Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poszukiwana za podrobienie recepty na drogi lek zgłosiła się na policję. To 16-latka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 grudnia 2016 r. o 09:06 Powrót do artykułu
jedni co kupili dobre kamery i wiedzieli gdzie je montować ,bo te z markietów ,butików ,orlenów i BANKÓW to to totalne badziewie lub celowo tak lipnie zmontowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do --dojna zmiana .....Bardzo bobrze SB tak jak ty niech cierpi ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie była przypadkiem tylko nieświadomym słupem???? Każdemu może się takie coś przydarzyć. Przed publikacją wizerunku powinno się mieć 95% pewności że chodzi o sprawcę a nie poszkodowanego, szczegolnie że w tym przypadku to jeszcze prawie dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16 letnie dzieci żądają, żeby traktować je jak dorosłych. Nie ma więc wytłumaczenia, że za młoda była. Oszustwo jest oszustwem i nia ma co nazywać tego "inną" uczciwością. Dokładnie tak samo, jak grzebanie w cudzych torebkach i szafkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli zrobiła to dla ratowania życia osoby blisiej alb była nieświadoma, bo ktoś ze znajomych mógł jej dac do wykupienia ten lek to nie powinna odpowiadać. Niejednokrotnie znajomi dają mi abym po drodze ywkupiła leki i się nie przyglądam czy ta recepta prawdziwa, czy fałszywa, a jak ratowała życie bliskiej osoby, matki, ojca siostry, babci, dziadka, cioci, wuja to maiła rację, bo w tym pieprzonym kraju to za pieprzenie sie dają 500 zł a chorym karzą zbierać SMS aby się ratować,  pieprozny katolicki kraj, gdzie karza nogi i jaja wykładać na wierzch i się pieprzyć jak króliki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zacznijmy od tego czego leki są az tak drogie ? czemu nie ma refundacji chociaż czesciowo ? jezeli podatki są wysokie w stosunku do zarabianych pieniedzy oraz ceny produktow alimentacyjnych. jezli PIS PO SLD TR i PSL to partie oparte na socjanilizmie z domieszkami konserwy lub liberalną posypką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze to jej ostatnia deska ratunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
zacznijmy od tego czego leki są az tak drogie ? czemu nie ma refundacji chociaż czesciowo ? jezeli podatki są wysokie w stosunku do zarabianych pieniedzy oraz ceny produktow alimentacyjnych. jezli PIS PO SLD TR i PSL to partie oparte na socjanilizmie z domieszkami konserwy lub liberalną posypką
nie ma bo za darmo są leki tylko dla facetów aby im pała stała i robiła 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygłup małolaty. Jak Grube Ryby - firmy z dziećmi VIPów okradają POprzez lipne umowy szarych ludzi to nasi RPO nijaki Bonda piszer, że Une nie zajmuje się ( Rzecznik Praw Obywateli ????) bo to umowa obywatel - firma lipna. A czy sprawdzenie lipnej umowy nie należy do RPO, żeby takie padliny nie nabierały szaraków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
16 letnie dzieci żądają, żeby traktować je jak dorosłych. Nie ma więc wytłumaczenia, że za młoda była. Oszustwo jest oszustwem i nia ma co nazywać tego "inną" uczciwością. Dokładnie tak samo, jak grzebanie w cudzych torebkach i szafkach.
Czy oszustwo jest dozwolone prawnie? Jeśli tak, to prawo to powinno być dla wszystkich! Jeśli nie, to również wszyscy jednakowo powinni odpowiadać za jego użycie. I nie ma, że boli. Nie ma, że "dziecko" w tym momencie miało pomroczność jasną! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
16 letnie dzieci żądają, żeby traktować je jak dorosłych. Nie ma więc wytłumaczenia, że za młoda była. Oszustwo jest oszustwem i nia ma co nazywać tego "inną" uczciwością. Dokładnie tak samo, jak grzebanie w cudzych torebkach i szafkach.
Czy oszustwo jest dozwolone prawnie? Jeśli tak, to prawo to powinno być dla wszystkich! Jeśli nie, to również wszyscy jednakowo powinni odpowiadać za jego użycie. I nie ma, że boli. Nie ma, że "dziecko" w tym momencie miało pomroczność jasną!
kuźwa u nasz szukasz sprawiedliwości, urwałeś sie chyba z choinki, prawo jest dla nas maluczkich, masz min.ile działek w warszawie zostało przejętcyh "prawne", itp. przytocyć ci czy łaskawie wpiszesz w google afery w polsce i soie poczytasz. Tam idzie o miliony. Masz rację zgodnie z prawem, tylko w wuj niech to prawo wszystkich dotyczy i tych przy korycie też, a nie tylko dla nas na tym dole. Widocznie odezwał sie prawnik, który sam wprowadza w swoim życiu bezprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też jak jestem starą babą bym ukradła jeżeli bym miała ratować bardzo bliską mi osobę, bo wiem, że na państwo nie mam co liczyć, bo rząd daje za darmo ale próżniakom 500+, jeżeli ona to robiła po to aby ratować bliską osobę to szkoda dziewczyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "spadaj": nie, nie jestem prawnikiem! Jestem takim samym, jak ty, normalnym człowiekiem. Ale ja jestem wyczulony na draństwo, fałsz i brak uczciwości. Dlatego upominam się o to, żeby kradzież nazywać kradzieżą, złodziej jest złodziejem, a nie "uczciwym inaczej". Każdy bez względu na wiek i status społeczny powinien jednakowo jak inni odpowiadać za swoje czyny. I niech zakłamani obrońcy nie wciskają ciemnoty czytelnikom o heroicznym czynie małolaty, bo jak nie ona, to ktoś inny musiałby zapłacić za jej oszustwo. Lekarstwo na sprzedaż? Nie jest wykluczone, że na handel. A naprawdę chory go nie dostał, bo zabrakło w aptece...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NFZ nikorzystnie rozporzadza mieniem bez tej recepty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli zrobila to aby ratowac zycie blskiej osobie to trzeba jej to wybaczyc ,zrobila z biedy bo nie wszystkich stac na drogie lekarstwa ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli biedny może kraść?! Ot komusze myślenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czyli biedny może kraść?! Ot komusze myślenie...
a to po wuj dają młodym zdrowym jak wuj rodzicom za pieprzenie się 500+ a nie na leczenie ludziom chorym ludziom, leki winny być w cięższych przypadkach za darmo. Do tego bogaci też "kradną" i jest dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16-latka?! Dawałam jej dwa razy więcej... Biedactwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...