Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co śledczy robią w sprawie obrażania Katolików? Osób o białym kolorze skóry czy osób niepełnosprawnych? Czy nie jest to nawoływanie do nienawiści na tle różnic? Pytqnie jest retoryczne i pełne sarkazmu ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewacka gazeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo policja! Zamykac prawicowe chwasty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
60 lat minęło a a sądy wciąż podobne wyroki forują. w latach 40 tych i 50 Akowców rozwalali, teraz nawet za transparent wyrok. I od nowa Polska Ludowa. Proletariusze łączcie się, a kto się nie przyłączy to w łeb !!!!!!!!!!! Aż strach pisać może już po mnie jadą, NKWD wytropi wrogów narodu zawsze i wszędzie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce wolno obrażać wszystkich i wszystko tylko nie uchodźców. Za to uchodźcy w Europie mogą bezkarnie robić to, za co rodowity Europejczyk poszedłby pierdzieć w pasiaki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś czyta hasła KODu i słyszy ich wyzwiska i nawoływania do buntu przeciw legalnej władzy? Wstyd, jak jednych się sadzi a drugim dodaje animuszu....Jeszcze długo trzeba wszczepiać w Polsce ludziom szacunku do prawa, a tak wzrasta tylko nienawiść do policji i sadów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś czyta hasła KODu i słyszy ich wyzwiska i nawoływania do buntu przeciw legalnej władzy? Wstyd, jak jednych się sadzi a drugim dodaje animuszu....Jeszcze długo trzeba wszczepiać w Polsce ludziom szacunku do prawa, a tak wzrasta tylko nienawiść do policji i sądów...
Europejska poprawność co doprowadza Europę do własnego unicestwienia...ale powoli powoli się zmienia, nawet w Niemczech gdzie AfD w trzech ladach z "kopyta " zdobyli po kilkanaście procent. Szykuje się zmiana polityki w tak demokratycznym państwie jak Niemcy, tam też ludzie mają dość tego lewackiego "puszczania się", w imię poprawności politycznej. Przecież nie musimy się puszczać by zostać przyzwoitym człowiekiem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.Teraz tu się przeniosłeś... no to stuknij mi chociaż posta    
Kurcze, bardzo Was proszę, stuknijcie kilka postów w tym temacie,http://www.dziennikwschodni.pl/forum/index.php?/topic/118444-marian-kowalski-polak-prawdziwy/page-2   bo od kilku dni muszę sam ciągnąć i tylko jeden wpis się pojawił... przyjmę nawet takie
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam sie w jaki sposób ci młodzi ludzie mieli wyrazić niechęć do islamistów?......rozdając róże jak w Koloniii za gwałty na niemkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce wolno obrażać wszystkich i wszystko tylko nie uchodźców Tuska. Za to uchodźcy w Europie mogą bezkarnie robić to, za co rodowity Europejczyk poszedłby pierdzieć w pasiaki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za teksty na Dudę po wypadku nawołujące do nienawiści itd. nikt nikogo nie ściga widać, że władza sądownicza, prokuratura i policja jest opanowana przez Platformensów czyli KOdowców dlatego popieram PIS bo na nikogo liczyć w tym zunifikowanym kraju nie można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie. Takimi głupotami zajmują się prokuratorzy i sędziowie w III RP. Jak za Stalina. Jeżeli to nie zostanie umorzone to ktoś powinien wylecieć z roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak prokurator taki cwaniak to niech jedzie do Arabów gdzie mordują, gwałca, rabuja katolików i niech pokażę jaki odważny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest śmieszne bo każe się ludzi którzy walczą o normalność i bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny... Europejska cenzura naciągana do granic możliwości i poddana pod wykonastwo Polskiego rządu który jest pieskiem na smyczy tej całej zepsutej UNII......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu chodzi o to aby ludzi zastraszyć i zmusić do milczenia nawet gdy walczą o słuszna sprawę.Każdy Polak ma obowiązek walczyć o dobro swojego kraju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie o poglądach lewicowych są gorsi od ludzi upośledzonych. Ci drudzy przynajmniej nie są zagrożeniem dla otoczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za nawolywanie Grzdorza do majdanu, to sie go nie aresztuje! Zawod polityk go broni. Sa ludzie io znam ich z Iranu, co pluja na tych swoich muzulmanow. A tu prosze. W Polsce aresztuja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również brałem udział w tej manifestacji - oskarżeni w formie werbalnej i własnymi słowami przekazali to, co ja niniejszym również czynię:   Pytasz mnie, co osobiście mam do powiedzenia w sprawie uchodźców z krajów arabskich - pozwól, że odpowiem Ci zgodnie z własnymi doświadczeniami i sumieniem:   Jako niedoszły kandydat na azylanta politycznego oraz gastarbeiter z własnego wyboru uważam, że koalicja rządząca oraz koncesjonowana opozycja powinny zadbać o stworzenie warunków do powrotu imigrantów do ich własnych domów, a nie szykowanie w naszym kraju i mieście miejsc poprzez przymusową eksmisję tych, którzy sobie nie radzą.   Jako rdzenny obywatel Polski uważam, że nie może być tak, iż obcy narzucają nam nie tylko ilość imigrantów, których musimy przyjąć we własnym kraju, ale nie robią nic by zaprzestane zostały w Syrii operacje militarne USA, Izraela i Rosji.   Jako krewny, znajomy i przyjaciel migrantów politycznych, społecznych i ekonomicznych oraz tych zesłanych na siłę poza granice Polski uważam, że nie może być tak, iż pierwszeństwo w osiedlaniu się w naszym kraju mają mieć obywatele kulturowo nam obcy, a nie Ci, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia własnej ojczyzny.   Jako jeden z przedstawicieli pozaparlamentarnej opozycji uważam, że nie może być tak, iż o tym, kto zostanie zasiedlony w naszej ojczyźnie mieliby decydować przedstawiciele MOSAD i AMAN(takie ichnie WSI) – czyli służb specjalnych państwa Izrael, bo inaczej chroniący i inwigilujący nas dzisiaj funkcjonariusze służb specjalnych RP będą musieli pójść na zasiłki albo szukać dla siebie miejsca w innych krajach, co nie byłoby dobre tak dla Nich jak i nas.   Jako podatnik wcale nie uważam, iż utrzymanie jednego uchodźcy, którego przyjmie Polska miałoby kosztować miesięcznie 1 tysiąc 335 złotych - chyba, że miesięczny dochód na jednego członka polskiej rodziny będzie wynosił przynajmniej tyle samo, a zasiłek dla bezrobotnych nie będzie niemal o połowę niższy w stosunku do miesięcznej stawki zasiłku dla samotnego uchodźcy...   Jako praktykujący chrześcijanin znam katolickie racje stanu, które nakazują najsamprzód zająć się najbliższymi, a dopiero później dalszymi krewnymi i obcymi.   Miło byłoby  mi znaleźć się w gronie oskarżonych, którzy własnymi słowy wyrazili dokładnie to, co ja zrobiłem, powyżej w bardziej cywilizowanej formie.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również brałem udział w tej manifestacji - oskarżeni w formie werbalnej i własnymi słowami przekazali to, co ja niniejszym również czynię:   Pytasz mnie, co osobiście mam do powiedzenia w sprawie uchodźców z krajów arabskich - pozwól, że odpowiem Ci zgodnie z własnymi doświadczeniami i sumieniem:   Jako niedoszły kandydat na azylanta politycznego oraz gastarbeiter z własnego wyboru uważam, że koalicja rządząca oraz koncesjonowana opozycja powinny zadbać o stworzenie warunków do powrotu imigrantów do ich własnych domów, a nie szykowanie w naszym kraju i mieście miejsc poprzez przymusową eksmisję tych, którzy sobie nie radzą.   Jako rdzenny obywatel Polski uważam, że nie może być tak, iż obcy narzucają nam nie tylko ilość imigrantów, których musimy przyjąć we własnym kraju, ale nie robią nic by zaprzestane zostały w Syrii operacje militarne USA, Izraela i Rosji.   Jako krewny, znajomy i przyjaciel migrantów politycznych, społecznych i ekonomicznych oraz tych zesłanych na siłę poza granice Polski uważam, że nie może być tak, iż pierwszeństwo w osiedlaniu się w naszym kraju mają mieć obywatele kulturowo nam obcy, a nie Ci, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia własnej ojczyzny.   Jako jeden z przedstawicieli pozaparlamentarnej opozycji uważam, że nie może być tak, iż o tym, kto zostanie zasiedlony w naszej ojczyźnie mieliby decydować przedstawiciele MOSAD i AMAN(takie ichnie WSI) – czyli służb specjalnych państwa Izrael, bo inaczej chroniący i inwigilujący nas dzisiaj funkcjonariusze służb specjalnych RP będą musieli pójść na zasiłki albo szukać dla siebie miejsca w innych krajach, co nie byłoby dobre tak dla Nich jak i nas.   Jako podatnik wcale nie uważam, iż utrzymanie jednego uchodźcy, którego przyjmie Polska miałoby kosztować miesięcznie 1 tysiąc 335 złotych - chyba, że miesięczny dochód na jednego członka polskiej rodziny będzie wynosił przynajmniej tyle samo, a zasiłek dla bezrobotnych nie będzie niemal o połowę niższy w stosunku do miesięcznej stawki zasiłku dla samotnego uchodźcy...   Jako praktykujący chrześcijanin znam katolickie racje stanu, które nakazują najsamprzód zająć się najbliższymi, a dopiero później dalszymi krewnymi i obcymi.   Miło byłoby  mi znaleźć się w gronie oskarżonych, którzy własnymi słowy wyrazili dokładnie to, co ja zrobiłem, powyżej w bardziej cywilizowanej formie.
Ja bym tak kulturalnie nie umiał się wypowiedzieć. Ale podoba mi się ten tok myślenia - rzeczowy, z argumentami, na wysokim poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...