Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
może się mylę ale obrażanie wyznawców islamu musi być potwierdzone poprzez samego "poszkodowanego". Jeżeli nikt nie zgłosił się jako czujący się poszkodowanym to jest to zwykła nadgorliwość organów ścigania. Ciekawi mnie czy w Syrii obrażony chrześcijanin mógłby domagać się ścigania wyznawcy islamu? Dlaczegp nasze wladze są nastawione wrogo do własnych obywateli w ich kraju a bronią ludzi obcych nam kulturowo? Skoro władze są takie praworządne i sprawiedliwe i działają w zgodzie z prawem to dlaczego Unia wpuściła setki tysięcy emigrantów bez ważnych dokumentów i wiz i nasi to akceptują??? I nie piszcie tu o uchodżcach bo większość przybywających emigrantów-nawet nie zarobkowych a socjalnych-pochodzi z krajów Afryki gdzie nie ma wojen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze ci uchodźcy nie chcą u nas zostać ( słaby socjal) bo jak by pokazali nam bombowego allaha to by polscy zmienili zdanie o tych wszystkich co " źle mówią o uchodźcach )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście kodersi na swoich paradach nie wznoszą haseł wzywających do nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to u nas nie ma wolności słowa? chcieli to manifestowali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krajanie, w Polsce nie ma ani niezawisłych sadów ani normalnej prokuratury, na to potrzeba lat cięzkiej nauki i pracy. Mamy tylko równą somalii bandę połączoną plemienno - kacykowymi układami. Stąd kary za nic...pamiętacie 15 tysięcy dla rencistki z rentą 600zł, za słowo "pedał"? To jest jej 2 letnia wartość całkowitej renty....a potem patrzcie na Amber Gold, afery FAZ, paliwowej, węglowej, hutniczej, siarkowej, bankowej , hazardowej itp.itd. Somalia się nam w Polsce rozpasała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krajanie, w Polsce nie ma ani niezawisłych sadów ani normalnej prokuratury, na to potrzeba lat cięzkiej nauki i pracy. Mamy tylko równą somalii bandę połączoną plemienno - kacykowymi układami. Stąd kary za nic...pamiętacie 15 tysięcy dla rencistki z rentą 600zł, za słowo "pedał"? To jest jej 2 letnia wartość całkowitej renty....a potem patrzcie na Amber Gold, afery FAZ, paliwowej, węglowej, hutniczej, siarkowej, bankowej , hazardowej itp.itd. Somalia się nam w Polsce rozpasała.
https://www.youtube.com/watch?v=Q8tWkfyfmig Tylko tyle dla takich z wymiaru sprawiedliwości, ustami Pawła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr G fajny chłopak,popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CENZURA P...... K............... ROZMOWA Kontrolowana ..... skąd my to znamy..... I to jest wolność.............!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu służy ta prokuratura? Czy Polakom? Islam powinien być zdelegalizowany, gdyż nawołuje do nienawiści wobec innowierców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiecie co to islam ?jedzcie do francji niemiec to zobaczycie.dodac jeszcze nalezy uk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I już wiem dlaczego podoba mi się pomysł centralnej kontroli nad "prokuratorami". Skończy się widzimisię i zajmowanie błahymi spawami. Czas zająć się rzetelną pracą na rzecz społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zyłem w Londynie Przez PONAD 2 LATA, mieszkałem w wschodniej częsci i powiem tak, ci ludzie maja bardzo dużo religii w głowie, nie szanują kobiet i nie szanują białych ludzi. Muslims w religi mają rasizm, Rasizm jest ich religią w tym kontekście że nie toleruje chrześcijan, nie uważa kobiety jako osoby mającej równe prawa. Natomiast ich prawo religijne pozwala na gwałty brutalne zbiorowe a nawet zabicie w gwałcie kobiety. Jak więc można traktować tych ludzi jako mniejszośc narodową skoro oni nie utorzsamiają się z narodami a z RELIGIą . Poznałem wielu męzczyzn azjatów ale kobiet garstke( jedynie chrześcijanki)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokuratura i Sądy karzą za obronę Polski?Jakie państwo reprezentują? z czyich podatków mają mizerne urzędnicze pensje? gdzie Ziobro?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteśmy szykanowani i karani za byle pierdołę w swojej Ojczyżnie która powinna dać nam bezpieczeństwo i ochronę, mało tego płacimy za to jeszcze tym pseudo-prokuratorom...... gdzieś przeczytałam że to pochodne fundacji Sorosa sponsorowaly prokuratorom szkolenia jak walczyć z ,,mową nienawiści' czyli mówiąc po prostu zabrali ich na bankiet i dali kazdemu odpowiednią ilość banknotów za gorliwość w tropieniu homofobów............cóż z tego że tacy Kodowcy wychodzą i jawnie mówią ze chcą obalić rząd ,rozpętać wojnę ,przelac krew naszych synów???? wymiar sprawiedliwości nie jest zainteresowany bo za ściganie tego im nikt nie zapłącił ,a może raczej ktoś zapłacił aby był brak reakcji.....?????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, widac ze Polska dozy do takiego samego celu jak Niemcy: Jak najszybciej wyginac. Tragedia ze takie cioty maja takie stanowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...