Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wxc napisał:
Chłopie to jeszcze mało wiesz, i nie sądzę aby szanujący się jasnowidz wzioł chociarz grosz od rodziny w takiej sytuacji, a policja chociarz dzięki temu ma punkt zaczepienia nawet jak informacje są błędne chyba lepiej tak szukać a jeżeli nic nie robić. A ja znam sytuację że wróżka powtarzam wróżka nie jasnowidz przyczyniła się do znalezienia dobytku zrabowanego z mieszkania taka Pani kolo Kraśnika miejscowości nie pamiętam, a tonący zawsze chwyta się brzytwy.
Podobno w Urzedowie gdzieś koło cmentarza jest taka kobieta (koło krasnika)ale tak słyszałam nei wiem czy tak jest na serio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi sie ze caly ten "bioenergoterepelta"to jakis zart. Jednym slowem ktos ma z tego niezla zabawe czyims kosztem, przykre ze ktos jeszcze nie dorusl i robi sobie z tragedi kabaret.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hhh napisał:
Wydaje mi sie ze caly ten "bioenergoterepelta"to jakis zart. Jednym slowem ktos ma z tego niezla zabawe czyims kosztem, przykre ze ktos jeszcze nie dorusl i robi sobie z tragedi kabaret.
Też mi się tak wydaje, ale dziwna jest hmm... "forma" tego zapisu. Równie dobrze może to być żart, a tak samo może to być "coś". Jeśli żart, to owszem, bardzo głupi, jeśli nie, to zobaczymy, czy policja coś w tym temacie ustali, bo podobno zainteresowali się tym wpisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytałam gdzieś,że mają sprawdzać własnie takie donosy jak podał ten bioenergoterapeuta...nigdy sama nie miałam przyjemności skorzystać z tej formy informacji, ale jestem za tym żeby takie sygnały sprawdzać. wiem tez o wróżkach,że często ich przewidywania sie sprawdzaja więc warto próbować!! oby dało to jakiś efekt!! zgadzam się z przedrozmówcami,że najprawdopodobniej to jakaś bójka lub potrącenie a potem auto... ehhh pewnie chlopak- przepraszam za słowa wprost ale jest gdzies (a raczej jego ciało)gdzie nawet nikt nie przypuszcza,że tam może być!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym stawiala na ten samochod ktory widac w ktoryms nagraniu z monitoringu.bo wlasnie w tym momencie jak Marek dochodzi do Glebokiej zapalaja sie swiatla i odjerzdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały czas myślę co się stało...? to jest przerażające, że cały Lublin wie o sprawie a nikt konkretnego śladu, punktu zaczepienia nie ujawnił. Nie wiem tak myślę o tym wątku, że może ktoś potrącił Marka i ze strachu zabrał go np. tym samochodem widzianym na nagraniu, nie wiem można gdybać ale jaka jest prawda jak do tej pory tylko Bóg wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też to przeraża. Tym bardziej, że jaki by ten nasz Lublin nie był, to do tej pory czułam się tu w miarę bezpiecznie. Jeszcze żeby Marek zaginął i wrócił, a tu nic, bez śladu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...