery. Takie przypadki występują w lublinie na umcs i kulu. Proszę tylko popatrzeć jak pracują starzy naukowcy na etatach KUL-UMCS i odwrotnie. Dla nich są etaty podwójne a dla młodych nic. Muszą szukać dalej albo rzucać wszystko i zaczynać od poczku w innym zawodzie. Stara kadra się trzyma i nie dopuszcza młodych. Kiedy zajmie się tą sprawą ministerstwo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak łon taki ginijalny to wziąłby się do jakiej ucziwej pracy a nie teraz się będzie doktoryzował za publiczne pieniądze - w Polsce i tak kariery nie zrobi... Jak się zna na koniach to niech założy firmę i wciska kit szejkom czytej krwi arabskiej, a za 3 lata zarobi sobie na doktorat, laborat, konsulat, i profesurat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: