Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To w końcu ile ten mężczyzna miał lat? 46 czy 42? Niby informacja nic nie znacząca, ale pisząc artykuł proszę być precyzyjnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja widziałem taki numer jak gruba baba w maxi spódnicy miała taki mocny pas z haczykiem troche poniżej brożki i sprytnie wiązała nawet cięzkie przedmioty idąc później jak kaczka ale wiele bab tak chodzi i ponoć jeszcze nie wpadła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę jest to taka ważna wiadomość, że warto ją tu umieścić ? W końcu to tylko drobny złodziejaszek. Nie kradł brylantów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponk jebni j sie w glowe , drobny złodziejaszek wg ciebie, wg mnie to skurw.. złodziek i ...łeb takiemu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak go złapali miał 42 a teraz ma 46 - to proste a jak go osądzą będzie po 60-tce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...