Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Podobno UFO go porwało do badań.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wstydź się kretynie
0
Tak, napewno wszedzie sa rejestratory ktore przechowuja zapisy z trzech tygodni. Szczegolnie jeszcze nagrywajace w wysokiej jakosci tak by bylo cos widac z kamer z daleka. Napewno... Oczywiscie... I napewno 100 osob przeglada zapisy. Bo przejrzenie zapisu z jednego dnia zajmuje kilka godzin - a jeszcze szukajac konkretnej twarzy.... Napewno... To pewnie calutka policja zajela sie poszukiwaniem... Ale przeciez populizm u nas jest w modzie..
0
x napisał:
Tak, napewno wszedzie sa rejestratory ktore przechowuja zapisy z trzech tygodni. Szczegolnie jeszcze nagrywajace w wysokiej jakosci tak by bylo cos widac z kamer z daleka. Napewno... Oczywiscie... I napewno 100 osob przeglada zapisy. Bo przejrzenie zapisu z jednego dnia zajmuje kilka godzin - a jeszcze szukajac konkretnej twarzy.... Napewno... To pewnie calutka policja zajela sie poszukiwaniem... Ale przeciez populizm u nas jest w modzie..
w naszym mieście pracuje ok 1200 policjantów więc mają co robić, a zapisy napewno zabezpieczone były wcześniej
0
Lubelak1 napisał:
Podobno UFO go porwało do badań.
a deb***em to sie trzeba urodzic nie?
0
a jak idą poszukiwania Jarosława Kowalczyka? On również wyszedł z domu i nie powrócił.. http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-...-pid-70092.html może śmigłowiec z kamerą termowizyjną ?
0
wiesz on zaginął w chełmie wieć skąd wiesz jakię są poczynione kroki do jego odnalezienia. myśle że oni tam o marku nie słyszeli, tak jak do nas nie docierają informacje o tym człowieku.
0
z leclerca na zana niech sprawdza tasmy tam kamera kilka kamer jest na zewnatrz na ulice
0
Ej to obczajcie czy na Zana mojego roweru tam nie widać, podobno widzieli go na Świcie. Oto zdjęcie: http://img5.imageshack.us/img5/6980/pb170004x.jpg
0
Chłopak był pijany, może wtargnął raptownie na ulice, ktoś go potrącił i żeby nie robić sobie kłopotu zapakował w bagażnik, nie widze innego racjonalnego wytłumaczenia zniknięcia Marka
0
aż dziwię się że jeszcze w żadnych wiadomościach nie ma TEJ INFORMACJI ! na całym UMCSIE aż HUCZY ! sam jestem studentem umcsu ! Chłopaka podobno znaleziono w saskim bez serca i nerek... :/ :| nie znam szczegółów bo dostałem telefon. :/ szkoda go... ;( teraz ja przynajmniej będę musiał się pilnować :/
0
Przypatrzcie się lepiej jakie samochody stoją pod klubem "archiwum" i do jakiego wsiadają osoby z tej piątki, co wychodzi rządkiem obok stojącego Marka i wujka - a dwóch się zatrzymuje itd
0
Tak, podobno w Ludowym Go znaleźli bez serca i nerek, w informacjach nic nie podają , dlaczego?????!!!!!!!!!!!!
0
Oby go na organy nie zhandlowali.....
0
Pawel napisał:
aż dziwię się że jeszcze w żadnych wiadomościach nie ma TEJ INFORMACJI ! na całym UMCSIE aż HUCZY ! sam jestem studentem umcsu ! Chłopaka podobno znaleziono w saskim bez serca i nerek... :/ :| nie znam szczegółów bo dostałem telefon. :/ szkoda go... ;( teraz ja przynajmniej będę musiał się pilnować :/
Chłopie co ty pleciesz nie masz co robić to zajmij się przygotowaniem do świąt matce pomóż np. umyć okna a nie bzdury piszesz. Zastanów się jak coś napiszesz bo to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.
0
Pawel napisał:
Jasne, ktoś złapał pijanego, ledwo trzymającego się gościa i wyciął mu serce i nerki...... Lecz się koleś.
0
Pawel napisał:
A czemu huczy? Nie macie ferii świątecznych na UMCS-ie?
0
To prawda że go znaleźli?? czy to jakaś bzdura...cały czas widnieje jako zaginiony na stronie ITAKA
0
nie zmyślam... takie informacje dostałem od pracowników umcsu... nie jestem na 100% pewny bo to nie jest sprawdzone... i oczywiście ze mogli mu to zrobić ! trzymali go długo żeby pchać w niego antybiotyki... a potem wiadomo że na handel... mam nadzieję że to nie prawda.. ale tak mówią już na umcsie że dzisiaj rano.. zobaczymy.. :/ pzd
0
mam nadzieje że to tylko kolejna plotka:/.....bo kto byłby zdolny do czegoś takiego??
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: